Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

zomos

Użytkownik otrzymał bana za: wulgarne obrażanie
Ban wygasa: 2995-12-07 10:04:03
-3 / 11
zomos

[demot] @Zee4c propagandą prowojenną w Europie by USA mogły potulnie się wycofać na pacyfik i zacząć próbować się dobierać do dupy chinolom...

-1 / 1
zomos

[demot] Widzicie... szkoda waszej bańki informacyjnej ale tam na serio toczą się bitwy pancerne typu T64 vs T72 czy T80 vs T90. ruskie dowództwo daje dupy na potęgę to fakt ale bańka informacyjna nie daje wam informacji że ruskie niszczą ukraińskie czołgi a i ukraiński zmech de facto niszczy więcej ruskiego sprzętu niż oszczepnicy z javelinami, bayraktary de facto naprowadzają tylko artylerię kierowaną jak pod browarami itp. Tworzą wam niestety mity. Po prostu siły pancerne ukrainy i ukraińska artyleria odwala o wiele lepszy kawał roboty niż wam to pokazują. To pancerniacy kontrofensywę przeprowadzili pod ługańskiem a nie javelinowcy... Ruscy pokazują olbrzymią niekompetencję i to jest fakt ale to jednak ukraińcy używają starszego i gorszego sprzętu całkiem skutecznie.

0 / 12
zomos

[demot] Cudowna propaganda. Polacy nie maja zadnych służb do analizy takich danych. CBDC coraz bliżej z terminem ważności i sami tego chcieliście.

-2 / 2
zomos

[demot] @Dipol mam dużo więcej niz wy dzieci pokolenia Z i wiem co lubię. Jesteście rozemocjonowanym pokoleniem które nie myśli trzeźwo. Po prostu nie widzicie konsekwencji aktualnych działań a nawet glupie odcięcie rosji od swiftu bedzie mialo potężny wplyw i na zycie nasze w Polsce jak i Niemczech w ciagu najbliższych lat i nawet jie wiecie jakie poswiecenie nas czeka. Na zachodzie dużo rządów sie przez to zmieni a poziom wkurzenia będzie solidny. To co juz kazdy zapomniał o protestach i dzialaniach rządów w kanadzie to male miki.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 3
zomos

[demot] 24.02 inflacja twoje zubożenie czy nawet utrata mieszkan, majatkowi i fala głodu znalazła pełne wytłumaczenie i pelne wsparcie do kontynuacji zbrodniczych rządów antydemokratycznych w Polsce czy na Wegrzech. Dobry pan putin dał całej unii dalsze wytlumaczenie do ściągania katastrofy na swoich ludzi tak jak covid w 2020. Ja tylko przypomnę ze Niemcy zgłaszali w listopadzie 2019 roku pierwsze problemy gospodarcze i w kwietniu 2020 jak mówiłem ze jest ladna przykrywka na ostry kryzys finansowy to sie ze mnie śmiano... Teraz też tak bedzie.

-5 / 5
zomos

[demot] @ziemiak11 jest aktorem. Mnie teraz nie dziwi jego wybór tak jak dziwił w 2019 roku.

-5 / 9
zomos

[demot] @chrisde46 i dlatego ich wybrałeś i wybierasz od 30 lat. Bo lubisz patrzeć jak jeżdżą na nartach albo harataja w gale. Śmieszny jesteś...

-2 / 2
zomos

[demot] Jak zdefiniujesz dobro to pogadamy. Bo frazesami moze żyć każdy i zdobywać poklask.

-4 / 4
zomos

[demot] @Dipol dlatego ruskie nie mają za cel okupacji Kijowa czy Lwowa. Ot co. Cele na wojnie sa roznorzedzne i tak jak mówiłem juz wiele lat temu. Celem w pelni wykonalnym jest pełna kontrola do linii Dniepru i to jest całkowity plan minimum.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-4 / 4
zomos

[demot] @Bacu87 mają wsparcie logistyczne i informacyjne kolegów z Langley. Wiedzieć o wojnie od 3 miesięcy albo i lepiej i się do niej nie szykować a wyposażyć swoich "obywateli" w broń bez wyszkolenia - to tylko mogło zalecić Langley. Mistrzostwo. Kolejny etap to atak odwetowy na rosję i piętnowanie rosjan że pozwolili rządzić putlerowi. Wspomnicie co mówię. Wszystko w imię kontroli produkcji żywności nawozów i paliw.

-5 / 7
zomos

[demot] @Dipol już się pojawiają informacje że to nie była rzeź, ruskie ich nie zamordowali a prawdopodobnie żyją... Prawda umarła a wszyscy wierzą w propagandę prowojenną ot co. Dziś zaczęło się szczucie by rozczłonkować razem z chinami rosję bo Europa będzie głodować za max rok.

-2 / 2
zomos

[demot] @zaymoon ależ oni właśnie to robią. I to z premedytacją i sami tego chcą. Bardzo dobrze ich własna wina. Niech giną. Mieli kilka miesięcy "zagrożenia" na szkolenia i treningi i gówno z tym zrobili.

-2 / 6
zomos

[demot] @MannyManheim ZAMINOWAĆ teren i się wysadzić jak Raginis. Nie to poumierali w imię "idi na ch*j". Generał Patton jest zażenowany w grobie i się wk*rwia że z czegoś takiego się robi bohaterstwo...

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 1
zomos

[demot] @zaymoon Głównie Tak. Popatrz na wyniki wyborów i to gdzie aktualnie są akcje typu "rozdajemy niewyszkolonemu mięsu armatniemu broń" ? Po stronie banderowskiej ukrainy. Ha tfu za te przepisy że obraza banderowców to kryminał! Niech się wyżynają.

-2 / 2
zomos

[demot] @Sylweriusz83 To mówisz pod plandekę ciężarówki zajrzy kamera z 200metrów tak ? Widzisz i nie grzmisz... Idiota jak nic ale teraz w Polsce to każdy ekspert od technologii i pewnie znasz wsysztkie quirki i sztuczki. Oh jaki mistrz a pewnie gówno wie i zaraz ruszy googl`a który ostatnio coraz gorzej wyszukuje informacje przez cenzurę prewencyjną...

-1 / 3
zomos

[demot] @pyrkacz idź w pi*du miłośniku pisu i po - największych niszczycieli naszego kraju. I dlaczego tak dziwnie piszesz putlera co rozemocjowany gówniaku ? Gnaj na ukrainę i zdychaj za ich sprawę - natychmiast!

0 / 2
zomos

[demot] @Myslaca_istota Sam jesteś ruski trol piesku. A dlaczego ? Bo wierzysz w jedyną słuszną narrację ukraińską i mity bohaterskie. Brednie do sześcianu... Tak samo jak z Raginisem i Bitwą pod Wizną. Martyrologia a ty jesteś zaślepiony emocjami... W tym momencie zapomniałeś o czym mówiłeś i na co się wkurzałeś tydzień czy miesiąc temu i teraz z pokorą przyjmiesz nowy wał, paliwo za 10 złotych i wszystko będzie wytłumaczalne tak że nawet będziesz sam chciał iść na moskwę bo to ich wina tych ruskich wina. Dzban...

0 / 2
zomos

[demot] @CoGitare a no tak bo jest czas na włażenie głęboko w dupę CIA i sprawienie z Ukrainy potężnej konkurencji dla własnego narodu i podwórka i przyczyny biedy w Polsce. Tak tak. Będziemy wszyscy płakać tak już we wrześniu. A wtedy jak sami na zachodzie będziemy chcieli napaść na rosję i zabijać rosjan bo to co czeka zachód zostanie zwalone na ruskich a nie dodruk kasy i rozbestwienie oraz degrengoladę własnych narodów to wtedy wejdą oni. Ci których każdy się boi i wywalą do góry nogami nasz styl życia i jeszcze sami tego będziecie chcieli... Obserwujesz właśnie zmianę hegemona i kolejny ruch na szachownicy tylko już nie pionka a wg mnie ruszono gońca. Wszystko jest dogadane, a ty jesteś pionkiem który to co się dzieje popiera i jeszcze błagasz o to by ukraińcy w Polsce dostawali 500plus i mieszkania kiedy sami polacy płacą coraz wyższe raty i niedługo będą licytowani! Nie nie popieram putlera. Niepopieram USA i Chin i mam w dupie ukrainców bo mają swoje za uszami wobec nas i nie potrafią tego przyznać. Niech giną. Ale Polacy SAMI się poddają propagandzie jak dzieci. Polska nie zasługuje na istnienie i Ci z nad jangcy doskonale to wiedzą... Niestety bo sami jesteście tacy durni że tego nie widzicie że putin, a na pewno rosjanie jeszcze za tę wojnę dostaną nagrodę. Rób screeny ruski antypolski piesku i przytaczaj za rok do dwóch.

-1 / 1
zomos

[demot] @Sylweriusz83 Cooo ? Czy ty poważnie myślisz że zdjęcia satelit szpiegowskich są jakości jak w google maps ? Chryste.... w Polsce jednak ludzie to troglodyci i ignoranci technologiczni... Satelity szpiegowskie mają rozdzielczość do 10 centymetrów na piksel...

0 / 4
zomos

[demot] @Sylweriusz83 Popatrz no wszyscy zapomnieli że ruskie jak amerykanie czy chinole mają satelity szpiegowskie i 20 minut po wykonaniu zdjęć widzą rozlokowania...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1022 23 następna »