Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Antykaczka

Z nami od: 28 listopada 2017 o 21:15
Ostatnio: 22 kwietnia 2022 o 12:29
Wiek: 30
Exp: 28
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 50 (46 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7781
  • Komentarzy: 356
  • Punktów za komentarze: 1324
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Już niebawem Francuzi wybiorą między proputinowską Le Pen a Macronem, który jest tak antyputinowski, że wysyłał do Rosji nowoczesną broń, aż furczało –
Źródło: internet
archiwum
Popularne frazy ostatnich dni – I jakoś tak więcej dziewczyn w klubach.I komu to przeszkadza?
archiwum – powód
Ta sama – Osoby wyśmiewające rozdawanie broni ludności cywilnej na Ukrainie chyba nie bardzo ogarniają rzeczywistość.No bo na co to komu, jak nie zatrzyma czołgu XD
Źródło: internet
archiwum
Protesty nie są antyrządowe i nie rozlały się na inne kraje. We Francji spokojnie, podobnie w Australii i Nowej Zelandii. – Oglądaj dalej "wolne media"
Źródło: internet
archiwum
To tylko kilka ciężarówek.W Kanadzie nic się nie dzieje a premier wcale nie uciekł ze stolicy. – To tylko protest w obronie dobrowolności szczepień.Ci ludzie chcą mieć prawo wyboru.Banda dzikusów, prawda?
archiwum
Oburza Cię wyrok?Bądź konsekwentny-przyklej do samochodu, domu, mieszkania... –
archiwum
Brawo, Pani Sylwio! –
Źródło: internet
archiwum
Mama biała, tata biały. Co gorsza; ja też.Dwie ręce, dwie nogi. Faszystowskie oczywiście. W Polsce urodzony - wiadomo.I nawet orientację mam złą. – Wokół mnie sami faszyści. Rodzina faszystowska.Znajomi, sąsiedzi.***** *** ale tak się zastanawiam, co by mnie musiało skłonić do poparcia ludzi, dla których jestem gorszy z powodu mojego koloru skóry, pochodzenia, czy budowy ciała.Nawet to, z kim chodzę do łóżka kogoś drażni.
archiwum
Media jakoś nie miały problemu z narodowością azjatek. O #*** piszemy dobrze albo wcale. – "Ktoś" zaatakował młotkiem dwie azjatki.Nie wiadomo, kto to był.Płeć i kolor skóry niemożliwy do ustalenia.
Źródło: internet
archiwum – powód
Człowiek trafia do więzienia za zabawę z dzieckiem.W USA, czarnoskóra osoba ma większą szansę na trafienie za kraty, niż biała. – Miejsce zdarzenia: teksas
archiwum
W Teksasie opiekun zastosował "techniki wrestlingowe" na swoim podopiecznym - rocznym chłopcu. – "Texas babysitter used 'wrestling-style moves' on 1-year-old boy, killing him" - fox29.comDlaczego nie jest to najlepszy pomysł na zabawę z małym dzieckiem, można obejrzeć na załączonym filmie.Chłopiec doznał licznych obrażeń wewnętrznych, w tym uszkodzenia płuc z krwotokiem, pęknięcia czaszki i urazu mózgu. Niestety, maluch nie przeżył.
archiwum
uszkodzenie mózgupęknięta czaszkakrwotok w płucachobrażenia narządów jamy brzusznej – Takich obrażeń doznał roczny chłopiec, który tylko "wypadł z rąk" swojemu opiekunowi podczas, jak sam sprawca przyznał, wykonywania na nim TECHNIK ZAPAŚNICZYCH. Powodem było uszkodzenie przez chłopca poduszki.Śledztwo wykazało też obrażenia u jeszcze dwójki dzieci, będących wtedy w domu.Portal wykop.pl uznał informację za "naruszenie regulaminu" i ją usunął. To jeden z tych przykładów, kiedy poprawność polityczna jest po prostu obrzydliwa.https://www.fox29.com/news/police-texas-babysitter-used-wrestling-style-moves-on-1-year-old-boy-killing-him
Źródło: wykop.pl
archiwum
Kolejny zwykły, uczciwy obywatel sam odpiera atak bandytów. Za śmierć trójki przestępców odpowie ich wspólniczka, która zdołała uciec. – W samym USA, rocznie dochodzi do ponad 50 000 przypadków SKUTECZNEGO użycia broni palnej do samoobrony.Skutecznie bronią się ludzie młodzi, starsi, kobiety w ciąży, niepełnosprawni, samotne matki, przeszkoleni i z prawie zerowymi umiejętnościami.
archiwum
Przeciętny, uczciwy obywatel broni się przed bandytami, zabijając jednego z nich.Za śmierć odpowiedzą wspólnicy. – Według statystyk, rocznie w USA dochodzi co najmniej do 50 000 przypadków defensywnego użycia broni palnej. Skutecznie bronią się właściciele sklepów, domów, mieszkań, przyczep kempingowych, kobiety, mężczyźni, samotne matki, niepełnosprawni, osoby starsze i bardzo młode. Napadane w dzień i w środku nocy.Wbrew bzdurom rozsiewanym w internecie, obsługa broni jest prosta i nie potrzeba do tego żadnych magicznych umiejętności.Szybciej nauczysz się strzelać niż jeździć na wrotkach.
archiwum – powód
Walić gospodarkę.Walić bezrobocie.Klękajcie białasy bo rasizm. – Niektórzy poszli krok dalej i już im buty liżą, więc samo klękanie już wkrótce może fanatykom nie wystarczyć.Co wtedy?
Źródło: internet
archiwum
Myśleliście, że już gorzej być nie może?A jeden Obajtek to ile jest Sasinów? – 12 000 000 000  zł - zadłużenie netto Orlenu od 2017
Źródło: internet
archiwum
 – W tym wypadku można powiedzieć, że język minął okrężnicę.A tak się gejów boją...
Źródło: internet
archiwum
Teraz tysiące Polaków robi dokładnie to samo, żeby pójść na siłownię. – Zadziwiające
archiwum
"na pewno będą tam aktorzy"Pełnomocnik rząduMichał Dworczyk – Fajny ten rząd.Taki nie za uczciwy.
Pistolety "full auto" z nogi od krzesła.Jednostrzałowce z kija od szczotki.Strzelby z gazrurki i kilku gwoździ. – A to wszystko na długo przed erą tanich frezarek cyfrowych i drukarek 3D, które są już w stanie drukować części metalowe.