Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kircholm

Z nami od: 25 sierpnia 2015 o 12:27
Ostatnio: 26 marca 2017 o 10:20
Płeć: mężczyzna
Exp: 62
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 10 z 110 (98 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 16060
  • Komentarzy: 1978
  • Punktów za komentarze: 1591
  • Obserwuje: 0 osób
 
poczekalnia

Niby dowcip, ale nieśmieszny.

Niby dowcip, ale nieśmieszny. – ...
poczekalnia

KOnkretne zaoranie na marszu homoseksualistów.

KOnkretne zaoranie na marszu homoseksualistów. – Frag. 3:15 do 4:20
archiwum

Przez 1000 lat nasi przodkowie mawiali: "Aż do gardeł naszych nie chcemy Niemca". Był to efekt ich wiekowych doświadczeń z tym narodem.

Przez 1000 lat nasi przodkowie mawiali: "Aż do gardeł naszych nie chcemy Niemca".Był to efekt ich wiekowych doświadczeń z tym narodem. – Donald załatwił ten "problem" w 8 lat.Dziś praktycznie, w każdej dziedzinie naszego życia (sklepy, przemysł, banki itd.), jesteśmy niemiecką kolonią.O ironio, stworzona przez te lata siatka medialna, spowodowała to, iż to z ust tej najbardziej zindoktrynowanej (przez niemieckie media) części społeczeństwa, pada oskarżenie wobec pozostałych, o dzielenie Polaków....mimo 1000-letniego doświadczenia naszego narodu...
archiwum

O nowej Chazarii na Ukrainie i o czym nie informowały nas media.

O nowej Chazarii na Ukrainie i o czym nie informowały nas media. – W listopadzie 2013 r. prezydent Ukrainy odmówił Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu (czytaj żydowscy banksterzy) zaciągania u nich pożyczek. MFW wymagał od Janukowycza zamrożenie płac i emerytur oraz zniesienie ulg podatkowych za energię.Zaraz po tym, "przypadkowo" uzbrojeni obywatele, obalają "reżim" a media całego świata pokazują przepych w jakim żył prezydent, żerując tym samym na zawiści, prymitywnym instynkcie gawiedzi.Nowo wybrane władze (Poroszenko, Jacyniuk i obecny premier Hrojsman nawet nie kryją żydowskiego pochodzenia) odznaczają G.Sorosa ukraińskim Orderem za Zasługi a Leszek Balcerowicz (Aaron Bucholtz), jako najbardziej doświadczony, w tym rejonie świata w zadłużeniu państwa, zostaje doradcą Poroszenki...
archiwum

Janukowycz vs Poroszenko.

Janukowycz vs Poroszenko. – Janukowycz w 2011 r. unieważnił dekret (Juszczenki) o honorowaniu Bandery tytułem bohatera Ukrainy. Za jego prezydentury, nasze gospodarcze i społeczne stosunki z Ukrainą układają się poprawnie.Legalnie wybrany prezydent, zostaje odsunięty od władzy, w wyniku Majdanu, przy aplauzie wszystkich naszych polityków i mediów.Nowy prezydent Poroszenko, przywraca kult Bandery, nakłada embargo na polskie produkty, a nasze stosunki społeczne z Ukrainą stają się napięte.Nasze media i politycy ciągle prowadzą proukraińską politykę, a "zgrzyty" w stosunkach polsko-ukraińskich nazywają putinowskimi prowokacjami, mimo iż Putin przecież nie rządzi w Kijowie!Nie dajcie się zwieść manipulacji!Nasi politycy, w kwestii ukraińskiej, nie kierują się polską racją stanu!
archiwum

Propaganda? Owszem, ale TVP nigdy nie była niezależna.

Propaganda?Owszem, ale TVP nigdy nie była niezależna. – 2 dni temu poinformowali wprost, że agresor z siekierą, z Dusseldorfu, był islamskim Albańczykiem z Kosowa.Jako jedyni, w tym chorym na lewactwo świecie, poinformowali, że w Niemczech wprowadzono dyrektywę, która zabrania mediom informowanie w takich sytuacjach, jakiej narodowości jest napastnik.
archiwum

Syndyk masy upadłościowej. "Zwycięskiego" składu się nie zmienia.

Syndyk masy upadłościowej."Zwycięskiego" składu się nie zmienia. –
archiwum

11.02.1945 r. zakończono konferencję na Jałcie. "Wszakże radziły trzy imperia Nad granicami, co zatarte, W szczegółach zaś już siedział Beria I tak rozumieć trzeba Jałtę..."

11.02.1945 r. zakończono konferencję na Jałcie. "Wszakże radziły trzy imperiaNad granicami, co zatarte,W szczegółach zaś już siedział BeriaI tak rozumieć trzeba Jałtę..." – 3 minutowa lekcja historii, po mistrzowsku spuentowana .
archiwum

KOD wystosował list do Angeli Merkel o spotkanie. Nie doszło do niego lecz zwolennicy nie zrazili się, bo mieli powód do dumy. Kanclerz Niemiec jadąc Alejami Ujazdowskimi przejechała koło grupki KODziarzy z flagami.

KOD wystosował list do Angeli Merkel o spotkanie. Nie doszło do niego lecz zwolennicy nie zrazili się, bo mieli powód do dumy. Kanclerz Niemiec jadąc Alejami Ujazdowskimi przejechała koło grupki KODziarzy z flagami. – "To dla nas był szok, bo wiedzieliśmy, że Kanclerz zapewne nie będzie miała czasu nas odwiedzić, ale ten przejazd był dla nas ogromnym aktem wsparcia"– czytamy na kod-mazowsze.pl.Nie ma co, KODziarze trzymają swój ciężko wypracowany poziom argumentacji...
archiwum

"Papież" Bergoglio udzielił wywiadu dla największego hiszpańskiego dziennika "El Pais". Owa gazeta jest bezpośrednio związana z Hiszpańską Socjalistyczną Partią Robotniczą.

"Papież" Bergoglio udzielił wywiadu dla największego hiszpańskiego dziennika "El Pais". Owa gazeta jest bezpośrednio związana z Hiszpańską Socjalistyczną Partią Robotniczą. – W tym obszernym wywiadzie "Papież" odnosi się do Szwecji i tamtejszej polityki multikulti. Stawia ten kraj za przykład do naśladowania dla innych krajów, wspomina o 800.000 "nowych Szwedów".Jako wzór do naśladowania wskazuje on także szefa szwedzkiego MSZ Margot Wallstrom, wielkiej zwolenniczki multikulti."Papież" raczej ma świadomość, że m.in "dzięki" takiej polityce, w Szwecji zupełnie zanika chrześcijaństwo......
archiwum

Czy pochlebna opinia nt. poglądów Żyda-Normana Finkelstein też jest antysemityzmem?

Czy pochlebna opinia nt. poglądów Żyda-Normana Finkelstein też jest antysemityzmem? – Norman Finkelstein:"Główną tezą mojej książki jest wykorzystywanie przez amerykańsko-żydowskie organizacje nazistowskiego Holokaustu do swoich politycznych i finansowych celów. Holokaust używany jest jako broń ideologiczna do odwrócenia krytyki od Izraela m.in. od tego co robimy z Palestyńczykami. Oszustwo jest tu podniesione do kwadratu, ponieważ wyłudzanie odszkodowań jest niesłuszne, poza tym, ocaleni z Holocaustu, nigdy tych pieniędzy nie zobaczą, więc też są wykiwani..."

Warto przypomnieć, że 28 stycznia 1606 r. Polacy zastawili brawurową zasadzkę na "czarnym szlaku", w wyniku której rozgromiono tatarską armię oraz odzyskano łupy i jasyr

Warto przypomnieć, że 28 stycznia 1606 r. Polacy zastawili brawurową zasadzkę na "czarnym szlaku", w wyniku której rozgromiono tatarską armię oraz odzyskano łupy i jasyr – "...nad rzeką Udycz, pojawili się skośnoocy zwiadowcy, znacząc drogę pochodu pożarami...Tatarzy z bogatymi łupami wracali do swych ułusów...Główną uwagę skupili, na braniu w jasyr panien szlacheckiego stanu. Białolice laszki osiągały w Stambule duże ceny... ...Wiedzieli, że gdzieś niedaleko kręci się Żółkiewski...Był trzaskający mróz, słońce świeciło jasno... Zwiadowcy tatarscy, posuwając się z wolna, w różnych kierunkach, zerkali podejrzliwie na pokryte czapami śniegu dąbrowy. Ale i tam, zdradliwe promienia słońca nie błysnęły na pancerzach, szyszakach czy obnażonych koncerzach. Uspokojeni ruszyli dalej.Jednak kiedy kosz (ponad 10 tys. Tatarów z jasyrem) nadciągnął nad Udycz, z dąbrowy, sprawnie, cudnym idąc porządkiem, wyszły chorągwie polskie.Pozostanie zagadką, jak swe kilkutysięczne wojsko, hetman zdołał zamaskować przed mistrzami walki w stepie..."frag. Jerzy Besala "Stanisław Żółkiewski"
archiwum

Stare, ale warto przypomnieć.

Stare, ale warto przypomnieć. – Bogusław Linda odmawiając Pasikowskiemu swojego udziału w filmie "Pokłosie" powiedział:"Władku, zanim Amerykanie zrobili „Pluton” o tym, że przegrali wojnę w Wietnamie, zrobili pięćset pięćdziesiąt filmów o tym, że byli niezwyciężeni, że wygrywali, byli bohaterscy, natomiast my robimy pierwszy film o naszych relacjach z Żydami i on od razu jest o tym, że ich mordujemy."Trochę to tłumaczy falę hejtu, której doświadcza Bogusław Linda, m.in ze strony TVN-u.
archiwum

Grzegorz Braun z rozbrajającą szczerością, podsumował 25 finał WOŚP w telewizji "WSI24". "Panie redaktorze, to są Michałki" :)

Grzegorz Braun z rozbrajającą szczerością, podsumował 25 finał WOŚP w telewizji "WSI24"."Panie redaktorze, to są Michałki" :) – Fragment od 1:52 do 4:50.
archiwum

Tyle w kwestii "naszych" Sądów.

Tyle w kwestii "naszych" Sądów. – Niemiecki Sąd, uznaje próbę spalenia synagogi w Wuppertalu, przez 3 uchodźców, którzy obrzucili ją koktajlami mołotowa, za wyrażenie swojej opinii."Polski" Sąd, skazuje Polaka za spalenie kukły Żyda, na bezwzględne więzienie.
archiwum

"W czasach PO nie trzeba było upubliczniać twarzy protestujących, wystarczyło przyjść z krzesłem, aby od razu trafić do aresztu na 3 miesiące"

"W czasach PO nie trzeba było upubliczniać twarzy protestujących, wystarczyło przyjść z krzesłem, aby od razu trafić do aresztu na 3 miesiące" – Odpowiedź Marka Jakubiaka na pytanie Moniki Olejnik...
archiwum

Efekty lewackich rządów. Świat już dawno stanął na głowie.

Efekty lewackich rządów. Świat już dawno stanął na głowie. – Francuski dziennikarz, znający poglądy chrześcijańskie, swojej rozmówczyni - polityk Christine Boutin, zapytał ją co sądzi o tym, że Biblia nazywa homoseksualizm „obrzydliwością”. Kobieta odpowiedziała:"Nie sama osoba jest obrzydliwa, ale homoseksualizm jako taki. Grzech nigdy nie może być zaakceptowany, ale grzesznikowi wybacza się zawsze”.Za tę wypowiedź została ukarana przez Sąd 5 tys. euro grzywny za... "publiczne nawoływanie do nienawiści i przemocy”. Sąd II Inst. utrzymał tę karę...
archiwum

"Żołnierz to bezrozumne zwierzę, wykorzystywane jako narzędzie w polityce zagranicznej" - Henry Kissinger

"Żołnierz to bezrozumne zwierzę, wykorzystywane jako narzędzie w polityce zagranicznej" - Henry Kissinger – H. Kissinger (niemiecki Żyd, który wiedział, że w 1938 r. należy ewakuować się do USA...) według wielu, najlepszy w historii Sekretarz Stanu USA, był również doradcą N. Rockefellera (syna J. Rockefellera, założyciela koncernu naftowego Standard Oil)Wojska amerykańskie, poza tym, że zdobywają nowe ziemie dla rodzimych koncernów, już od dawna pełnią funkcję firmy ochroniarskiej, dla amerykańskich korporacji na całym świecie. Na wypadek, gdyby ktoś myślał, że celem Amerykanów jest obrona Polaków, przypominam że 30 października została podpisana umowa CETA, dająca władzę m.in amerykańskim korporacjom...
archiwum

Analogia do działań Platformy, dla najbardziej opornych.

Analogia do działań Platformy, dla najbardziej opornych. – Jasiu oddaj Zosi misia, on nie jest twój a już bardzo długo się nim bawiłeś - mówi mama.Niestety Jasiu wolałby urwać misiowi głowę, zamiast go grzecznie oddać.Wystąpili:Jasiu - PlatformaZosia - PiSMama - suweren, wyborcy.Miś - władza (ale również nasza ojczyzna):)
archiwum

Max Kolonko zmasakrował dzisiaj TVN.

Max Kolonko zmasakrował dzisiaj TVN. – Akcja od 6:30