Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tawarisz12

Z nami od: 9 lutego 2019 o 19:46
Ostatnio: 30 lipca 2021 o 12:22
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 10 z 84 (73 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13388
  • Komentarzy: 763
  • Punktów za komentarze: -3546
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Już wkrótce każdy youtuber może być zmuszony zabiegania o pozwolenie przy tworzeniu swoich materiałów. Bo co stoi na przeszkodzie, aby pod termin "nadawca internetowy" wciągnąć każdego vlogera. – Oczywiście TVN nic o tym nie powie. Bo nazwa "antyTVN" ładnie promuje stację, a w piśmie jest napisane, że chwilowo dadzą im spokój.Acta to był pikuś przy tym, co chce zrobić PiS.
archiwum
Czy wiecie, że gdy na parafię (wiejską) przychodzi nowy proboszcz, to wie on o parafianach wszystko? Z kim trzymać, a kogo omijać szerokim łukiem, kto co może załatwić i ile ludzie dają po kolędzie. – Ludzie natomiast nie wiedzą nic, czy ma coś poważnego za uszami, czy jest "czysty".
archiwum
Jeden z powodów dlaczego w Polsce jest źle. – PO wybudowała Orliki, zorganizowała euro 2012, wybudowała 3 stadiony i infrastrukturę do nich, zaś Tusk to prawdziwy kibic, a nie kibic na pokaz. Co zrobił PiS dla piłki nożnej? Szukałem, nie znalazłem, a mimo to kibice głosowali na pis, na dudę, na Kukiza(czyli pis), a teraz popierają Konfe (niedługo pis). Dlaczego to robią, bo PO nie prowadzi wyimaginowanej wojny z LGBT, czy gender. Oczywiście kibice są tylko przykładem, bo dotyczy to też wielu innych grup społecznych (emeryci, rolnicy, górnicy).
archiwum
Tak oto konfederacja staje się przystawką pisu. – Głosowanie nad powołaniem nowego RPO.
archiwum
Płaskorzeźba Matki Boskiej z rękawicami bokserskimi na Jasnej Górze. – Żaden ateista nie ośmieszy polskiego katolicyzmu, w tak piękny sposób jak to zrobią sami katolicy.
archiwum
Rodowód Jezusa w Ewangelii wg św Łukasza to 75 pokoleń od Jezusa do Adama. – Jedno pokolenie to ok 20-25 lat (prócz pierwszych 20, gdzie ludzie żyli kilkaset lat i łączny okres między pokoleniami to 2109 lat), czyli Adam (pierwszy człowiek) zmarł max 4000 lat pne., tymczasem szacuje się, że człowiek współczesny pojawił się już 190 tys. lat temu (choć z każdymi nowymi badaniami granica ta jest przesuwana jeszcze dalej).
Źródło: wikimedia
archiwum
Porozumienie Państwo-Kościół 1950, pkt 8 – "Kościół katolicki, potępiając zgodnie ze swymi założeniami każdą zbrodnię, zwalczać będzie również zbrodniczą działalność band podziemia oraz będzie piętnował i karał konsekwencjami kanonicznymi duchownych, winnych"Te bandy to żołnierze wyklęci, na których kościół robi sobie dziś karierę, a w latach 50-tych wraz z komuchami ich zwalczał. Dla przypomnienia inicjatorem podpisania porozumienia był Prymas S. Wyszyński.
Źródło: wikipedia
archiwum
No i teraz szykuje się jeszcze wpierdziel od kangurów. –
archiwum
Nowe święto na Białorusi, Dzień Jedności Narodowej, obchodzony 17 września w rocznicę 17.09.1939 czyli rocznicę agresjii ZSRR. – Takie to wstawanie z kolan, że największy warchoł w Europie może nam pluć w twarz? Gdzie polska dyplomacja? Gdzie PAD (przecfież mamy lato, więc nie musi jeździć na nartach)?
archiwum
"Jak dowiedział się Onet, mężczyzna miał odmówić policji podania swoich danych i brać udział w niezarejestrowanym ZGROMADZENIU"Ciekawe z kim się zgromadził. – https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/policja-zatrzymala-mezczyzne-ktory-sam-pikietowal-na-placu-zamkowym/e4b3g0j
archiwum
Właśnie taka jest lewica. –
archiwum
Import wersji indyjskiej właśnie ruszył, bo brytyjska już słabnie. – 2. Spójrzcie ile środków rząd przeznacza na ratowanie swoich, a ile na ratowanie obywateli.
Źródło: Twitter
archiwum
Coraz więcej dziennikarzy zaczyna pisać o finansach kośćioła. – Niestety zapominają napisać o bardzo powszechnym mechanizmie, który występuje na styku lokalnego biznesmena i proboszcza. Biznesmen przekazuje oficjalnie datek na cele religijne, ksiądz oddaje biznesmenowi pod stołem kasę. Biznesmen sobie odlicza to od podatku i zaoszczędzoną kasą dzieli się z proboszczem. Jest to możliwe tylko dlatego, że nikt nie kontroluje finansów kościoła.
archiwum – powód
W internecie jest duże oburzenie skazaniem policjanta za śmierć G. Floyda. – Jakoś w tym oburzeniu prawackie kuce zapominają wspomnieć o tym, że policjant ów klęczał na Gorgeu przez 9 minut 29 sekund. Co on tam robił tyle czasu? Czytał książkę?
Czarnek: chcemy zlikwidować możliwość niechodzenia ani na religię, ani na etykę – No to już tylko czekać jak będą chcieli wprowadzić państwowy obowiązek uczestnictwa we mszy
archiwum
Atto: To jest wojna domowa. To jest nasza wojna, nie wasza.Garrison: 300 000 zabitych i liczba ta liczba wciąż rośnie. To nie wojna panie Atto. To ludobójstwo. – Polska. 100 000 (stan na styczeń) nadmiarowych zgonów (za które odpowiedzialny jest rząd) i wciąż rośnie.  To pandemia, czy już ludobójstwo?
archiwum
Mamy 60 tys. oficjalnych zgonów na Covid. – To daje nam statystycznie to, że każdy powinien znać osobiście przynajmniej jedną osobę, która zmarła na Covid, a z drugiej ręki to już na pewno. Każdy z nas zna przynajmniej kilka osób które przechodziły covid ciężko, a z powikłaniami zmagają się do tej pory. Lockdowny działają, co widać choćby na przykładzie krajów, które je wprowadziły (i przestrzegają) i tych które nie wprowadziły. Polska udowadnia, że nawet dziurawe lockdowny działają.  I teraz nurtujące mnie pytanie. Skąd się biorą kuce, które wciąż negują pandemię?
Źródło: https://pxhere.com
archiwum
Za PO też policja biła ludzi. Tylko, że jest małe ALE. – Pamiętacie akcję z 11 listopada sprzed 10 lat, kiedy policjant skopał uczestnika marszu? Tylko jest pewna różnica w porównaniu do tego co się dzieje dzisiaj. Policjant ów został skazany na 3 lata w zawiasach i zakaz wykonywania zawodu przez 8 lat. (teraz może pracować w pisowskiej policji, wyrok już na nim nie ciąży i nadaje się jak ulał).
archiwum
Biorąc pod uwagę zachowanie KK i PiS mam wrażenie, że bierzemy udział w programie eksterminacja Polaków+. – Od 1.2020 do końca 1.2021 ubyło na łącznie 143 tys. A będzie gorzej. Może nie ze zgonami, ale z urodzeniami. Kryzys + trybunału antyaborcyjny sprawią, że przedszkolanki powinny zacząć myśleć nad zmianą zawodu.
archiwum
Jest współodpowiedzialny za śmierć brata. Myślicie że się przejmie dziesiątkami tysięcy zmarłych na covid obywateli? –