Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

remr

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta bemr. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 3016-04-26 02:12:06

Ściana

archiwum

to może chociaż na asystenta w NBP?

to może chociaż na asystenta w NBP? –
Źródło: SokzBuraka
archiwum

Gen. Kiszczak korespondował z Lechem Kaczyńskim. Przesłał mu gratulacje z okazji wyboru na prezydenta Warszawy. "Z przyjemnością przyjąłem Pański miły gest" odpisał Kaczyński. – Nie byli wrogami, byli dla siebie życzliwi mówi Maria Kiszczak

Gen. Kiszczak korespondował z Lechem Kaczyńskim. Przesłał mu gratulacje z okazji wyboru na prezydenta Warszawy. "Z przyjemnością przyjąłem Pański miły gest" odpisał Kaczyński. – Nie byli wrogami, byli dla siebie życzliwi mówi Maria Kiszczak – A w liście Kiszczak przypominał m.in wspólne rozmowy i zdjęcia z Magdalenki. Gdy ujawniono korespondencję Kiszczaka do Lecha Wałęsy różnej maści PisOwce i PisTrolle aż się zapluwały od bolkowania. A teraz dziwna cisza... - brak czujności rewolucyjnej? obłuda?
archiwum

Pupile Putina

Pupile Putina – czas na cyfryzację!
archiwum

Były stoczniowiec Klaus Bartel: Wałęsa był na SB 37 razy. Ale nie donosił.

Były stoczniowiec Klaus Bartel: Wałęsa był na SB 37 razy. Ale nie donosił. – "on się z tym nie krył, że był przesłuchiwany. Myśmy o tym wiedzieli. Jak myśmy opowiadali o tych naszych przesłuchaniach, to on nam mówił, że wie, jak tam jest, bo był kilkadziesiąt razy. Każdy z nas, który był, coś musiał powiedzieć""Na pewno coś mówił, bo każdy z nas coś mówił. Być może rozpędzał się w mówieniu? Może z tych wielu zdań coś wyławiali? Ale nie powiem panu, że był donosicielem. Ja mam do niego zaufanie. To, że go esbecy nazwali "Bolkiem", to pewnie prawda. Ale ja widziałem te papiery z teczki Kiszczaka. To jest pisane przez różne osoby. To są całkiem inne pisma. Grafologa nie trzeba, żeby to widzieć. Fałszowane to było""Był najbardziej aktywny z nas wszystkich. On był rewolucjonistą. My w ogóle nie myśleliśmy, że można zmienić ustrój Ale w latach 70. o zmianie ustroju i tak się w zasadzie nie rozmawiało. A Wałęsa mówił, że ustrój obali. To wykraczało poza nasze rozumowanie"
archiwum

w samo sedno

w samo sedno – Od PIS żądam;Podania do publicznej wiadomości ile pieniędzy miesięcznie od sprawujących dziś władzę PIS otrzymuje na rękę P. Kiszczakowa po mężu generale Kiszczaku i dlaczego kiedy wszystkim innym z tej opcji UB i SB zabrano .by Kiszczaków traktowano formalno-prawnie tak jak wszystkich innych służących w SB ..Jak publicznie podała P. Kiszczakowa, jako jedynej z tej grupie nie dotknięto emerytury ,wszystkim innym tak ..To że wykonuje perfidne kłamstwa obecnie panujących nie powinno być powodem takiego traktowania .
archiwum

Mateusz M. Jarosław K.

Mateusz M.            Jarosław K. –
archiwum

Zawsze chciałem być sekretarzem PZPR albo chociaż Prezydentem

Zawsze chciałem być sekretarzem PZPR albo chociaż Prezydentem – no i Jacek urządził dla mnie w TVP taki teatrzyk
archiwum

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" Jan Zamoyski w akcie fundacyjnym Akademii Zamojskiej 1600r.

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"Jan Zamoyski w akcie fundacyjnym Akademii Zamojskiej 1600r. – Jeśli sami nie szanujemy Konstytucji swojej ojczyzny to czy ktoś inny będzie poważał nasze państwo?Szacun Lechu.
archiwum

PREZYDENCI Pierwszy z wykształceniem zawodowym rozumie i docenia znaczenie Konstytucji i respektu dla niej jako fundamentu polskiej państwowości. Drugi z doktoratem z prawa łamie Konstytucję nieustannie, nie pojmuje nawet roli urzędu, który sprawuje.

PREZYDENCIPierwszy z wykształceniem zawodowym rozumie i docenia znaczenie Konstytucji i respektu dla niej jako fundamentu polskiej państwowości.Drugi z doktoratem z prawa łamie Konstytucję nieustannie, nie pojmuje nawet roli urzędu, który sprawuje. – Pierwszy darzony ogromnym szacunkiem i podziwem w całym świecie.Drugi nie ma szacunku nawet swojej żony.
archiwum

Władimir i jego chłopcy na posyłki

Władimir i jego chłopcy na posyłki –
archiwum

Spośród 50 najbardziej zanieczyszczonych miast Europy 36 to miasta polskie. W wyborach w polskich miastach PIS poniósł sromotną klęskę.

Spośród 50 najbardziej zanieczyszczonych miast Europy 36 to miasta polskie.W wyborach w polskich miastach PIS poniósł sromotną klęskę. – 2 + 2 = 4Po wyborach rząd i prezydent ogłosili, że stawiają na węgiel i będą truć mieszkańców miast na potęgę, może i z 200 lat. Swoją drogą mściwe s....syny.
archiwum

ale za to 13 tysięcy PISowców i ich pociotków dostało intratne posady w państwowych spółkach

ale za to 13 tysięcy PISowców i ich  pociotków dostało intratne posady w państwowych spółkach –
Źródło: SokzBuraka
archiwum

LOGIKA

LOGIKA – Jeśli jest tak jak twierdzi PIS i jego akolici, że to Kiszczak za pomocą swojego agenta obalił w Polsce komunizm to należałoby zlikwidować wszystkie pomniki Lecha Kaczyńskiego i na ich miejsce postawić pomniki Czesława Kiszczaka.
archiwum

Trzynastego grudnia spałem do południa

Trzynastego grudnia spałem do południa – Z cyklu "Bohaterowie stanu wojennego"
archiwum

13 XII 1981r. komunistyczna hunta wojskowa wprowadziła stan wojenny. Dla nas walczących z komuną opoką był wtedy Lech Wałęsa i do końca nie zawiódł.

13 XII 1981r. komunistyczna hunta wojskowa wprowadziła stan wojenny. Dla nas walczących z komuną opoką był wtedy Lech Wałęsa i do końca nie zawiódł. – O Jarosławie Kaczyńskim wówczas nawet nie słyszeliśmy.
Źródło: Antykomuch
archiwum

Szacun

Szacun – Barack Obama pominął przywódców państw obecnych na uroczystościach pogrzebowych byłego prezydenta USA George’a H.W. Busha. Przeszedł kilka rzędów krzeseł, aby przywitać się z Lechem Wałęsą. Podczas zajmowania miejsc przez gości Barack Obama powiedział do towarzyszących mu osób: "Poczekajcie, najpierw muszę się przywitać z tym panem".
archiwum

Będziemy dalej walczyć z naszymi aferami!

Będziemy dalej walczyć z naszymi aferami! – Tak aby nigdy nie ujrzały światła dziennego!
archiwum

Adriana nawet nie zauważyła

Adriana nawet nie zauważyła –
archiwum

Dopóki w Polsce jest łamane prawo, będę nosił ubrania z napisem "Konstytucja"

Dopóki w Polsce jest łamane prawo, będę nosił ubrania z napisem "Konstytucja" – Szacun za konsekwencję. Pisowskie pieski szczekają, karawana jedzie dalej.
archiwum – powód

To nie jest tak, że Prezydent Duda nie odbywa ważnych spotkań.

To nie jest tak, że Prezydent Duda nie odbywa ważnych spotkań. –