Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Antykaczka

Z nami od: 28 listopada 2017 o 21:15
Ostatnio: 9 kwietnia 2021 o 14:30
Wiek: 28
Exp: 24
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 36 (32 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6805
  • Komentarzy: 268
  • Punktów za komentarze: 1045
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód
Walić gospodarkę.Walić bezrobocie.Klękajcie białasy bo rasizm. – Niektórzy poszli krok dalej i już im buty liżą, więc samo klękanie już wkrótce może fanatykom nie wystarczyć.Co wtedy?
Źródło: internet
archiwum
Myśleliście, że już gorzej być nie może?A jeden Obajtek to ile jest Sasinów? – 12 000 000 000  zł - zadłużenie netto Orlenu od 2017
Źródło: internet
archiwum
 – W tym wypadku można powiedzieć, że język minął okrężnicę.A tak się gejów boją...
Źródło: internet
archiwum
Teraz tysiące Polaków robi dokładnie to samo, żeby pójść na siłownię. – Zadziwiające
archiwum
"na pewno będą tam aktorzy"Pełnomocnik rząduMichał Dworczyk – Fajny ten rząd.Taki nie za uczciwy.
archiwum
Mężczyzna pokrywa koszty a kobieta ma obowiązek wykonać. – Albo traci prawo do alimentów.Jej ciało - jej sprawa.
archiwum
Hasła, których lepiej nie wypowiadać na głos w obecności feministek: – Kobiety też bijąAborcja finansowaRówny wiek emerytalnyPrzemoc domowa nie ma płciMój portfel - moja sprawa
archiwum
Między innymi – Oderwanie od rzeczywistości przykryło wszystkie wady po przeciwnej stronie. I proszę; mamy kaczystan.Najgorsze, że opozycja nie wyciąga wniosków.
Pistolety "full auto" z nogi od krzesła.Jednostrzałowce z kija od szczotki.Strzelby z gazrurki i kilku gwoździ. – A to wszystko na długo przed erą tanich frezarek cyfrowych i drukarek 3D, które są już w stanie drukować części metalowe.
Napastnik ponosi winę za wszystkie skutki obrony podjętej przez swoją ofiarę – W Nowym Orleanie czterech uzbrojonych bandytów napadło na dom, czego dwóch z nich nie przeżyło. Pozostała dwójka odpowie za napad z bronią i podwójne morderstwo - skoro swoim działaniem zmusili kogoś do obrony, to ponoszą odpowiedzialność za jej skutki. W tym przypadku za śmierć kolegów.Właścicielowi domu nie postawiono żadnych zarzutów.Ciekawe, jak by to się skończyło w Polsce? Homeowner shoots all four armed menwho broke into his house – two of themfatally. Surviving suspects face murdercharges for accomplices' deaths.
archiwum
Dramat kobiet trwa – Je**ny patriarchat
archiwum
Jak widać, do europejskich standardów jeszcze sporo nam brakuje. – I w tym przypadku jest to dobra wiadomość.
archiwum
Okazuje się, że szef gabinetu Andrzeja Dudy jest pełen pomysłów. Wystarczy potrzymać mu różaniec. – Z lektury przemyśleń ministra można się dowiedzieć, że oprócz wspomnianych już modlitw katolicki paszport miałby zawierać „informację o wspólnotach katolickich, duszpasterstwach czy o polskich misjach działających w zachodniej Europie”. Minister Szczerski tłumaczy nawet cel takiego ekwipunku. „By Polacy emigrujący z Ojczyzny do zateizowanych krajów zachodnioeuropejskich nie ulegli tamtejszym lewicującym modom intelektualnym, ale pozostali wierni Bogu i Polsce”.
archiwum
Czy feminizm uznaje aborcję finansową? – Alimenty piekłem mężczyzn.
archiwum
Ciekawe, że ludzie żądający dla siebie absolutnej tolerancji, zapominają co to znaczy, gdy chodzi o innych. – I nie. Nie jestem wierzący.
Źródło: Demotywatory
archiwum
Podryw na Lempart:Kładziesz się przed przystojnym Policjantem, żeby zyskać jego uwagę. –
archiwum
Europa już nie panuje nad imigranckimi gangami.Nie panuje nad przepływem broni i narkotyków.Nie panuje nad przypadkami niewolnictwa i handlu żywym towarem. – W tym samym czasie, ta sama Europa boi się legalnych posiadaczy broni myśliwskiej i sportowej.(Wojna gangów. Montpellier, Francja.)
archiwum
Żeby tylko kiedyś na drzewach, zamiast liści...nie zawiśli zwykli ludzie. –
Źródło: Internet
archiwum
Było by fajnie, gdyby ludzie odróżniali protesty w słusznej sprawie od ekstremistycznej organizacji zarejestrowanej pod nazwą"Strajk Kobiet",która kobietom akurat bardzo szkodzi. –
Źródło: Internet
archiwum
Taki komunikat, wydany przed zakończeniem głosowania świadczy, że raczej tak :) –
Źródło: Internet