Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

sEBq78

1 / 3
sEBq78

[demot] @Niedocenionyy nie jest, ale zaślepieni zyskiem ludzie są wstanie poświecić naturę, czy to ty albo ja np. wylaliśmy do zatoki meksykańskiej ropę naftową na powierzchni 6500 km 2 ???

1 / 3
sEBq78

[demot] Nie człowiek jako gatunek tylko wielkie zachłanne korporacje i politycy którzy na to zezwalają z chęci zysku. Zrzucanie odpowiedzialności na każdego pojedynczego człowieka jest nadużyciem.

-2 / 2
sEBq78

[demot] Manipulacja okropna. Przecież to nie jest zakaz handlu tylko OGRANICZENIE HANDLU W MARKETACH, Gdzie byłeś jak kolejne rządy niszczyły lokalny handel dając zagranicznym koncernom ulgi w wysokości 100% wiele małych sklepów musiało zniknąć.Po ostatniej niedzieli po wprowadzeniu ograniczenia w moim sklepiku loklanym szefowa przynała z radością ze miała obroty 3 razy większe. W czyim interesie jest ten demot? Bo na pewno nie w interesie polskich obywateli i lokalnego handlu.

0 / 0
sEBq78

[demot] I tu się nie zgodzę ,wystarczy wejść na wykop na tag Kubicy, tam aż się gotuje od ilości informacji i newsów ,a oficjalny tytuł Roberta to Pan Kierowca Robert Kubica. także pełen szacunek i czekamy na rozwój spraw.

-2 / 2
sEBq78

[demot] a teraz niech fachowcy powiedzą co to wiedzę fiskalną czerpią z memów "soku z buraka" itp napiszą na co Morawiecki wprowadził lub podniósł VAT??

8 / 8
sEBq78

[demot] to nie o to chodzi czy ma to sens czy nie!!! To chodzi o to że to twój samochód i jeżeli treść nie jest obraźliwa pornograficzna czy zastraszająca, to możesz wywiesić co chcesz. Myślę że decyzja radnych będzie ważna do pierwszej rozprawy sądowej. Bo coś mi tu zalatuje bzdurą , jaka opłata targowa ? za co za informację ? " Opłatę targową pobiera się od osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej dokonujących sprzedaży na targowiskach." od kiedy parking to targowisko?? tą uchwałę o ile to prawda obali pierwszy lepszy prawnik.

13 / 25
sEBq78

[demot] @FakDak dlatego że nie piętnując takich januszów ździerców niedługo wszędzie i w każdej dziedzinie będzie gnój i metr mułu.

0 / 0
sEBq78

[demot] @Mephf Tak samo podporządkowali TK sobie jak PO sobie , temat zamknięty, Sądy ??? niesmaczny żart z twojej strony faktycznie obecnie ślepa temida i skandaliczne wyroki, bez dwóch zdań system do wymiany. Podatki i zmiany w ordynacji sa zmieniane w trakcie trwania kadencji każdego rządu. Dochodzę do wniosku że większość bezprawia jakie działo się w latach 2007-2014 cześć ludzi spędziła w błogiej nieświadomości albo w gimnazjum. Handel w niedzielę - nie wszystkie decyzje rządu muszą mi się podobać ale nic mi nie odebrały w przeciwieństwie do PO i TK który zaj**ał mi wszystkie pieniądze z funduszu emerytalnego, w majestacie oczywiście prawa. @daclaw puste przypuszczenia będzie albo nie będzie vs tego co juz wiemy o gangsterskiej działalności PO w 2 kadencjach

8 / 16
sEBq78

[demot] @rikross k.. wszyscy biadolą jak im to odbierana jest wolnośc... co zostało komuś odebrane od dobrej zmiany poza paroma kamienicami i kilkuset miliardami wyłudzeń mafii? Tak z ręką na sercu.

3 / 5
sEBq78

[demot] @Teuwil ja nie wiem co z wami ludzie??? To ja płace za przesyłkę kupując towar i to ja decyduje kiedy paczka ma mi być dostarczona. A praktyki tego typu że dają mi parę godzin i to w nocy kiedy śpię na podjęcie decyzji powinny byśzgłaszane do UKOiK. Szanujecie się bo nikt was nie będzie szanował. Jak firma się nie wyrabia niech da lepsze warunki płacowe, albo niech zajmie się czymś na czym się zna.

-1 / 1
sEBq78

[demot] @Niktobcy tańczyć i radować się nie wolno? kościół zabrania ? kościół czyli kto ?

0 / 0
sEBq78

[demot] @majkel986 a to jak jest smutno i poważnie to bozia (o ile istnieje) bardziej słucha tak ??? Radować się nie wolno.. ludzie ogarnijcie się.

-1 / 1
sEBq78

[demot] Bo to jeszcze z czasów kiedy stosunki miedzy Rzeszą a II RP były wręcz znakomite. Popsuła je dopiero volta Becka w 1938 i i podpisanie paktu z Francuzami i Anglikami w 1939.

0 / 2
sEBq78

[demot] @Smolensk nie zgodzę się ! ja w 1998/1999 będąc młodym pracownikiem w firmie mogłem kupić za pensję więcej litrów benzyny niż obecnie. A niby żyje się nam coraz lepiej, przynajmniej tak wam próbują wbić do głowy a przed Unią Europejską to na półkach był tylko chrzan,cebula i kapusta kiszona hahaha

0 / 0
sEBq78

[demot] Ja nie mam zbyt dobrego zdania i wspomnień , pamiętam w 1997 r. kiedy na południu Polski tysiące domów było pod wodą i raczej wysiłki były skierowane na pomoc dla ludności RMF ze swoją Inwazją bawili się w najlepsze nie robiąc nic dla poszkodowanych, ze znajomymi nawet wymyśliliśmy hasło "Inwazja pomocy" bo było to dla nas oczywiste że taka duża (wtedy chyba największa) impreza jakoś przecież wspomoże powodzian, niestety okazało się że to zwykłe komercyjne show bez duszy..

2 / 2
sEBq78

[demot] kurna mam prawie 4 dychy na karku ale takich głupot dawno nie czytałem,chyba że obecne pokolenie młodych mężczyzn ma poziom testosteronu na poziomie Szwedzkich feministek. Z resztą te punkty brzmią jakby to one właśnie je pisały.... Reasumując że niby faceci wolą zaniedbane nieubrane i aseksualne ciućmy zamiast ładnych zadbanych kobiet ? hahahaha

0 / 0
sEBq78

[demot] ile to razy jeszcze będzie? średnio raz na miesiąc kolejny demot / mem z tym tekstem.

0 / 0
sEBq78

[demot] Z tego co wiem świadczy to o dobrym charakterze panów na zdjęciu, w USA policjant ma prawo zastrzelić psa który utrudnia jego działania lub mu zagraża, jednak często policjanci wolą oszczędzić zwierzaka i dać czas np właścicielowi go ogarnąć. Ale jak czytam te komentarze to obraz nędzy i rozpaczy - intelektualnej oczywiście, najlepiej bum i po psie. Chyba przez takich osobników u nas nigdy nie będzie pozwolenia na broń.

0 / 0
sEBq78

[demot] to zdjecie z tym, komentarzem krąży w polskim necie od przynajmniej 2004 roku , ale fajnie że co jakiś czas wraca.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2016 o 12:55

1 2 3 następna »