Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

poprostualex

2 / 2
poprostualex

[demot] Debilom żyje się łatwiej, nie polecam

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2023 o 21:11

1 / 1
poprostualex

[demot] @Xar przy sztucznie zawyżonej cenie netto fakt, zysk jest mniejszy, moim skromnym zdaniem to było celowe zagranie i nie po to żeby zysk miał orlen tylko żeby ten nadmiarowy zysk można było wyprowadzić z orlenu.

0 / 2
poprostualex

[demot] Nie do końca, vat czy zapłacisz przy zakupie czy odprowadzisz przy sprzedaży zawsze trafia do budżetu, w tym wypadku mniej zapłaciłeś vatu za paliwo więcej do budżetu, suma końcowa ta sama. Budżet nie stracił zyskał orlen, wydaje mi się że wypadało by się przyjrzeć ile z tego zysku zostało przetransferowane na pociotków z pis a ile na konta samego pis.

6 / 6
poprostualex

[demot] Prościej i łatwiej gdyby pracownik dostał kwotę brutto, sam sobie odprowadzał składki podatki i udzielał urlopu oraz dni wolnych. Generalnie byłby sam sobie Januszem w końcu to nie dziecko tylko dorosły świadomy siebie i swych potrzeb człowiek.

2 / 4
poprostualex

[demot] Między społeczeństwem biednym i bogatym, jest jeszcze społeczeństwo zapier..... za miskę ryżu, ani biedne ani bogate

-2 / 2
poprostualex

[demot] Też lubię walić w necie błędy ortograficzne, ta świadomość że są ludzie którzy wytkną z pełną satysfakcją i pomyślą sobie w duchu; jestem wielkim Polakiem!!! Spełniłem się patriotycznie, bezcenne uczucie

8 / 18
poprostualex

[demot] Jeśli putina nei ubiją w najbliższym czasie to i tak atom będzie w grze, ta menda nie ma nic do stracenia a możliwości się już kończą

2 / 2
poprostualex

[demot] "Ja was przepraszam, panowie. Ja was bardzo przepraszam. Tak nie miało być" raz już padły takie słowa z ust naszego męża stanu, Ma to sens.

3 / 3
poprostualex

[demot] Przez to że UE postrzega wszystko przez pryzmat ekonomi Putin rozgrywa ją jak dzieci, już narzucił propagandę żeby UE wymogła na Ukrainie poddanie się, tu potrzebne jest ostre cięcie a ni ugoda z człowiekiem bez zasad i honoru. Wolicie mieć czym auto zatankować czy w wolnym świecie żyć?

24 / 24
poprostualex

[demot] Pamięć nie powinna zachodzić bielmem na oczy, pamiętamy też zbrodnie zachodnich okupantów, pamiętamy też wojny krzyżackie i wiele innych traumatycznych przeżyć mamy.

4 / 4
poprostualex

[demot] Problemem nie jest wynagrodzenie, każdy powinien zarabiać adekwatnie do swych umiejętności, problemem jest brak odpowiedzialności.

-2 / 2
poprostualex

[demot] @5g3g nie wiem czy Pan wie ale Australian Open zawodnicy są zapraszani, jeśli jest winny dlaczego nikt nie postawił zarzutów? nie było sądu nikt nie postawił zarzutów a gro ludzi jego już skazało, gdzie tu logika?Rosyjska tenisistka Natalia Wichliancewa była zaszczepiona ale jej nie dopuścili bo sputnikiem, Ja rozumiem że boją się wirusa ale ich postępowanie nie jest logiczne tak jak i naszego ministerstwa zdrowia

5 / 7
poprostualex

[demot] Pod warunkiem że ten z przodu lub ten z tyłu nie będzie ważył więcej niż dwaj pozostali, czyli tylko w socjalizmie to zadziała

-2 / 2
poprostualex

[demot] @ZZZZ9999 nadmienię jeszcze że przez ostatni rok kilkadziesiąt razy miałem kontakt z kimś kto po kilku dniach był pozytywny, reasumując , przeciwciała działają skoro nie złapałem tego badziewia

-2 / 2
poprostualex

[demot] @ZZZZ9999 tez uważam, nie jestem idiotą, jak mi spadnie poziom przeciwciał zaszczepię się, na razie nie widzę powodu żeby to robić wręcz mój lekarz rodzinny mi odradza bo też nie widzi podstaw, kto Novakowi robił badania? Szczepić wszystkich nie ma sensu bo i po co?

-3 / 3
poprostualex

[demot] @ZZZZ9999 dlatego że to nie Polska oczekuję od nich logiki, dam panu przykład , przeszedłem COVID w zeszłym roku w styczniu, co miesiąc robię sobie test na przeciwciała dla siebie i bo mnie stać, moja żona jest zaszczepiona trzema dawkami ale ma mniejszy poziom przeciwciał, bada dla siebie no i bo ja stać, kto stanowi większe zagrożenie dla otoczenia? Moja żona czy ja?Logicznie bym prosił ewentualnie proszę o podparcie opracowaniem medycznym.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1037 38 następna »