Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

stefanswiech44

-2 / 2
stefanswiech44

[demot] Ja to się dziwię, że z takiej pierdoły to aż trzeba demota robić. Tak samo o tym zaklinowaniu się księdza w parafiance. Szukałem czegoś więcej by się o tym dowiedzieć i nic.. Ktoś wymyśla tematy by dokopać, a ludzie łykają jak pelikany. Dla mnie zadane przez księdza pytanie nie ma w sobie nic negatywnego, ot pytanie jak każde. Osobną dla mnie kwestią jest fakt istnienia czegoś takiego jak kolęda, niepotrzebna i właściwie nic nie wnosząca.

-2 / 4
stefanswiech44

[demot] Wszystko ok, tylko tak, jest święto, ale czego??? No narodzenia Bożego dzieciątka Jezusa Chrystusa. Nie dziwcie się zatem ludzie, że chrześcijanie zastanawiają się, dlaczego tak ochoczo liberały, lewica lgtablet + wycierają sobie gębę tym świętem. Tu w tym wszystkim jeden minus, reprymendę w tej sprawie naczelnej gwieździe rocka udzieliła największa kretynka tweetera, której czytać\słuchać się nie da

3 / 3
stefanswiech44

[demot] Zajebista kobieta, która zamiast ładować w siebie botoks i zakłamywać czas dla kur*ienia się na ściankach, oddała wszystko dla dobra innych. Szacunek Aniu. Jesteś wspaniała

19 / 19
stefanswiech44

[demot] Żeby niszczyć cokolwiek, nie chodzi tylko o ule. Na wyładowanie frustracji jest mnóstwo pomysłów: Haftowanie, strzelanka na ps4, masturbacja. Debil woli jednak obrzydzić życie komuś.

0 / 0
stefanswiech44

[demot] Po ślubie mieszkaliśmy u teściów kilka lat. Żona nie pracowała, zajmowała się dzieckiem, najpierw jednym, potem drugim. Pracowałem tylko ja. 4lata temu zacząłem budowę.. Od roku jesteśmy na swoim.

2 / 2
stefanswiech44

[demot] Bo widzisz, ten "Miszcz"co to wybiera co na główną, to ma chyba Alzheimera i co rusz wałkuje tematy znane wszystkim. Na demotach jestem już od 12 jak nie lepiej lat i niektóre to co roku.

0 / 0
stefanswiech44

[demot] Produkt jak każdy inny który był i się skończył,jak choćby EB snowflakes czy kukuryku. Wymieniać można do rana. Przypominam, że podobnie smakowała Olimpia. Po co roztrząsać..

0 / 0
stefanswiech44

[demot] Rozumiem, że te podatki to też uczciwe.. Zapomniałeś o daninach. O tak, te to najbardziej uwielbiam płacić. A no i składki, te to są super, zdrowotna najlepsza.

0 / 0
stefanswiech44

[demot] A ja się pytam. Ten Wielki Mistrz co decyduje, co ma być na głównej, ewidentnie prezentujący swe poglądy, choć powinien być bezstronny, to którą szkołę tłuków skończył?

0 / 0
stefanswiech44

[demot] A ja chcę się dowiedzieć dlaczego słowo penis na obrazku jest z gwiazdką. Jest to przecież określenie części ciała a nie wulgaryzm. Rę*a Gł*wa Od*byt St*pa

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
stefanswiech44

[demot] Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Górnik Zabrze?O co chodzi, czemu akurat ten klub a nie np Piast Gliwice skoro tam się urodził?

1 2 następna »