Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

soalann

Z nami od: 4 września 2015 o 15:02
Ostatnio: 22 grudnia 2020 o 14:08
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 41 (41 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2056
 • Komentarzy: 7
 • Punktów za komentarze: -1
 • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kwestia smaku – To wcale nie wymagało wielkiego charakteru nasza odmowa niezgoda i upór mieliśmy odrobinę koniecznej odwagi lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku Tak smaku
archiwum – powód
Okazuje się, że w "interesie narodowym Niemiec" jest wspieranie wywrotowców dążących do obalenia polskiego rządu. Od 1939 r. Niemcom nie udało się wyrazić aż tak jednoznacznie. –
archiwum – powód
"Totalni Obrońcy Wolności"z PO jednogłośnie, po raz kolejny, poparli ograniczenie wolności w Internecie. –
archiwum
W imieniu mafii – Jest osobiście odpowiedzialna za złodziejską reprywatyzację w Ratuszu. Teraz próbuje zablokować prace komisji odbierającej złodziejom kamienice wnioskując o zbadanie legalności działań Komisji Weryfikacyjnej przez Trybunał w Luksemburgu !
archiwum
Samorząd czy Nierząd – Jak można mówić o jedności i suwerenności państwa, które na własnym terytorium, nie może, w sposób właściwy i godny, zorganizować obchodów jednej z najważniejszych dla narodowej historii rocznic przez widzimisię jednego lokalnego kacyka?!
archiwum
Tatuś łamał kości wrogom socjalistycznej ojczyzny, Włodzio sędziów kandydujących do Sądu Najwyższego chce tylko wyrzucić z pracy. –
archiwum
Bez wahania i bez pytań wypłacała milionowe odszkodowania złodziejom kamienic. – Teraz zaskarża każdą rekompensatę za nadpłacone czynsze dla ludzi okradzionych, szykanowanych i wyrzuconych z własnych domów przez złodziei.
archiwum
"Praworządność" nadzwyczajnej kasty – W obliczu orzeczenia Sądu Najwyższego wiele rzeczy w końcu się wyjaśniło. Teraz już wiemy, jak wyglądało sędziowanie w IIIRP - w obliczu zagrożenia dominacji lub interesów pomagdalenkowych 'elit' wyrok można było zawsze wydać bez podstawy prawnej, nie zwracając uwagi na Konstytucję. Niech więc już tak się nie dziwią Warszawiacy wyrzucani z domów sądowym nakazem przez kuratorów nieżyjących właścicieli .
archiwum – powód
Zagubiony paradygmat – Zrozumiał Edgara Morin po francusku. Nie rozumie, co to znaczy szacunek dla ludzi, którzy ginęli za wolność ojczyzny.
archiwum
Okazuje się, że państwo teoretyczne Tuska miało solidnie przemyślane naukowe podstawy! –
archiwum
"Ten drugi arogancki cham z angielskim dyplomem" –
archiwum
"Elita" prawnicza IIIRP gotowa do prezentacji swoich niepodważalnych argumentów –
archiwum
Christian de Moliner, francuski ekspert ds. islamu, postuluje utworzenie na terenie Francji odrębnego państwa muzułmańskiego rządzącego się własnym prawem, ponieważ, jak stwierdza: – "Nigdy nie uda nam się nawrócić 30 proc. muzułmanów, którzy domagają się wprowadzenia prawa szariatu we Francji, na drogę demokracji i laickości. Już teraz mamy terytoria znajdujące się, de facto, poza kontrolą Republiki. Policja nie chce tam przyjeżdżać(...) W szczytowym momencie „francuska wojna domowa” będzie składała się z walk o wyzwolenie całych stref z rąk islamistów. Odwrócenie głowy, udawanie, że nic się nie dzieje niczego nie zmieni."
archiwum
Nienawiść i pogarda wobec ludzi w czystej postaci żywi na co dzień chore ego "elit" IIIRP, które mentalnie nigdy nie wyrosły z ery pogardy, jaką był system PRL. –
archiwum
Nie będzie CBA, IPN ani polskiej państwowości na terenie kraju – Schetyna zapowiedział likwidację urzędów wojewódzkich czyli organów przedstawicielskich Państwa w terenie. To już nie są żarty. Banda z PO gotowa jest ryzykować spójnością Polski, a w praktyce - przetrwaniem w ogóle naszej państwowości, w imię swoich partyjnych i brukselskich interesów.
archiwum
"Obrońcy demokracji" IIIRP po raz kolejny pokazali swoją totalitarną, zomowską mordę.To jest memento dla nas wszystkich: Ta mafia pełna żuli politycznych, sama siebie mianująca "elitą", NIGDY więcej nie powinna już wrócić do władzy. – Polityk: "Na nich potrzeba bejsbola"Naukowiec-humanista: "To będzie krwawa vendetta. Ludzie PiS zostaną wycięci do kości"
archiwum
 – Okazuje się, że ze środka PO widać dokładnie to samo, co z każdego innego miejsca. Problemem pozostaje zapewne to, że aby o tym powiedzieć potrzebna jest  prawdziwa - nie udawana - chęć służenia interesom własnego kraju, trochę przyzwoitości i chociaż odrobina honoru.
archiwum
 – Sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego - Bogusław Moraczewski oraz Sądu Najwyższego - Henryk Pietrzykowski zostali nagrani na ustawianiu kasacji wyroku biznesmena w Sądzie Najwyższym.Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone z powodu "bezprawnie zebranych dowodów". Zezwolenie na nagrania wydał uprzednio Sąd Okręgowy w Warszawie.
archiwum – powód
Elementarna przyzwoitość i członkostwo w PO natychmiast się wzajemnie wykluczają. –
archiwum – powód
13 grudnia opozycja totalna wychodzi na ulicę by ochronić porządek prawny w państwie. – OJCZYZNA NASZA ZNALAZŁA SIĘ NAD PRZEPAŚCIĄ. DOROBEK OSTATNICH DEKAD ULEGA RUINIE. Ostatni rok to czas metodycznego niszczenia Polski, jej stosunków z sąsiadami i wizerunku na świecie.DZIŚ SPOŁECZEŃSTWO POLSKIE JEST, JAK NIGDY, DOTKLIWIE PODZIELONE. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. Naród osiągnął granice wytrzymałości psychicznej.W tej sytuacji bezczynność byłaby przestępstwem. TRZEBA POWIEDZIEĆ: DOŚĆ! Dość tłamszenia wolności i demokracji! Dość kompromitowania Polski na arenie międzynarodowej! Znów odżywają szydercze opinie o "Rzeczypospolitej, co nierządem stoi". My pragniemy, aby słowo "Polska" budziło zawsze szacunek i sympatię w Europie i w świecie!ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH OBYWATELI - 13 grudnia wyjdźmy wszyscy na ulice polskich miast i pokażmy, że nie zgadzamy się na niszczenie Polski! Nadeszła godzina próby. Próbie tej musimy sprostać, dowieść, że Polski jesteśmy warci.