Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lolczyslaf

2 / 2
lolczyslaf

[demot] Większych bzdur dawno nie czytałem To jest seba z osiedla, który lajki zbiera. To jest Stefan z u tuba, który na utrzymanie filmikami zarabia. To jest Vittorio Brumotti, który ma tyle pieniędzy z kolarstwa, ile nikt z nas mieć nigdy nie będzie. A z podatków płaci więcej niż nie jedna Madka ciągnie z do ciała, więc kto kogo utrzymuje. To co robi to nie brawura tylko nieziemski poziom umiejętności i lata ciężkiej pracy o wyrzeczeń. Skończ pier*olić.

-1 / 3
lolczyslaf

[demot] Nie pretendent do nagrody Darwina tylko Vittorio Brumotti - mistrz w swoim fachu. To się nazywa umiejętności, a nie szczęście.

-1 / 3
lolczyslaf

[demot] Nigdy nie zrozumiem po co ludzie zapisuje tego typu rzeczy gdziekolwiek? Po co w ogóle ludzie zapisują rzeczy w miejscach typu pamiętnik. Czemu ma to w ogóle służyć. Chyba właśnie takim sytuacjom.

0 / 2
lolczyslaf

[demot] Oczywiście, że nie. Nie ingeruje w prawa natury. Głupi niech ginie i jeszcze odszkodowanie zapłaci za ewentualne uszkodzenie samochodu. Takie mandaty są bez sensu bo to na siłę prowadzenie obywatela za rączkę i uszczęśliwianie to na siłę. Lepiej wprowadzić przepisy zrzucające cała odpowiedzialność za ewentualny wypadek na głupiego pieszego, łącznie z kosztami wszelkich napraw i leczenia. Wtedy może zastanowi się zanim użyje telefonu na przejściu.

6 / 6
lolczyslaf

[demot] Dowód na to, że głupota zabija a jej szerzycieli nie można już nazwać jedynie niewinnymi głupcam - czadem to ludzie zaangażowani w czyjąś śmierć.

-2 / 16
lolczyslaf

[demot] I Ty masz przyzwolenie na obrazanie wssystkich i wszystkiego, brak szacunki do każdej rzeczy i każdego człowieka, który nie jest taki jak Ty. I w dzisiejszym, świecie z wypaczonym pojęciem poprawności politycznej to jest w porządku ł, ale to kiedy to TY wypowiadasz się nieprzychylne na temat tych "nowoczesnych" ludzi to jesteś homofob, degenerat i zaściankowiec, a do sądu możesz trafić. W pojrbanych czasach przyszło nam żyć, gdzie z braku wojen i konfliktów w dupach się ludziom poprzewracało i szukają sobie innych problemów, które ukierunkowywują i nadają ich życiu sens i cel. Szkoda tylko, że taki kierunek i taki cel, bo ta energię można by spożytkować dużo lepiej.

83 / 109
lolczyslaf

[demot] Nie Polska się stała bo Polska gówno ma tu do rzeczy, tylko CDP Red się stał i to ich wyłączną zasługa. Próba przypisywania choć części ich sukcesu narodowi jest co najmniej nie na miejscu.

1 / 1
lolczyslaf

[demot] Nie za bardzo kumam nagonkę na Apple. Oni nie są idiotami. Wręcz przeciwnie - w sposób genialny wykorzystują słabości ciemnej masy ludzkiej. Debilami są Ci, którzy produkty Apple kupują i może ból dupy jest tera stąd, że w końcu nie będzie ich stać na nowy, trendciarski gadżet (trendciarski to znaczy dla trendowatych).

8 / 10
lolczyslaf

[demot] Juz drugi dziś dowód na kwejku że ludzie to banda debili. Brawa dla dziewczyny a reszta do gazu.

3 / 3
lolczyslaf

[demot] Na zakupy cały tydzień, żelaza jak się zapi*rdala od rana do wieczora na beneficjentów 500+ którzy chu*a robią i mogą sobie chodzić na zakupy w tygodniu bo mają na to czas.

-4 / 6
lolczyslaf

[demot] Coś jak państwowe kopalnie, sztucznie utrzymywane żeby ktoś miał pracę tu a nie gdzie indziej, jak z Rosji można mieć tańszy węgiel.

1 2 następna »