Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

nimitz77

0 / 0
nimitz77

[demot] Mam taką propozycję. Chcąc uzbierać na dzieciaczka 2 mln proponuję założyć 40 zbiórek z maksymalną kwotą 50 000 zł. Zbiórka numer 1. Diagnostyka Zbiórka numer 2. podróż do ośrodka leczenia Zbiórka numer 3. Koszt pobytu w szpitalu. i.t.d. * * * * * * * *

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 lutego 2023 o 17:54

11 / 11
nimitz77

[demot] Mam dość znaczny astygmatyzm i niestety ale to nie ma nic wspólnego z astygmatyzmem

5 / 9
nimitz77

[demot] Poza tym, niewyobrażalny jest bezsens przekazów serwowanych przez fundację kornice. "Jezus Naprawdę daje życie" - skąd to wiecie? Nie mówiąc już o błędzie edytorskim w postaci "Naprawdę" z wielkiej litery. Ja naprawdę nie mam problemu, z tym na co ktoś wydaje swoje pieniądze. niech by nawet ta fundacja biblię za pól ceny do szkól sprzedawała lub rozdawała, ale przekaz "Jezus cię kocha" - jakie ma to działanie? Wierzący w to wierzy, niewierzący ma w rzyci. No i jeszcze, ostatnia litania o częstości rozwodów napitolona drobnym maczkiem na billboardzie, za którą to już można wypadek spowodować jak ktoś będzie chciał przeczytać jadąc innym czymś niz rower.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 września 2022 o 10:02

0 / 0
nimitz77

[demot] @Siemanoooo No ja nie wiem, w takim fajnym filmie "Armagedon" astronauci polecieli praktycznie bez żadnych testów i treningu, a jeden to był dodatkowo grubas, miał BMI ze 40 i żyły jak wnętrze silnika po 100 K kilometrów bez wymiany oleju, i przeżył :)

0 / 0
nimitz77

[demot] Nie no generalnie, spoko fabuła, ale i tak wolę trochę bardziej Tolkienowski Silmarillion. W Biblii jest tylko jeden mag, trochę mało.

20 / 20
nimitz77

[demot] @alfaromeo83 Nie, no generalnie zaraz uśmiechnięty Ławrow powie, że taki był plan, tak założono od początku, a Ukraińska armia wydała piniondz na rakiety do zniszczenia jednostki przeznaczonej na złom, zaoszczędzając rosji kosztów złomowania. Przecież to każdy może zatopić.

0 / 0
nimitz77

[demot] Jednego kacapski frajer nie wkalkulował. W taki czy inny sposób zapłacił za ten telefon więc żadna to strata dla Apple. Stratę ponosi jedynie kacapski frajer.

-2 / 12
nimitz77

[demot] Zrobiłaby ta bezmózga onuca raz jeden coś pożytecznego, np. wziął kąpiel w wannie z suszarką do włosów...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1018 19 następna »