Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Antykaczka

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2020-11-16 01:45:11
1 / 1
Antykaczka

[demot] Niemcy, Szwecja czy Francja tym razem? Edit: OK, już znalazłem ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2020 o 21:24

0 / 0
Antykaczka

[demot] Tak samo jak broń nie służy tylko do jednego celu, są też różne rodzaje pozwoleń, przy których nie trzeba niczego wyczerpująco uzasadniać. Wystarczy kilka warunków, które są bardzo jednoznacznie określone w Ustawie. W bardzo dużym skrócie: kto chciał, ten już ma. Kto chce, uzyska bez problemów.

0 / 0
Antykaczka

[demot] Wystarczy nie traktować internetowej randki jak rozmowy kwalifikacyjnej. Jak po kilku zdaniach dostaję pytania o pracę, samochód i ile zarabiam, to też udaję, że nie widziałem :)

0 / 0
Antykaczka

[demot] @haduszek niektórzy porównują do wyrobienia prawa jazdy. Choć dla mnie egzamin na prawko jest zdecydowanie trudniejszy.

0 / 0
Antykaczka

[demot] @konradstru jeśli chodzi o prawo w Polsce? A no to, że w przypadku kilku rodzajów pozwoleń, Policja nie może już ot tak odmówić. Zasada jest taka: spełniasz wymagania - dostajesz pozwolenie.

19 / 27
Antykaczka

[demot] Jeśli ludzie kiedykolwiek dopuszczą te nazistki do władzy, to będziemy mieli taki zamordyzm, że Hitler ze Stalinem to będzie miłe wspomnienie wolności.

2 / 4
Antykaczka

[demot] Przecież cała Polska, od wielu już lat, składa się na kopalnie, żeby górnikom starczyło. Żeby starczyło na czternastki, piętnastki i premie dla związkowców.

8 / 10
Antykaczka

[demot] Świątynia opaczności bożej Radio maryja Radio maryja Jeszcze raz radio maryja Kościół (gotówka) Kościół (grunty) Węgiel z nierentownych kopalń, który do dziś zalega na hałdach Nagrody dla swoich Czternastki dla górników Piętnastki dla górników Szesnastki dla górników Wybory, które się nie odbyły Respiratory, których nie ma Socjal dla nierobów Coś pominąłem?

3 / 5
Antykaczka

[demot] Maszty patriotyczne i pomniki papieży :) To nie jest zwykłe oderwanie od rzeczywistości. To ciężkie obłąkanie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 października 2020 o 12:38

11 / 17
Antykaczka

[demot] @jaroslaw1999 zamachów bombowych. Szwecja jest tak postępowa, że zaczęli się ubogacać dynamitem i granatami ;)

14 / 14
Antykaczka

[demot] Te wszystkie "społeczności" wszędzie teraz widzą czarne kobiety. Transpłciowe, czarne, homoseksualne kobiety dodatkowo dręczone przez białych suprematów i patriarchat, którym się po prostu należy. Wszystko.

4 / 4
Antykaczka

[demot] Chodzenie w ptasich maskach to jeszcze było jak najbardziej uzasadnione. Maski były wypełniane suszonymi ziołami, które łagodziły odór rozkładających się ciał i w jakiś tam sposób filtrowały powietrze. Dodatkowo, całe ubrania tych lekarzy były dość szczelne. No i sam fakt, że to byli lekarze. Już w średniowieczu ludzie wiedzieli, że modlitwa to może być trochę mało.

-1 / 5
Antykaczka

[demot] @Wolterianin Z tego samego, co w przypadku sportowych motocykli. Tylny napęd i potężny silnik? To przecież idealne, pierwsze auto dla nastolatki.

8 / 18
Antykaczka

[demot] Poprawiona klauzula sumienia: Lekarz ma prawo odesłać takiego oszołoma do kościoła. I niech tam pokazuje siłę swojej wiary :)

1 / 3
Antykaczka

[demot] @benq20 tu nawet nie chodzi o obronność kraju. Tu chodzi o to, żeby dać takim dzieciakom coś więcej, niż wybór między piłką nożną a siedzeniem przed komputerem. Jakiś czas temu budowaliśmy orliki jak szaleni. Super, ale nie każdy musi to lubić. Ludzie chodzą w takie miejsca dla rozrywki, dla sportu albo zwyczajnie, żeby spotkać się ze znajomymi, którzy mają podobne hobby. Oczywiście, zupełnie przy okazji powiększa się grono osób potrafiących posługiwać się w bezpieczny sposób bronią palną.

-2 / 12
Antykaczka

[demot] Jak te dzieciaki mają mieć szacunek dla cudzego życia, skoro ich rodzice najwyraźniej go nie mają? Nie można było na początek kupić gówniarze czegoś słabszego? No przecież trzeba zaszpanować, ile się ma pieniędzy. Najwyżej rozjedzie jakiegoś biedaka, co go nie stać na własny samochód.

1 2 3 4 następna »