Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Czy wiecie, że dzięki niemu francuskie służby specjalne z łatwością mogą podsłuchiwać rozmowy prowadzone między polskimi jednostkami wojskowymi?

Czy wiecie, że dzięki niemu francuskie służby specjalne z łatwością mogą podsłuchiwać rozmowy prowadzone między polskimi jednostkami wojskowymi? – W 2000 roku rząd polski za 4 mld zł  sprzedał Francuzom TP SA - narodowego operatora telekomunikacyjnego. Sprzedał też infrastrukturę zajmującą się  łącznością wojskową. Co prawda w umowie pojawił się podpunkt zgodnie z którym przekażą Ministerstwu Obrony Narodowej i Ministerstwu Łączności części infrastruktury istotnej z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa, ale nie wpisano daty, kiedy ma to nastąpić. W efekcie do dziś Francuzi nie wywiązali się z tego zapisu.Za tę umowę odpowiedzialny jest m.in. premier Buzek oraz nieżyjący już Jan Kulczyk
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…