Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Andrzej70

39 / 47
Andrzej70

[demot] Ale czy ktoś kogoś zmusza do oglądania filmu? A swoją drogą ten protest to niezła reklama filmu i to darmowa :-)

0 / 0
Andrzej70

[demot] To ta inwazja na Ukrainę która ostatnio miała się odbyć na początku stycznia i jakoś jeszcze jej nie ma a ten sam wywiad wielkiego brata nie przewidział działań Rosji w Kazachstanie?

0 / 0
Andrzej70

[demot] Mało kto chyba kojarzy w Polsce, że protesty za PRL zawsze były spowodowane podwyżkami cen żywności a nie ideologią.

5 / 7
Andrzej70

[demot] @perskieoko ale kto o tym pamięta i pamiętał bedzie? Od dawna nikt nie rozlicz polityków z obietnic wyborczych :-(

0 / 0
Andrzej70

[demot] Ale Kazachstan eksportuje gaz i Ropę a nie kupuje od Rosji a w większości interesy prowadzą tam firmy.z USA. Kazachstan eksportuje też około 47% swiatowego handlu rudy uranu co powoduje, że niektóre kraje takie jak USA czy Izrael ale nie tylko obawiają sie2 czy destabilizacja Kazachstanu nie spowoduje dostania się uranu np w ręce fanatyków religijnych.

4 / 4
Andrzej70

[demot] @tymczasowylogin. Niezła linia obrony, niech teraz udowodnią, że ten napis oznacza coś innego ;-)

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
Andrzej70

[demot] @egoiste @CzlowiekZkamienia Jak bedzie ten ustrój się nazywał to nie ważne ale już znikają pewne zawody, np w bankowości wykonujemy większość operacji bez udziału pracowników, księgowość zostaje zastepowana przez SI itp. Postępuje gwaltowna robotyzacja produkcji np w Chinach, autonomiczne samochody i autobusy zlikwidują rzeszę niezbędnych na dzień dzisiejszy kierowców itd. To wszystko nastąpi w przeciągu najblizszych kilkunastu kilkudziesięciu latach i w niektórych krajach o tym sie mowi i stąd mamy pomysły o dochodzie gwarantowanym bo szuka się pomyslu nad dystrybucją dóbr w tak zorganizowanym społeczeństwie gdzie większość bedzie po prostu bezproduktywna bo zastąpią ich maszyny i SI.

1 / 1
Andrzej70

[demot] @TaktycznyDwa Ten etap przrskoczyliśmy, teraz rządy są opłacane przez koncerny mówiące że to w imię kapitalizmu likwidując konkurencję co jest podstawą kapitalizmu i mamy dominację i bogacenie się najbogatszyk przy likwidacji klady średniej :-(

8 / 8
Andrzej70

[demot] I co z tego jak sądy są zawłaszczone przez władzę. "Losowanie" sędzi będzie tak jak w przypadku spraw Pani Pawłowicz "niezależnie" wypadał ten sam :-(

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1044 45 następna »