Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kircholm

Z nami od: 25 sierpnia 2015 o 12:27
Ostatnio: 28 czerwca 2017 o 23:36
Płeć: mężczyzna
Exp: 74
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 14 z 119 (104 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 18665
  • Komentarzy: 2326
  • Punktów za komentarze: 1820
  • Obserwuje: 0 osób
 
poczekalnia

Tabor - OLBRZYM Nie istnieje obraz czy grafika, która byłaby choć małą namiastką tytułowego olbrzyma. W ostatnich dniach czerwca 1651 r., tworzyła go największa w dziejach armia RON-u

Nie istnieje obraz czy grafika, która byłaby choć małą namiastką tytułowego olbrzyma. W ostatnich dniach czerwca 1651 r., tworzyła go największa w dziejach armia RON-u – 27 czerwca armia polska wyrusza z obozu w Sokalu. Przodem, komunikiem rusza  kilkutysięczna awangarda. Za nimi pracuje kilkuset ludzi, którzy torują drogę taborowi.Tabor składający się z ponad 100.000 wozów, porusza się w 112-stu równolegle jadących rzędach, tworząc front o szerokości 2 km, długość taboru to ponad 10 km.Gdyby wozy poruszały się jednym rzędem, tabor miałby  długość ok. 1200 km a ostatni wóz dotarłby na pole bitwy 2 miesiące po pierwszym.A już jutro, polska straż przednia zacznie się ścierać z awangardą, prawie dwukrotnie liczniejszej armii tatarsko-kozackiej.Tak rozpocznie się, bodajże największa w dziejach nowożytnej Europy bitwa. Na beresteckich polach, spotka się ponad pół miliona koni
Źródło: Józef Brandt - "Bogurodzica"

Jaelene Hinkle odmówiła gry w reprezentacji USA w piłce nożnej, gdy na koszulkach kadry pojawiła się tęcza LGBT

Jaelene Hinkle odmówiła gry w reprezentacji USA w piłce nożnej, gdy na koszulkach kadry pojawiła się tęcza LGBT –
archiwum – powód

Sankcje? To tak jakby nosiciel wirusa HIV, skarżył i żądał kary dla osób, które w ramach solidarności, nie chcą się od niego zarazić.

Sankcje?To tak jakby nosiciel wirusa HIV, skarżył i żądał kary dla osób, które w ramach solidarności, nie chcą się od niego zarazić. – Żaden irracjonalizm, tylko zaplanowana akcja, której celem jest rozszerzenie terenu narodowościowych konfliktów, które niechybnie w Europie wybuchną.
archiwum

Tak wygląda Las Bawarski, zaatakowany przez kornika a "obroniony" przez ekologów. "Las umarł, zieleń na górskich stokach zanikła, a w strumykach zamiast wody pitnej popłynęła brunatna breja."

Tak wygląda Las Bawarski, zaatakowany przez kornika a "obroniony" przez ekologów."Las umarł, zieleń na górskich stokach zanikła, a w strumykach zamiast wody pitnej popłynęła brunatna breja." – "Niemcy wokół swojego Parku Narodowego (nielicznego) tną drzewa na potęgę. Robią korytarz ochronny na ok. 800 metrów przed kornikiem. Te drzewa tnie Narodowy Park, bo boi się odszkodowań ze strony lasów prywatnych...""Dziś jak nasz leśnik próbuje bronić swojego lasu, to od razu zieloni, tęczowi i kilku celebrytów robi sobie piknik..."
archiwum

Co wy kur...@ wiecie o prowokacjach?!

Co wy kur...@ wiecie o prowokacjach?! – Level Master.
archiwum

"My tylko szukamy granic tolerancji i poprawności politycznej Europejczyków... ciągle bezskutecznie"

"My tylko szukamy granic tolerancji i poprawności politycznej Europejczyków... ciągle bezskutecznie" – "Za każdym razem ich głupota nas zadziwia"
archiwum

Tych dwóch panów, łączą dwie cechy wspólne.

Tych dwóch panów, łączą dwie cechy wspólne. – Richard Gutjahr, nagrywa z balkonu ciężarówkę, która chwilę później wjeżdża w tłum, w Nicei. Kilka dni później, stoi przed McDonaldem w Monachium i nagrywa zamachowca. Jego żoną jest Einat Wilf, posłanka do izraelskiego Knesetu, sama pisała o sobie, że ma związki z izraelskimi służbami. Wojsko ukończyła w stopniu porucznika.Radosław Sikorski, podczas zamachu w Londynie, znajduje się w pobliżu i chwilę później przeprowadza relację na żywo z londyńskiego mostu. Jego żoną jest Anne Applebaum, wysoko postawiona dziennikarka wiadomego pochodzenia, uczestniczyła w spotkaniu Grupy Bilderberg.Uprzedzając komentarze, nie doszukuję się teorii spiskowych, wymieniłem tylko dwie wspólne cechy :)
archiwum

Upokorzenie level hard.

Upokorzenie level hard. – W TVN tego nie zobaczycie, oni są zajęci szydzeniem z Dudy.

Po szopie praczu, jenocie, norce amerykańskiej, mamy kolejny inwazyjny gatunek w Polsce

Po szopie praczu, jenocie, norce amerykańskiej, mamy kolejny inwazyjny gatunek w Polsce – Szakal złocisty obserwowany jest już w wielu miejscach,na terenie całej Polski

Takie tam Białoruś wybiła monetę z wizerunkiem Krakowa

Białoruś wybiła monetęz wizerunkiem Krakowa –
archiwum

Skoro Platforma głosiła obniżenie podatków, a po wyborach je podniosła, to czy teraz głosząc chęć nie przyjmowania uchodźców, po wygranych wyborach podniosłaby kwotę ich przyjęcia?

Skoro Platforma głosiła obniżenie podatków, a po wyborach je podniosła, to czy teraz głosząc chęć nie przyjmowania uchodźców, po wygranych wyborach podniosłaby kwotę ich przyjęcia? –
archiwum

Polskie społeczeństwo jest drenowane finansowo z każdej strony.

Polskie społeczeństwo jest drenowane finansowo z każdej strony. – KGHM jest największym na świecie producentem srebra i eksportuje ten kruszec na cały świat.Nasze srebro wraca do Polski pod postacią sztabek i bardzo popularnych ostatnio monet lokacyjnych tzw. 1-"uncjówek", które produkuje wiele państw, z wyjątkiem nie wiedzieć czemu Polski.Pomijając już fakt, że moglibyśmy być największym producentem, tych popularnych na całym świecie monet, to Polacy, którzy inwestują swoje pieniądze w srebro lokacyjne, płacą 50% drożej, niż kraje, które kupują ten kruszec od nas, kruszec wydobywany w "naszym"(?) kraju.
archiwum

A może tu chodzi o coś zupełnie innego?

A może tu chodzi o coś zupełnie innego? – "Korea Płn. śpi na 6 bilionach dolarów - na tyle eksperci szacują wartość, największych na świecie złóż, niezwykle cennych metali ziem rzadkich. Są to pierwiastki należące do grupy lantanowców, bez których dziś nie może się obejść żadna branża wysokich technologii, produkcja nowoczesnej elektrotechniki i przemysł zbrojeniowy.Na tym nie koniec, według ekspertów pod koreańskimi górami, kryją się wielkie zasoby m.in. węgla, rud żelaza, uranu, miedzi, złota, molibdenu czy magnezytu."
archiwum

Wybory we Francji? "Pocieszam się tylko, że ta stara kur.@ Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!" - Stefan Kisielewski.

"Pocieszam się tylko, że ta stara kur.@ Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!" - Stefan Kisielewski. – "O, Francuzi! Czyż bez cenyRany nasze dla was są?Z pod Marengo, Wagram, JenyDrezna, Lipska, Waterloo.Świat was zdradzał, my dotrwali,Śmierć czy tryumf, my gdzie wy!Bracia! my wam krew dawali,Dziś wy dla nas nic prócz łzy!"Warszawianka 1831 r.
archiwum

Tekst piosenki sprzed 30 lat, ciągle aktualny, zmieniają się tylko sąsiedzi Izraela...

Tekst piosenki sprzed 30 lat, ciągle aktualny, zmieniają się tylko sąsiedzi Izraela... – Bejrut, Trypoli, Sydon, Tyr się palą Kule, napalm, masakra, bomby wybuchają Gwiazda Dawida i krzyże na sztandarach Al Fatah i półksiężyc, a Liban na kolanachZabito 5000, trudno sprawcę znaleźć Zabito prezydenta, morderca jest nieznany Czołgi rożnej produkcji złote plaże zorały Liban płonie w ogniu, lecz krwi ciągle za małoGdzie stały dumne banki, dziś w bólu i zamęcie Przebiega linia frontu, Bejrut jest miastem śmierci Wyrok śmierci na Liban zaocznie gdzieś wydano Libański cedr usycha, lecz krwi ciągle za mało
archiwum

2 maja 2014 r. Drastyczna relacja z rzezi 50 rosyjskich cywili w Odessie, o której milczały wszystkie media, zajęte straszeniem Putinem.

2 maja 2014 r.Drastyczna relacja z rzezi 50 rosyjskich cywili w Odessie, o której milczały wszystkie media, zajęte straszeniem Putinem. – Frag. od 14:20
archiwum

Udo Ulfkotte ur. 20.01.1960 - zm. 13.01.2017 r. Mówił otwarcie, że napływ imigrantów to robota służb izraelskich. Ujawnił, że dziennikarze są kupowani przez CIA i mają od nich gotowe materiały służące do "szczucia" społeczeństwa niemieckiego Putinem.

Mówił otwarcie, że napływ imigrantów to robota służb izraelskich. Ujawnił, że dziennikarze są kupowani przez CIA i mają od nich gotowe materiały służące do "szczucia" społeczeństwa niemieckiego Putinem. – "Demokratycznie" zmarł na atak serca, oczywiście w piątek.
archiwum

Apel, sugestia, prośba do Szwedów. Skoro nie szanujecie swojej kultury i historii. Skoro w przyszłości, stracicie kontrolę nad swoim krajem i będziecie z niego masowo emigrować, to może oddacie dobra naszej, polskiej kultury.

Skoro nie szanujecie swojej kultury i historii. Skoro w przyszłości, stracicie kontrolę nad swoim krajem i będziecie z niego masowo emigrować, to może oddacie dobra naszej, polskiej kultury. – W sztokholmskim muzeum znajduje się zbrojownia, w całości zrabowana z Pałacu Królewskiego w Warszawie (w tym paradna zbroja Zygmunta Augusta widoczna na zdjęciu).W skład biblioteki w Uppsali, wchodzi cały księgozbiór wywieziony z Kolegium Braniewskiego. Taki sam los spotkał księgozbiór Kapituły we Fromborku i bibliotekę, w tym rękopisy Mikołaja Kopernika.Szwedzi posiadają całe tony polskich archiwów, które zobowiązali się zwrócić, na mocy podpisanego Pokoju Oliwskiego.Zamki w Szwecji wypełnione są polskimi dziełami sztuki, rzeźbami, portretami polskich królów, magnatów i szlachty.Kościół w Skokloster, w całości ma wyposażenie skradzione z katedry oliwskiej.To tylko mały ułamek naszych dóbr, znajdujących się w Szwecji.Z Zamku w Wiśniczu, Szwedzi wywieźli wielowiekową kolekcję dzieł sztuki, gromadzoną przez ród Lubomirskich, wywieźli ją na 150 wozach...
archiwum

A może Afrykańskiego Pomoru Świń nigdy w Polsce nie było lub został przywleczony przez odpowiednie służby, lobbing, w celu wygaszenia kolejnej gałęzi naszej gospodarki?

A może Afrykańskiego Pomoru Świń nigdy w Polsce nie było lub został przywleczony przez odpowiednie służby, lobbing, w celu wygaszenia kolejnej gałęzi naszej gospodarki? – Komisja Europejska wypłaca już dotacje dla polskich rolników, którzy ograniczą hodowle trzody chlewnej.Po co ryzykować hodowle, skoro ma się łatwy pieniądz za samo nie hodowanie, a co jakiś czas wszystkie media, zgodnie "krzyczą", na cały kraj o tej chorobie?Nazwa tej choroby nie jest przypadkowa, po prostu wirus wywodzi się z Afryki i tam głównie występuje...Swego czasu płacono za nie uprawianie buraków cukrowych, w tym czasie wygasło wiele polskich cukrowni lub przejął je kapitał niemiecki...
archiwum

Zamachu na polski konsulat w Łucku nie dokonali ani banderowcy ani tym bardziej Rosjanie.

Zamachu na polski konsulat w Łucku nie dokonali ani banderowcy ani tym bardziej Rosjanie. – Zrobiły to chazarskie służby, te same, które podczas Majdanu, jako snajperzy, strzelali obu stronom w plecy.W Łucku odnieśli podwójną korzyść.Media znowu demonizują Putina, największego prowokatora, wroga nr 1. Po wtóre, tym którzy nie uwierzą w putinowską prowokację, podgrzeją i tak już gorące, nasze stosunki z Ukrainą. Czym więcej niepokojów i konfliktów, tym lepiej dla nich, to ich odwieczna cecha.Oczywiście, jeśli nie znajdą żadnego Rosjanina, jako kozła ofiarnego, to nigdy sprawca nie zostanie wykryty.Nie wierzcie też w słowa poparcia Poroszenki (mołdawski chazar Walcman), on ciągle honoruje banderę.
Źródło: subiektywne spostrzeżenia :)