Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tawarisz12

Z nami od: 9 lutego 2019 o 19:46
Ostatnio: 21 października 2020 o 16:04
Płeć: mężczyzna
Exp: 12
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 24 (23 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1969
  • Komentarzy: 333
  • Punktów za komentarze: 603
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Karczewski zachęca do szczepienia.

Karczewski zachęca do szczepienia. – Przy powszechnym braku szczepionek (bo zostały zabrane dla służby zdrowia + rodzin i partyjniaków + rodzin), takie słowa to plucie ludziom w twarz.
Źródło: twitter
archiwum

Śmieszni rolnicy, którzy nazywają Budkę, Czarzastego, czy Kukiza zdrajcami polskiej wsi.

Śmieszni rolnicy, którzy nazywają Budkę, Czarzastego, czy Kukiza zdrajcami polskiej wsi. – Przecież polska wieś głosuje na ZP, więc to oni najpierw wypięli się na antypis, a teraz mają do nich pretensje? (I nie. Nie lubię Budki-patrzcie moje inne demoty).
Źródło: Fakt
archiwum

To jest dzisiaj największy szkodnik polskiej polityki.

To jest dzisiaj największy szkodnik polskiej polityki. – Dopóki takie dzbany jak ten na zdjęciu będą przewodniczyły opozycji, to PiS może robić z Polską co mu się żywnie nie podoba.
archiwum

Dla ludzi, którzy wciąż nie kumają jak durną mamy opozycję, oprócz konfederacji.

Dla ludzi, którzy wciąż nie kumają jak durną mamy opozycję, oprócz konfederacji. – Podwyżki i tak byłyby przegłosowane. Dlaczego? Bo PiS ma większość i koniec, kropka. Kasę i tak by dostali i mogliby krzyczeć jaki to PiS niedorby. Najlepiej na tym wygrała Konfederacja. Kasę i tak dostaną a zarazem mogą się kreować na bohaterów narodu.
Źródło: wikipedia
archiwum – powód

Wciąż brak uzasadnienia dla aresztu Michała Sz.

Wciąż brak uzasadnienia dla aresztu Michała Sz. – Czyżby naszej władzy zależało na wzmaganiu protestów? Czyżby władza dążyła do przelewu krwi?
Źródło: unsplash
archiwum

Co nam umyka w sprawie Margot.

Co nam umyka w sprawie Margot. – Nie ważne, czy to będzie pomalowany na tęczowo koleś uważający się za dziewczynę, który niszczy furgonetkę, czy wydziarany krzyżami i "patriota" z onr palący wóz transmisyjny, czy przeciętny Kowalski, któremu puściły nerwy i obił obu powyższych bejsbolem. Dla każdego powinna być taka sama procedura. Śledztwo, postawienie w stan oskarżenia, rozprawa, wyrok i kara, (bądź jej brak), a areszt powinien być stosowany tylko w wypadku: możliwości matactwa, recydywy, zagrożenia wysokiej kary, udowodnionej możliwości ucieczki, stanowienia zagrożenia dla społeczeństwa przez oskarżonego. Każda decyzja o areszcie powinna być konkretnie uzasadniona. Każdy aresztant powinien mieć prawo widzenia się z adwokatem i każde przesłuchanie powinno być w obecności adwokata. Natomiast na policji nie powinno być osób, które realizują swoje sadystyczne skłonności.
archiwum – powód

Tak wyglądają ciężarówki zboczeńców z ruchów antyaborcyjnych. A teraz wyobraź sobie, że idziesz z dzieckiem i coś takiego przejeżdża koło was.

A teraz wyobraź sobie, że idziesz z dzieckiem i coś takiego przejeżdża koło was. – Obrazki są tak drastyczne i manipulacyjne, że wiele portali je cenzuruje.
archiwum

Nigdy nie wolno nam zapomnieć, że między innymi dzięki Kościołowi rządzi w Polsce PiS z Dudą jako prezydentem.

Nigdy nie wolno nam zapomnieć, że  między innymi dzięki Kościołowi rządzi w Polsce PiS z Dudą jako prezydentem. –
Źródło: wikipedia
archiwum

Czy już możemy uważać się za kolonię USA?

Czy już możemy uważać się za kolonię USA? – Wysadzenie mostu Pilchowicach.Bezkarność Amerykańskich żołnierzy na terytorium Polski. Eksterytorialność amerykańskich baz.Polska zapłaci za infrastrukturę dla USA.
archiwum

200 tys. ofiar cywilnych (kobiet, dzieci, mężczyzn).

200 tys. ofiar cywilnych (kobiet, dzieci, mężczyzn). – Tak powinny wyglądać flagi wywieszone w Warszawie z  okazji 1 sierpnia.

Skoro ogólnokrajowa rozrywka związana z wyborami dobiegła końca To może wrócimy do ciut ważniejszych spraw?

To może wrócimy do ciutważniejszych spraw? –  - Epidemia- Przyśpieszaąca inflacja- Kryzys gospodarczy- Kryzys energetyczny- Kryzys klimatyczny- Kryzys w systemie opieki zdrowotnej- Kryzys w systemie edukacji- Kryzys demograficzny
archiwum

Tym państwu już dziękujemy Te osoby pomogły wygrać Panu D. bardziej niż nie jedna pisowska gazeta.

Te osoby pomogły wygrać Panu D. bardziej niż nie jedna pisowska gazeta. – Na Boga więcej już nie pomagajcie. Proszę wasz czas już minął. Odejdźcie w zapomnienie.
archiwum

Tak. Ona to naprawdę powiedziała.

Tak. Ona to naprawdę powiedziała. – że Duda musi zostać prezydentem, wtedy ona będzie miała zagwarantowane 40tsy pln/mc
archiwum

Powiedzmy mu w niedzielę Trzask! i wyPADalaj

wyPADalaj –
archiwum

Jak wybory wygra pan D.

Jak wybory wygra pan D. – to kto powstrzyma PiS przed wprowadzeniem zakazu krytyki rządu?
archiwum

Mário Soares - prezydent Portugalii Facet, który zdaniem wielu, dokonał rzeczy niemożliwej

Facet, który zdaniem wielu, dokonał rzeczy niemożliwej – W pierwszej turze otrzymał 25,4% głosów, przegrywając z Diogo Freitasem do Amaral, którego poparło 46,3% głosujących. W drugiej turze Mário Soares zwyciężył swojego kontrkandydata z wynikiem 51,2% głosów.(za wikipedią)
Źródło: wikipedia
archiwum

Co oznacza dla konfederacji wynik II tury wyborów. To dlaczego Bosak nie poprze Trzaskowskiego?

To dlaczego Bosak nie poprze Trzaskowskiego? – Bo to byłoby niezrozumiałe dla części jego elektoratu.
archiwum

Inflacja za czerwiec 3,3% To są tytuły z kilku portali odnośnie inflacji.

To są tytuły z kilku portali odnośnie inflacji. – Wszyscy k..wa są zaskoczeni. Przecież nawet dziecko wiedziało, że ceny skoczą. Dodruk pieniądza, niskie stopy, koronawirus, a to dopiero początek wzrostu cen. Jak ceny paliw wrócą do normy, a to się wydarzy w ciągu kilku miesięcy, to wtedy inflacja będzie na poziomie 6-7% a oprocentowanie lokat na poziomie 0,01% - to się nazywa złodziejstwo.
archiwum

Wycieczka do USA Wszyscy pytają co PAD przywiezie z USA.

Wszyscy pytają co PAD przywiezie z USA. – A ja pytam ile zawiezie naszych Polskich złotówek?
archiwum

Inflacja za maj 2,9% wg GUS. Dzięki obniżce stóp procentowych takie czekają nas oprocentowania na kontach oszcędnościowych.

 – Tak system (rządzący, NBP, instytucje finansowe), doją ludzi oszczędzających, jak i (tu będzie zdziwienie lub oburzenie), kredytobiorców.