Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

piatek69

0 / 0
piatek69

[demot] Karkos mam te same zdanie on na tych mistrzostwach nie wiedział co się dzieję z dzieckiem!

0 / 0
piatek69

[demot] No ja będę jego "klonem" Grałem w kadrze zachodnio pomorskiej pojechałem na test do kadry Polski tam stwiedzono, że jestem zwykłym przeciętniakiem. Pare miesięcy później dostałem zaproszenie do kadry Niemiec tam wszystko przebiegło pomyślnie, ale teraz nie mogę powiedzieć, że jestem polakiem bo mam paszport niemiecki już... I zdziwicie się kiedyś jak wam strzelę gole...

1 / 3
piatek69

[demot] Powiem tak - jestem jego fanem od paru lat i zawsze nim będę ile razy jego mecze pokazały mi co mam robić w swoim klubie gdy jestem na przykład: przy bardzo ostrym kącie a nikogo nie ma w polu. To jego technnika jest najbardziej znaną na całym świecie, a messi? (specjalnie z małej) Karzełek z długimi włosami i z końskimi zębami... W meczu z Niemcami oddał chyba 7-8 strzałów, a wszystkie w środek bramki . Ronaldo w prawdzie też nic nie pokazał na mundialu, ale ja mu się nie dziwię jak on teraz jest przejęty, że najprawdopodobniej będzie ojcem. Jest bardzo młody i jest jakby zagubiony, ale w La Liga miał 2 miesiące przerwy, a gdy wrócił miał wręcz świetne występy - mam na myśli Spotkanie z Villarealem 6:2 z Mallorca 5:1 oraz z Osasuną 3:2 gdy w ostatniej minucie strzelił z główki na 3:2 dla realu. Naprawdę ten człowiek ma bardzo odporną psychikę... HALA CR9! DON'T HALA mESSI!!