Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kircholm

Z nami od: 25 sierpnia 2015 o 12:27
Ostatnio: 29 kwietnia 2017 o 18:43
Płeć: mężczyzna
Exp: 66
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 109 (95 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 16650
  • Komentarzy: 2152
  • Punktów za komentarze: 1673
  • Obserwuje: 0 osób
 
poczekalnia

A może tu chodzi o coś zupełnie innego?

A może tu chodzi o coś zupełnie innego? – "Korea Płn. śpi na 6 bilionach dolarów - na tyle eksperci szacują wartość, największych na świecie złóż, niezwykle cennych metali ziem rzadkich. Są to pierwiastki należące do grupy lantanowców, bez których dziś nie może się obejść żadna branża wysokich technologii, produkcja nowoczesnej elektrotechniki i przemysł zbrojeniowy.Na tym nie koniec, według ekspertów pod koreańskimi górami, kryją się wielkie zasoby m.in. węgla, rud żelaza, uranu, miedzi, złota, molibdenu czy magnezytu."
poczekalnia

Krótka ciekawostka nt. piractwa nasion GMO, pod nadzorem CETA.

Krótka ciekawostka nt. piractwa nasion GMO, pod nadzorem CETA. – ...
poczekalnia

Wybory we Francji? "Pocieszam się tylko, że ta stara kur.@ Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!" - Stefan Kisielewski.

"Pocieszam się tylko, że ta stara kur.@ Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!" - Stefan Kisielewski. – "O, Francuzi! Czyż bez cenyRany nasze dla was są?Z pod Marengo, Wagram, JenyDrezna, Lipska, Waterloo.Świat was zdradzał, my dotrwali,Śmierć czy tryumf, my gdzie wy!Bracia! my wam krew dawali,Dziś wy dla nas nic prócz łzy!"Warszawianka 1831 r.
archiwum

Tekst piosenki sprzed 30 lat, ciągle aktualny, zmieniają się tylko sąsiedzi Izraela...

Tekst piosenki sprzed 30 lat, ciągle aktualny, zmieniają się tylko sąsiedzi Izraela... – Bejrut, Trypoli, Sydon, Tyr się palą Kule, napalm, masakra, bomby wybuchają Gwiazda Dawida i krzyże na sztandarach Al Fatah i półksiężyc, a Liban na kolanachZabito 5000, trudno sprawcę znaleźć Zabito prezydenta, morderca jest nieznany Czołgi rożnej produkcji złote plaże zorały Liban płonie w ogniu, lecz krwi ciągle za małoGdzie stały dumne banki, dziś w bólu i zamęcie Przebiega linia frontu, Bejrut jest miastem śmierci Wyrok śmierci na Liban zaocznie gdzieś wydano Libański cedr usycha, lecz krwi ciągle za mało

Świetne połączenie wygody z oryginalnym designem!
Bluzy dla tych, którzy lubią się wyróżniać!

archiwum

2 maja 2014 r. Drastyczna relacja z rzezi 50 rosyjskich cywili w Odessie, o której milczały wszystkie media, zajęte straszeniem Putinem.

2 maja 2014 r.Drastyczna relacja z rzezi 50 rosyjskich cywili w Odessie, o której milczały wszystkie media, zajęte straszeniem Putinem. – Frag. od 14:20
archiwum

Udo Ulfkotte ur. 20.01.1960 - zm. 13.01.2017 r. Mówił otwarcie, że napływ imigrantów to robota służb izraelskich. Ujawnił, że dziennikarze są kupowani przez CIA i mają od nich gotowe materiały służące do "szczucia" społeczeństwa niemieckiego Putinem.

Mówił otwarcie, że napływ imigrantów to robota służb izraelskich. Ujawnił, że dziennikarze są kupowani przez CIA i mają od nich gotowe materiały służące do "szczucia" społeczeństwa niemieckiego Putinem. – "Demokratycznie" zmarł na atak serca, oczywiście w piątek.
archiwum

Apel, sugestia, prośba do Szwedów. Skoro nie szanujecie swojej kultury i historii. Skoro w przyszłości, stracicie kontrolę nad swoim krajem i będziecie z niego masowo emigrować, to może oddacie dobra naszej, polskiej kultury.

Skoro nie szanujecie swojej kultury i historii. Skoro w przyszłości, stracicie kontrolę nad swoim krajem i będziecie z niego masowo emigrować, to może oddacie dobra naszej, polskiej kultury. – W sztokholmskim muzeum znajduje się zbrojownia, w całości zrabowana z Pałacu Królewskiego w Warszawie (w tym paradna zbroja Zygmunta Augusta widoczna na zdjęciu).W skład biblioteki w Uppsali, wchodzi cały księgozbiór wywieziony z Kolegium Braniewskiego. Taki sam los spotkał księgozbiór Kapituły we Fromborku i bibliotekę, w tym rękopisy Mikołaja Kopernika.Szwedzi posiadają całe tony polskich archiwów, które zobowiązali się zwrócić, na mocy podpisanego Pokoju Oliwskiego.Zamki w Szwecji wypełnione są polskimi dziełami sztuki, rzeźbami, portretami polskich królów, magnatów i szlachty.Kościół w Skokloster, w całości ma wyposażenie skradzione z katedry oliwskiej.To tylko mały ułamek naszych dóbr, znajdujących się w Szwecji.Z Zamku w Wiśniczu, Szwedzi wywieźli wielowiekową kolekcję dzieł sztuki, gromadzoną przez ród Lubomirskich, wywieźli ją na 150 wozach...
archiwum

A może Afrykańskiego Pomoru Świń nigdy w Polsce nie było lub został przywleczony przez odpowiednie służby, lobbing, w celu wygaszenia kolejnej gałęzi naszej gospodarki?

A może Afrykańskiego Pomoru Świń nigdy w Polsce nie było lub został przywleczony przez odpowiednie służby, lobbing, w celu wygaszenia kolejnej gałęzi naszej gospodarki? – Komisja Europejska wypłaca już dotacje dla polskich rolników, którzy ograniczą hodowle trzody chlewnej.Po co ryzykować hodowle, skoro ma się łatwy pieniądz za samo nie hodowanie, a co jakiś czas wszystkie media, zgodnie "krzyczą", na cały kraj o tej chorobie?Nazwa tej choroby nie jest przypadkowa, po prostu wirus wywodzi się z Afryki i tam głównie występuje...Swego czasu płacono za nie uprawianie buraków cukrowych, w tym czasie wygasło wiele polskich cukrowni lub przejął je kapitał niemiecki...
archiwum

Zamachu na polski konsulat w Łucku nie dokonali ani banderowcy ani tym bardziej Rosjanie.

Zamachu na polski konsulat w Łucku nie dokonali ani banderowcy ani tym bardziej Rosjanie. – Zrobiły to chazarskie służby, te same, które podczas Majdanu, jako snajperzy, strzelali obu stronom w plecy.W Łucku odnieśli podwójną korzyść.Media znowu demonizują Putina, największego prowokatora, wroga nr 1. Po wtóre, tym którzy nie uwierzą w putinowską prowokację, podgrzeją i tak już gorące, nasze stosunki z Ukrainą. Czym więcej niepokojów i konfliktów, tym lepiej dla nich, to ich odwieczna cecha.Oczywiście, jeśli nie znajdą żadnego Rosjanina, jako kozła ofiarnego, to nigdy sprawca nie zostanie wykryty.Nie wierzcie też w słowa poparcia Poroszenki (mołdawski chazar Walcman), on ciągle honoruje banderę.
Źródło: subiektywne spostrzeżenia :)

Poniższy demot ma charakter historyczny i nie nawiązuje do aktualnej sytuacji politycznej 29 marca 1611 r. wybucha w Moskwie powstanie, przeciw polskiemu garnizonowi stacjonującemu na Kremlu

29 marca 1611 r. wybucha w Moskwie powstanie, przeciw polskiemu garnizonowi stacjonującemu na Kremlu – Do Moskwy zbliża się ok. 150 tys. armia Moskali, a w samym mieście wybuchają zamieszki.Polacy pod dowództwem A.Korwina Gosiewskiego, w sile 4 tys. opuszczają Kreml i ruszają w miasto. Około tysiąca z nich wyjeżdża z Moskwy, w celu... poszukiwania nadciągającej armii Moskali, a napotykając 15 tys. oddział, gromią ich, szarżując po śniegu.W mieście, Moskale stawiają na ulicach barykady, aby uniemożliwić husarskie szarże, mimo to zginęło ich aż 60 tysięcy.  29 marca, Polacy podpalają Moskwę, pożar trwający 3 dni strawił 2/3 miasta
archiwum

Niby dowcip, ale nieśmieszny.

Niby dowcip, ale nieśmieszny. – ...
archiwum

Przez 1000 lat nasi przodkowie mawiali: "Aż do gardeł naszych nie chcemy Niemca". Był to efekt ich wiekowych doświadczeń z tym narodem.

Przez 1000 lat nasi przodkowie mawiali: "Aż do gardeł naszych nie chcemy Niemca".Był to efekt ich wiekowych doświadczeń z tym narodem. – Donald załatwił ten "problem" w 8 lat.Dziś praktycznie, w każdej dziedzinie naszego życia (sklepy, przemysł, banki itd.), jesteśmy niemiecką kolonią.O ironio, stworzona przez te lata siatka medialna, spowodowała to, iż to z ust tej najbardziej zindoktrynowanej (przez niemieckie media) części społeczeństwa, pada oskarżenie wobec pozostałych, o dzielenie Polaków....mimo 1000-letniego doświadczenia naszego narodu...
archiwum

O nowej Chazarii na Ukrainie i o czym nie informowały nas media.

O nowej Chazarii na Ukrainie i o czym nie informowały nas media. – W listopadzie 2013 r. prezydent Ukrainy odmówił Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu (czytaj żydowscy banksterzy) zaciągania u nich pożyczek. MFW wymagał od Janukowycza zamrożenie płac i emerytur oraz zniesienie ulg podatkowych za energię.Zaraz po tym, "przypadkowo" uzbrojeni obywatele, obalają "reżim" a media całego świata pokazują przepych w jakim żył prezydent, żerując tym samym na zawiści, prymitywnym instynkcie gawiedzi.Nowo wybrane władze (Poroszenko, Jacyniuk i obecny premier Hrojsman nawet nie kryją żydowskiego pochodzenia) odznaczają G.Sorosa ukraińskim Orderem za Zasługi a Leszek Balcerowicz (Aaron Bucholtz), jako najbardziej doświadczony, w tym rejonie świata w zadłużeniu państwa, zostaje doradcą Poroszenki...
archiwum

Janukowycz vs Poroszenko.

Janukowycz vs Poroszenko. – Janukowycz w 2011 r. unieważnił dekret (Juszczenki) o honorowaniu Bandery tytułem bohatera Ukrainy. Za jego prezydentury, nasze gospodarcze i społeczne stosunki z Ukrainą układają się poprawnie.Legalnie wybrany prezydent, zostaje odsunięty od władzy, w wyniku Majdanu, przy aplauzie wszystkich naszych polityków i mediów.Nowy prezydent Poroszenko, przywraca kult Bandery, nakłada embargo na polskie produkty, a nasze stosunki społeczne z Ukrainą stają się napięte.Nasze media i politycy ciągle prowadzą proukraińską politykę, a "zgrzyty" w stosunkach polsko-ukraińskich nazywają putinowskimi prowokacjami, mimo iż Putin przecież nie rządzi w Kijowie!Nie dajcie się zwieść manipulacji!Nasi politycy, w kwestii ukraińskiej, nie kierują się polską racją stanu!
archiwum

Propaganda? Owszem, ale TVP nigdy nie była niezależna.

Propaganda?Owszem, ale TVP nigdy nie była niezależna. – 2 dni temu poinformowali wprost, że agresor z siekierą, z Dusseldorfu, był islamskim Albańczykiem z Kosowa.Jako jedyni, w tym chorym na lewactwo świecie, poinformowali, że w Niemczech wprowadzono dyrektywę, która zabrania mediom informowanie w takich sytuacjach, jakiej narodowości jest napastnik.
archiwum

"Papież" Bergoglio udzielił wywiadu dla największego hiszpańskiego dziennika "El Pais". Owa gazeta jest bezpośrednio związana z Hiszpańską Socjalistyczną Partią Robotniczą.

"Papież" Bergoglio udzielił wywiadu dla największego hiszpańskiego dziennika "El Pais". Owa gazeta jest bezpośrednio związana z Hiszpańską Socjalistyczną Partią Robotniczą. – W tym obszernym wywiadzie "Papież" odnosi się do Szwecji i tamtejszej polityki multikulti. Stawia ten kraj za przykład do naśladowania dla innych krajów, wspomina o 800.000 "nowych Szwedów".Jako wzór do naśladowania wskazuje on także szefa szwedzkiego MSZ Margot Wallstrom, wielkiej zwolenniczki multikulti."Papież" raczej ma świadomość, że m.in "dzięki" takiej polityce, w Szwecji zupełnie zanika chrześcijaństwo......
archiwum

Czy pochlebna opinia nt. poglądów Żyda-Normana Finkelstein też jest antysemityzmem?

Czy pochlebna opinia nt. poglądów Żyda-Normana Finkelstein też jest antysemityzmem? – Norman Finkelstein:"Główną tezą mojej książki jest wykorzystywanie przez amerykańsko-żydowskie organizacje nazistowskiego Holokaustu do swoich politycznych i finansowych celów. Holokaust używany jest jako broń ideologiczna do odwrócenia krytyki od Izraela m.in. od tego co robimy z Palestyńczykami. Oszustwo jest tu podniesione do kwadratu, ponieważ wyłudzanie odszkodowań jest niesłuszne, poza tym, ocaleni z Holocaustu, nigdy tych pieniędzy nie zobaczą, więc też są wykiwani..."

Warto przypomnieć, że 28 stycznia 1606 r. Polacy zastawili brawurową zasadzkę na "czarnym szlaku", w wyniku której rozgromiono tatarską armię oraz odzyskano łupy i jasyr

Warto przypomnieć, że 28 stycznia 1606 r. Polacy zastawili brawurową zasadzkę na "czarnym szlaku", w wyniku której rozgromiono tatarską armię oraz odzyskano łupy i jasyr – "...nad rzeką Udycz, pojawili się skośnoocy zwiadowcy, znacząc drogę pochodu pożarami...Tatarzy z bogatymi łupami wracali do swych ułusów...Główną uwagę skupili, na braniu w jasyr panien szlacheckiego stanu. Białolice laszki osiągały w Stambule duże ceny... ...Wiedzieli, że gdzieś niedaleko kręci się Żółkiewski...Był trzaskający mróz, słońce świeciło jasno... Zwiadowcy tatarscy, posuwając się z wolna, w różnych kierunkach, zerkali podejrzliwie na pokryte czapami śniegu dąbrowy. Ale i tam, zdradliwe promienia słońca nie błysnęły na pancerzach, szyszakach czy obnażonych koncerzach. Uspokojeni ruszyli dalej.Jednak kiedy kosz (ponad 10 tys. Tatarów z jasyrem) nadciągnął nad Udycz, z dąbrowy, sprawnie, cudnym idąc porządkiem, wyszły chorągwie polskie.Pozostanie zagadką, jak swe kilkutysięczne wojsko, hetman zdołał zamaskować przed mistrzami walki w stepie..."frag. Jerzy Besala "Stanisław Żółkiewski"
archiwum

Stare, ale warto przypomnieć.

Stare, ale warto przypomnieć. – Bogusław Linda odmawiając Pasikowskiemu swojego udziału w filmie "Pokłosie" powiedział:"Władku, zanim Amerykanie zrobili „Pluton” o tym, że przegrali wojnę w Wietnamie, zrobili pięćset pięćdziesiąt filmów o tym, że byli niezwyciężeni, że wygrywali, byli bohaterscy, natomiast my robimy pierwszy film o naszych relacjach z Żydami i on od razu jest o tym, że ich mordujemy."Trochę to tłumaczy falę hejtu, której doświadcza Bogusław Linda, m.in ze strony TVN-u.
archiwum

Grzegorz Braun z rozbrajającą szczerością, podsumował 25 finał WOŚP w telewizji "WSI24". "Panie redaktorze, to są Michałki" :)

Grzegorz Braun z rozbrajającą szczerością, podsumował 25 finał WOŚP w telewizji "WSI24"."Panie redaktorze, to są Michałki" :) – Fragment od 1:52 do 4:50.