Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Niemieccy pilkarze po klęsce na mundialu praktycznie zniknęli z mediów społecznościowych Tymczasem nasi mistrzowie zdążyli już pochwalić się bajecznie drogimi wakacjami, rajskimi plażami, gorącymi dziewczynami i palcem w tyłku. Uśmiechnięci, zrelaksowani, nieprzejęci. Zupełnie jakby krzyczeli Polakom w oczy: „Patrz, plebsie, i zazdrość nam”

Tymczasem nasi mistrzowie zdążyli już pochwalić się bajecznie drogimi wakacjami, rajskimi plażami, gorącymi dziewczynami i palcem w tyłku. Uśmiechnięci, zrelaksowani, nieprzejęci. Zupełnie jakby krzyczeli Polakom w oczy: „Patrz, plebsie, i zazdrość nam” – Naprawdę jest mi za nich wstyd. Zero szacunku dla kibiców. Oczywiście że każdy zasługuje na wakacje, ale jakoś Niemcy potrafią się zachować z klasą.
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…