Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tawarisz12

Z nami od: 9 lutego 2019 o 19:46
Ostatnio: 24 lutego 2021 o 13:32
Płeć: mężczyzna
Exp: 37
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 9 z 61 (51 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10118
  • Komentarzy: 557
  • Punktów za komentarze: 1243
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Konstytucja, artykuł 10. – Oznacza to, że każdy(miller, tusk, buzek, kaczyński, gowin itd) kto po 1997 roku był jednocześnie posłem jak i ministrem (o patolu, co jest ministrem, posłem i prokuratorem gen. nie wspomnę), powinien stanąć przed trybunałem stanu.
archiwum
Smog i papierosy zabijają życie poczęte. – Dzieci oczekiwane, dzieci chciane, nie mają szansy się narodzić z powodu zanieczyszczenia powietrza. Dlaczego nie powstanie projekt, który chroniłby życie od poczęcia i który połączyłby zarówno lewą jak i prawą stronę, a zamiast tego funduje nam się bubel prawny, który do niczego dobrego nie prowadzi? To proste.Taki projekt byłby bardzo kosztowny w wykonaniu, a co ważniejsze nie tworzy linii podziału, na której zależy zarówno politykom (wszystkich stron), mainstreamowym mediom i kościołowi.
Edukacja seksualna w szkołach. Myślisz, że jej nie ma? – Oczywiście, że jest i jest prowadzona w ramach lekcji z religii, na  której dowiemy się, że:- masturbacja (która jest komicznie nazywana samogwałtem) jest zła, - seks przedmałżeński jest zły, - jedyna dobra antykoncepcja to kalendarzyk, który ni chu chu nie chce działać, gdy kobieta ma nieregularny okres,- bycie homo jest złe i że można to leczyć, - i oczywiście seks, który nie ma na celu prokreacji jest zły, a pozamałżeński to już w ogóle.Żadnej przydatnej wiedzy
Źródło: Rzeczpospolita
archiwum
Aborcja nie jest ok. – Aborcja to jest dramat kobiety i jej partnera a i niejednokrotnie całej rodziny:- bo kobiety (rodziny) nie stać na wychowanie dziecka (często kolejnego),- bo kobieta (rodzina) nie ma gdzie wychować dziecko,- bo mąż to zdegenerowany pijak, który będzie się wyżywał na dziecku tak jak na kobiecie,- bo została zgwałcona, - bo ma 13 lat i została zgwałcona,- bo ma 16 lat i się nie zabezpieczyła, słyszała coś od psiapsi o prezerwatywach, ale też o podmywaniu i wyciąganiu zawczasu,- bo ma 16 lat, ale pochodzi z rodziny katoszurów, w której ojciec by ją rozpier.....- bo dziecko umrze do porodu, - bo dziecko będzie umierało w cierpieniach zaraz po porodzie,- bo grozi jej śmierć albo kalectwo. Aborcji nie robi się dla własnego widzimisię, bo to fajne przeżycie, tylko z konieczności.
Jedna z przyczyn, dla których normalna dyskusja o aborcji w Polsce jest niemożliwa –
Nic dodać, nic ująć. –  Dorota Brejza@Dorota_Brejza...Zdarzają się ciąże bliźniacze,gdzie jeden płód jest zdrowy, adrugi ma wadę letalną i zagrażażyciu pierwszego. Dotychczas takipłód terminowano a drugie zbliźniąt mogło żyć. Teraz jest tozakazane i zdrowe z bliźniąt jestskazane na śmierć.@pisorgpl to są historie Polek.08:27 · 01.02.2021 Twitter for iPhone
archiwum
Skoro aborcja to zabicie dziecka, to dlaczego prawactwo nie żąda dla kobiet i lekarzy, którzy dokonają aborcji, adekwatnej kary, czyli dożywocia? – Zasłyszane w HaloRadio.
archiwum
Nowa Diuna.Wg trailera (20s), słowo dżihad zostało zamienione na krucjata. – Oczywiście, ludzie, którzy nie czytali książki będą mieli to w dudzie, ale dżihad bardziej pasuje do fremenów - plemion, które zamieszkują piaszczyste tereny zasobne w ropę, znaczy melanż, który to umożliwia podróżowanie.
archiwum
Znając pisowską mentalność, trzeba być prawdziwym smotruchem, żeby myśleć że PiSowcy nie szczepią się poza kolejnością za pomocą zaprzyjaźnionych lekarzy. –
Przemowa J. Kaczyńskiego w kościele tokolejny policzek dla osób wierzących od instytucjonalnego Kościoła – Jeżeli ktoś tego nie poczuł, to znaczy, że ma jużtak mocno twarz obitą, że już nic nie poczuje
No to covid nawet nie wiew co się wpierdzielił –
Źródło: gazeta.pl
archiwum
Uczcie się opozycjo od J.K. – Kaczyński rozwiązał struktury PiS w Wałbrzychu i co? Opozycyjne media choćby kupę zrobiły nie wywindują tego do afery. Gdyby opozycja (KO) w pięć minut po ujawnieniu sprawy szczepień celebrytów oficjalnie publicznie potępiła wpychanie się do kolejki i nawoływała do rozliczeń, szczujnia tvp nie miałaby o czym gadać, a i projekt mandatów stałby pod wielkim zapytaniem.
Źródło: wp
archiwum
Twoje dzieci są lepsze niż moje –
Źródło: Tvn24.pl
archiwum
U służb mundurowych trudno z myśleniem, więc pomagam. – Pis się kiedyś skończy. Może to będzie za 10 lat, może za 20, a może za 40, gdy będziecie na emeryturze, a wtedy nowa władza zrobi z waszymi emeryturami to samo, co pis zrobił ustawą dezubekizacyjną.
Źródło: warszawa.naszemiasto.pl
archiwum
A czy J. Kaczyński się już zaszczepił, czy może będzie grzecznie czekał na swoją kolejkę? –
archiwum
Co przykryli debile-celebryci, którzy się zaszczepili. – - przejęcie IdeaBanku i wyrolowanie "wrobionych w getback". - kiepski system dystrybucji szczepionek (w tym tempie będziemy się szczepić kilka, albo kilkanaście lat)- okradanie ludzi z oszczędności (celowe osłabianie złotówki)- rozpoczynające się pseudoferie. - kryzys gospodarczy. (jeżeli coś pominąłem-dodajcie w komentarzach)
Źródło: https://zpm.wip.pl
Władza chce przyśpieszyć okradanie Polaków z ich oszczędności –
archiwum
Lekarstwo na biedę i kryzys klimatyczny. –
"Do Rzeczy" - rosyjski szmatławiec –  Autor książki o Morawieckiem wygrał w sądzie. Piątek ujawnił, że wydawca "Do Rzeczy" ma powiązania z RosjąTomasz Piątek wygrał w sądzie z Michałem Lisieckim. Chodzi o informacje zawarte w książce "Morawiecki i jego tajemnice", którym wydawca "Wprost" i "Do Rzeczy" zaprzeczał. Dotyczyły one m.in. jego powiązań z Rosją. "Fakty zwyciężyły nad wykrętami" - pisze dziennikarz na FB.
archiwum
Zgony a podatki. – W Polsce rocznie umiera ok. 400 tys. ludzi.90% pogrzebów prowadzi ksiądz katolicki, resztę przedstawiciele pozostałych grup społecznych. Przyjmując, że każdy katabas bierze 100 zł (co jest min.) przy 8% podatku od usług mamy 5 mln zł, które nie wpływa do kasy państwa.
Źródło: wikipedia