Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

soalann

Z nami od: 4 września 2015 o 15:02
Ostatnio: 29 kwietnia 2020 o 11:53
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 40 (40 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2006
 • Komentarzy: 6
 • Punktów za komentarze: -1
 • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

Okazuje się, że w "interesie narodowym Niemiec" jest wspieranie wywrotowców dążących do obalenia polskiego rządu. Od 1939 r. Niemcom nie udało się wyrazić aż tak jednoznacznie.

Okazuje się, że w "interesie narodowym Niemiec" jest wspieranie wywrotowców dążących do obalenia polskiego rządu. Od 1939 r. Niemcom nie udało się wyrazić aż tak jednoznacznie. –
archiwum – powód

"Totalni Obrońcy Wolności" z PO jednogłośnie, po raz kolejny, poparli ograniczenie wolności w Internecie.

"Totalni Obrońcy Wolności"z PO jednogłośnie, po raz kolejny, poparli ograniczenie wolności w Internecie. –
archiwum

W imieniu mafii

W imieniu mafii – Jest osobiście odpowiedzialna za złodziejską reprywatyzację w Ratuszu. Teraz próbuje zablokować prace komisji odbierającej złodziejom kamienice wnioskując o zbadanie legalności działań Komisji Weryfikacyjnej przez Trybunał w Luksemburgu !
archiwum

Samorząd czy Nierząd

Samorząd czy Nierząd – Jak można mówić o jedności i suwerenności państwa, które na własnym terytorium, nie może, w sposób właściwy i godny, zorganizować obchodów jednej z najważniejszych dla narodowej historii rocznic przez widzimisię jednego lokalnego kacyka?!
archiwum

A jednak bardzo oświecona bolszewia! Tatuś łamał kości wrogom socjalistycznej ojczyzny, Włodzio sędziów kandydujących do Sądu Najwyższego chce tylko wyrzucić z pracy.

Tatuś łamał kości wrogom socjalistycznej ojczyzny, Włodzio sędziów kandydujących do Sądu Najwyższego chce tylko wyrzucić z pracy. –
archiwum

"Państwo prawa" w/g PO Bez wahania i bez pytań wypłacała milionowe odszkodowania złodziejom kamienic.

Bez wahania i bez pytań wypłacała milionowe odszkodowania złodziejom kamienic. – Teraz zaskarża każdą rekompensatę za nadpłacone czynsze dla ludzi okradzionych, szykanowanych i wyrzuconych z własnych domów przez złodziei.
archiwum

"Praworządność" nadzwyczajnej kasty

"Praworządność" nadzwyczajnej kasty – W obliczu orzeczenia Sądu Najwyższego wiele rzeczy w końcu się wyjaśniło. Teraz już wiemy, jak wyglądało sędziowanie w IIIRP - w obliczu zagrożenia dominacji lub interesów pomagdalenkowych 'elit' wyrok można było zawsze wydać bez podstawy prawnej, nie zwracając uwagi na Konstytucję. Niech więc już tak się nie dziwią Warszawiacy wyrzucani z domów sądowym nakazem przez kuratorów nieżyjących właścicieli .
archiwum – powód

Zagubiony paradygmat

Zagubiony paradygmat – Zrozumiał Edgara Morin po francusku. Nie rozumie, co to znaczy szacunek dla ludzi, którzy ginęli za wolność ojczyzny.
archiwum

Okazuje się, że państwo teoretyczne Tuska miało solidnie przemyślane naukowe podstawy!

Okazuje się, że państwo teoretyczne Tuska miało solidnie przemyślane naukowe podstawy! –
archiwum

"Ten drugi arogancki cham z angielskim dyplomem"

"Ten drugi arogancki cham z angielskim dyplomem" –
archiwum

"Elita" prawnicza IIIRP gotowa do prezentacji swoich niepodważalnych argumentów

"Elita" prawnicza IIIRP gotowa do prezentacji swoich niepodważalnych argumentów –
archiwum

Christian de Moliner, francuski ekspert ds. islamu, postuluje utworzenie na terenie Francji odrębnego państwa muzułmańskiego rządzącego się własnym prawem, ponieważ, jak stwierdza:

Christian de Moliner, francuski ekspert ds. islamu, postuluje utworzenie na terenie Francji odrębnego państwa muzułmańskiego rządzącego się własnym prawem, ponieważ, jak stwierdza: – "Nigdy nie uda nam się nawrócić 30 proc. muzułmanów, którzy domagają się wprowadzenia prawa szariatu we Francji, na drogę demokracji i laickości. Już teraz mamy terytoria znajdujące się, de facto, poza kontrolą Republiki. Policja nie chce tam przyjeżdżać(...) W szczytowym momencie „francuska wojna domowa” będzie składała się z walk o wyzwolenie całych stref z rąk islamistów. Odwrócenie głowy, udawanie, że nic się nie dzieje niczego nie zmieni."
archiwum

Tak pisał dziennikarz TVN Pałasiński o Polakach pielgrzymujących do Częstochowy: Nienawiść i pogarda wobec ludzi w czystej postaci żywi na co dzień chore ego "elit" IIIRP, które mentalnie nigdy nie wyrosły z ery pogardy, jaką był system PRL.

Nienawiść i pogarda wobec ludzi w czystej postaci żywi na co dzień chore ego "elit" IIIRP, które mentalnie nigdy nie wyrosły z ery pogardy, jaką był system PRL. –
archiwum

Nie będzie CBA, IPN ani polskiej państwowości na terenie kraju

Nie będzie CBA, IPN ani polskiej państwowości na terenie kraju – Schetyna zapowiedział likwidację urzędów wojewódzkich czyli organów przedstawicielskich Państwa w terenie. To już nie są żarty. Banda z PO gotowa jest ryzykować spójnością Polski, a w praktyce - przetrwaniem w ogóle naszej państwowości, w imię swoich partyjnych i brukselskich interesów.
archiwum

"Obrońcy demokracji" IIIRP po raz kolejny pokazali swoją totalitarną, zomowską mordę. To jest memento dla nas wszystkich: Ta mafia pełna żuli politycznych, sama siebie mianująca "elitą", NIGDY więcej nie powinna już wrócić do władzy.

"Obrońcy demokracji" IIIRP po raz kolejny pokazali swoją totalitarną, zomowską mordę.To jest memento dla nas wszystkich: Ta mafia pełna żuli politycznych, sama siebie mianująca "elitą", NIGDY więcej nie powinna już wrócić do władzy. – Polityk: "Na nich potrzeba bejsbola"Naukowiec-humanista: "To będzie krwawa vendetta. Ludzie PiS zostaną wycięci do kości"
archiwum

Kilka słów Jacka Saryusz-Wolskiego do PO

 – Okazuje się, że ze środka PO widać dokładnie to samo, co z każdego innego miejsca. Problemem pozostaje zapewne to, że aby o tym powiedzieć potrzebna jest  prawdziwa - nie udawana - chęć służenia interesom własnego kraju, trochę przyzwoitości i chociaż odrobina honoru.
archiwum

NIEUSUWALNI

 – Sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego - Bogusław Moraczewski oraz Sądu Najwyższego - Henryk Pietrzykowski zostali nagrani na ustawianiu kasacji wyroku biznesmena w Sądzie Najwyższym.Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone z powodu "bezprawnie zebranych dowodów". Zezwolenie na nagrania wydał uprzednio Sąd Okręgowy w Warszawie.
archiwum – powód

Jacek Saryusz-Wolski usunięty "jednomyślnie, w trybie natychmiastowym" z Platformy Obywatelskiej Elementarna przyzwoitość i członkostwo w PO natychmiast się wzajemnie wykluczają.

Elementarna przyzwoitość i członkostwo w PO natychmiast się wzajemnie wykluczają. –
archiwum – powód

13 grudnia opozycja totalna wychodzi na ulicę by ochronić porządek prawny w państwie.

13 grudnia opozycja totalna wychodzi na ulicę by ochronić porządek prawny w państwie. – OJCZYZNA NASZA ZNALAZŁA SIĘ NAD PRZEPAŚCIĄ. DOROBEK OSTATNICH DEKAD ULEGA RUINIE. Ostatni rok to czas metodycznego niszczenia Polski, jej stosunków z sąsiadami i wizerunku na świecie.DZIŚ SPOŁECZEŃSTWO POLSKIE JEST, JAK NIGDY, DOTKLIWIE PODZIELONE. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. Naród osiągnął granice wytrzymałości psychicznej.W tej sytuacji bezczynność byłaby przestępstwem. TRZEBA POWIEDZIEĆ: DOŚĆ! Dość tłamszenia wolności i demokracji! Dość kompromitowania Polski na arenie międzynarodowej! Znów odżywają szydercze opinie o "Rzeczypospolitej, co nierządem stoi". My pragniemy, aby słowo "Polska" budziło zawsze szacunek i sympatię w Europie i w świecie!ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH OBYWATELI - 13 grudnia wyjdźmy wszyscy na ulice polskich miast i pokażmy, że nie zgadzamy się na niszczenie Polski! Nadeszła godzina próby. Próbie tej musimy sprostać, dowieść, że Polski jesteśmy warci.
archiwum

Konstytucja 3 maja złamała prawa kardynalne szlachty a przyjęto ją dzięki formalnemu podstępowi.

Konstytucja 3 maja złamała prawa kardynalne szlachty a przyjęto ją dzięki formalnemu podstępowi. – Czasem złamanie złego prawa jest niezbędne dla naprawy państwa!