Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kircholm

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2017-09-02 00:11:55
Z nami od: 25 sierpnia 2015 o 12:27
Ostatnio: 19 sierpnia 2017 o 11:54
Płeć: mężczyzna
Exp: 77
Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 15 z 133 (115 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 19707
  • Komentarzy: 2468
  • Punktów za komentarze: 1706
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 
poczekalnia

"Czy to przypadek, że furgonetka, która wjechała w tłum była BIAŁA?!"

"Czy to przypadek, że furgonetka, która wjechała w tłum była BIAŁA?!" – ....
poczekalnia

Zawsze gdy czekam, aż media podadzą liczbę ofiar zamachu w centrach miast, zastanawiam się, jak szybko policzono 36 ofiar-bojowników ISIS, pochowanych w górskich jaskiniach, kryjówkach i tunelach, na które amerykanie (rzekomo) zrzucili 10 tonową bombę...

Zawsze gdy czekam, aż media podadzą liczbę ofiar zamachu w centrach miast, zastanawiam się, jak szybko policzono 36 ofiar-bojowników ISIS, pochowanych w górskich jaskiniach, kryjówkach i tunelach, na które amerykanie (rzekomo) zrzucili 10 tonową bombę... – ...
poczekalnia

Nowy wirus Bourbon (nazwa od miasta w USA) przenoszony przez kleszcze, zabija w kilka dni, nie istnieje na niego ani lekarstwo ani szczepionka.

Nowy wirus Bourbon (nazwa od miasta w USA) przenoszony przez kleszcze, zabija w kilka dni, nie istnieje na niego ani lekarstwo ani szczepionka. – W związku z powyższym, w źródle pod obrazkiem, umieszczam inny, "pokrewny" demotywator...
archiwum

Krytykuj Rachonia za gest z "tigerem". Usprawiedliwiaj gest Wojewódzkiego z polską flagą w goownie. Twórz demoty, w których moralizujesz Polaków nt. polskości...

Krytykuj Rachonia za gest z "tigerem".Usprawiedliwiaj gest Wojewódzkiego z polską flagą w goownie.Twórz demoty, w których moralizujesz Polaków nt. polskości... – Któż to, Polak!?
archiwum

Na przystanku Woodstock funkcjonuje "wioska wielu kultur", "miejsce przyjazne do rozmów o uchodźcach", na której są warsztaty kultury arabskiej.

Na przystanku Woodstock funkcjonuje "wioska wielu kultur", "miejsce przyjazne do rozmów o uchodźcach", na której są warsztaty kultury arabskiej. – Ktoś słyszał o warsztatach kultury europejskiej dla uchodźców? Przecież to oni tu przybywają w charakterze "gości" i wiążą z Europą swoją przyszłość.
archiwum

Gdy twój kraj nie przewiduje wolności słowa dla obywateli, w kwestii krytyki islamu i multikulti.

Gdy twój kraj nie przewiduje wolności słowa dla obywateli, w kwestii krytyki islamu i multikulti. – ..;.
archiwum

Panie Bono, może krótki wykład nt. wolności w Turcji?

Panie Bono, może krótki wykład nt. wolności w Turcji? – ...
archiwum

Ja rozumiem, że Polska jest terenem działań służb izraelskich, amerykańskich niemieckich i rosyjskich, ale żeby Ukraińcy tak sobie u nas poczynali?!?!

Ja rozumiem, że Polska jest terenem działań służb izraelskich, amerykańskich niemieckich i rosyjskich, ale żeby Ukraińcy tak sobie u nas poczynali?!?! – "Imienna lista sponsorów wojny domowej w Polsce"Uwaga! Radykalny i mocny materiał!
archiwum

Caio Koch-Weser Były wiceminister finansów Niemiec, do 2016 roku pełnił także funkcję zastępcy szefa Deutsche Banku.

Były wiceminister finansów Niemiec, do 2016 roku pełnił także funkcję zastępcy szefa Deutsche Banku. – Dziś jest szefem fundacji zarejestrowanej w Warszawie "Akcja-Demokracja", która m.in opłacała zabezpieczanie demonstracji pod sądami, zakup świec, czy też wynajem sprzętu nagłaśniającego...
archiwum

Słowo do opozycji: "Chcieliście wydymać Freda? To teraz Fred wydyma was..."

Słowo do opozycji:"Chcieliście wydymać Freda?To teraz Fred wydyma was..." – ....
archiwum

Już nie tylko w internecie, coraz szersze kręgi zatacza inicjatywa, zamiany w polskim hymnie "Bonapartego" na "króla Sobieskiego".

Już nie tylko w internecie, coraz szersze kręgi zatacza inicjatywa, zamiany w polskim hymnie "Bonapartego" na "króla Sobieskiego". – O sprawie zaczął również mówić poseł Jacek Żalek.Pomijając to, co dziś reprezentuje sobą Francja oraz to, że Bonaparte ostatecznie poniósł klęskę, to wszak Polacy dawali przykład wojskom napoleońskim "jak zwyciężać mają".
archiwum

Brat Lolka skapitulował w udziale w jutrzejszej kontrmanifestacji.

Brat Lolka skapitulował w udziale w jutrzejszej kontrmanifestacji. – W ramach alibi postanowił udać się do szpitala i pozować do zdjęcia.Gustowna piżamka...
archiwum

Młodzi polscy siatkarze. Przez 3 lata nie przegrali meczu. 48 zwycięstw z rzędu w meczach o stawkę. Podwójni mistrzowie świata i mistrzowie Europy.

Przez 3 lata nie przegrali meczu.48 zwycięstw z rzędu w meczach o stawkę.Podwójni mistrzowie świata i mistrzowie Europy. – Polski walec.

Płyta nagrobna serca Jana II Kazimierza w Paryżu, przedstawia bitwę pod Beresteczkiem. 30 czerwca książę Jarema dostał zgodę króla i bez zbroi, z szablą w ręku, na czele swoich pułków wbija się w kozacką piechotę. W rozpędzie "zdeptał" również 3 rzędy kozackiego taboru.

30 czerwca książę Jarema dostał zgodę króla i bez zbroi, z szablą w ręku, na czele swoich pułków wbija się w kozacką piechotę.W rozpędzie "zdeptał" również 3 rzędy kozackiego taboru. – "I jak rzeka ginie z oczu w spienionych nurtach morskich, tak zginęły z oczu pułki książęce w tym morzu nieprzyjaciół. Chmura kurzawy wstała na równinie niby rozszalała trąba powietrzna i zakryła walczących... Tymczasem z drugiego boku zachodził wojsku królewskiemu cały tabor kozacki liczący dwieście tysięcy ludzi, najeżony armatami, ziejący ogniem, na kształt smoka wysuwającego powoli z lasów olbrzymie swe kłęby. Lecz w nim wysunął cały ich ogrom - z owej kurzawy, w której zginęły pułki Wiśniowieckiego, poczęli wypadać jeźdźcy, potem ich dziesiątki, potem setki, potem tysiące, potem dziesiątki tysięcy - i pędzić ku wzgórzom, na których stał chan, otoczony przez wyborowe swe gwardie. Dzikie tłumy uciekały w szalonym popłochu i bezładzie - pułki polskie gnały za nimi. Straszliwy książę tryumfował..."
archiwum

Tabor - OLBRZYM Nie istnieje obraz czy grafika, która byłaby choć małą namiastką tytułowego olbrzyma. W ostatnich dniach czerwca 1651 r., tworzyła go największa w dziejach armia RON-u

Nie istnieje obraz czy grafika, która byłaby choć małą namiastką tytułowego olbrzyma. W ostatnich dniach czerwca 1651 r., tworzyła go największa w dziejach armia RON-u – 27 czerwca armia polska wyrusza z obozu w Sokalu. Przodem, komunikiem rusza  kilkutysięczna awangarda. Za nimi pracuje kilkuset ludzi, którzy torują drogę taborowi.Tabor składający się z ponad 100.000 wozów, porusza się w 112-stu równolegle jadących rzędach, tworząc front o szerokości 2 km, długość taboru to ponad 10 km.Gdyby wozy poruszały się jednym rzędem, tabor miałby  długość ok. 1200 km a ostatni wóz dotarłby na pole bitwy 2 miesiące po pierwszym.A już jutro, polska straż przednia zacznie się ścierać z awangardą, prawie dwukrotnie liczniejszej armii tatarsko-kozackiej.Tak rozpocznie się, bodajże największa w dziejach nowożytnej Europy bitwa. Na beresteckich polach, spotka się ponad pół miliona koni
Źródło: Józef Brandt - "Bogurodzica"

Jaelene Hinkle odmówiła gry w reprezentacji USA w piłce nożnej, gdy na koszulkach kadry pojawiła się tęcza LGBT

Jaelene Hinkle odmówiła gry w reprezentacji USA w piłce nożnej, gdy na koszulkach kadry pojawiła się tęcza LGBT –
archiwum – powód

Sankcje? To tak jakby nosiciel wirusa HIV, skarżył i żądał kary dla osób, które w ramach solidarności, nie chcą się od niego zarazić.

Sankcje?To tak jakby nosiciel wirusa HIV, skarżył i żądał kary dla osób, które w ramach solidarności, nie chcą się od niego zarazić. – Żaden irracjonalizm, tylko zaplanowana akcja, której celem jest rozszerzenie terenu narodowościowych konfliktów, które niechybnie w Europie wybuchną.
archiwum

Tak wygląda Las Bawarski, zaatakowany przez kornika a "obroniony" przez ekologów. "Las umarł, zieleń na górskich stokach zanikła, a w strumykach zamiast wody pitnej popłynęła brunatna breja."

Tak wygląda Las Bawarski, zaatakowany przez kornika a "obroniony" przez ekologów."Las umarł, zieleń na górskich stokach zanikła, a w strumykach zamiast wody pitnej popłynęła brunatna breja." – "Niemcy wokół swojego Parku Narodowego (nielicznego) tną drzewa na potęgę. Robią korytarz ochronny na ok. 800 metrów przed kornikiem. Te drzewa tnie Narodowy Park, bo boi się odszkodowań ze strony lasów prywatnych...""Dziś jak nasz leśnik próbuje bronić swojego lasu, to od razu zieloni, tęczowi i kilku celebrytów robi sobie piknik..."
archiwum

Co wy kur...@ wiecie o prowokacjach?!

Co wy kur...@ wiecie o prowokacjach?! – Level Master.
archiwum

"My tylko szukamy granic tolerancji i poprawności politycznej Europejczyków... ciągle bezskutecznie"

"My tylko szukamy granic tolerancji i poprawności politycznej Europejczyków... ciągle bezskutecznie" – "Za każdym razem ich głupota nas zadziwia"