Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lolczyslaf

1 / 1
lolczyslaf

[demot] Nie motorower, nie rower, tylko motor. Nie widzę tam pedałów, a nawet jakby były to nie wiem jaką mocą trzeba by dysponować, aby to żelastwo ruszyć z miejsca i efektywnie się poruszać do przodu.

0 / 0
lolczyslaf

[demot] Ani ku*wa kszty mi nie żal. A w szczególności raka jakim są tzw. influencerzy. Żeby zgnili albo w końcu się wzięli do uczciwej pracy.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 1
lolczyslaf

[demot] Szacun. A po całej akcji poszli wpie*dolić kilka ku a mandatów za brak maseczki, wizytę z samochodem na myjni i jazdę na rowerze.

0 / 2
lolczyslaf

[demot] Proszę nie generalizować. W każdej grupie społecznej znajdzie się banda idiotów, psująca wizerunek całości.

1 / 1
lolczyslaf

[demot] Rozumiem, że koronawirus o tym wie i jak zobaczy zgromadzenie w ramach wykonywanych obowiązków służbowych to sie wycofuje i nie zaraża. Obłuda rządzących nie ma końca.

1 / 3
lolczyslaf

[demot] Najpewniej najgłośniej darli mordy Ci żyjący z zasiłków i innej formy pomocy socjalnej, czekający na następny przelew z 500+ i zazdroszczący wszystkiego i wszystkim, którzy coś mają albo dostali więcej niż oni. Nawet kiedy to "dostali" nie na kolejną paczkę chesterfieldów i redsika tylko na sprzęt ratujący życie i zdrowie, bo tak trzeba nazwać pralkę, która była celem zbiórki. To się w głowie nie mieści. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nadwyżka pieniędzy, która była obiektem hejtu nie mogła być udziałem tych hejtujących bo po prostu jakby im się nie podobało, że zebrano już tak dużo to dalej by nie wpłacili. Czyli byli wkurzeni, że ktoś inny dał innym tak dużo, a nie akurat im samym. Sku*wysyństwo, inaczej się tego nie da nazwać.

1 / 1
lolczyslaf

[demot] Dziś wielkie refleksje, jutro po wszystkim wszyscy zapomną i będzie tak samo, nic się nie zmieni. Tak samo jak wielkie deklaracje kiboli kiedy umarł Jan Paweł II. Warto jednak marzyć.

0 / 0
lolczyslaf

[demot] Wiadomo, był już uszkodzony, ale mentalność wiele osób, w tym ja, ma taką samą. Ku*wica mnie bierze od ciągłego słuchania o koronawirusie w TV, w wiadomościach na telefonie, w pracy, WSZĘDZIE. Dlatego unikam tematu jak ognia, stosuje się do zaleceń sanepidu i robię swoje. Reszta niech idzie w Chloe.

1 / 1
lolczyslaf

[demot] Ten Pan już nie pierwszy raz pokazuje, że ma wielkie serce. Jeden z najbardziej pozytywnych ludzi w internecie.

1 / 1
lolczyslaf

[demot] W jaki sposób miałbyś przez dwa tygodnie zdobywać jedzenie jak wszystko zamknięte? Szturm ludzi przed dniem wprowadzenia to gwarantowane straty w ludziach na wielką skalę.

-1 / 1
lolczyslaf

[demot] Błagam, nie róbcie takich demotywatorów... niby ten portal jest temu poświęcony, ale człowiek chce się pociąć jak sobie o tym przypomina. A Karyny i Sebixy na 500+ mają wywalone na te sprawy bo nic nie płacą...

1 / 5
lolczyslaf

[demot] Kobiety nie chcą być równe mężczyzną, kobieta (te które drą mordę o to najgłośniej) chcą równych praw i tych samych co teraz (obowiązków). Kobiece równouprawnienie znika jak trzeba wykonywać fizyczną pracę, iść później na emeryturę czy wykazywać umiejętności i kompetencje na poziomie wymaganym przez dobrze płatne stanowisko, a nie być zatrudnionym tylko dlatego że się jest kobietą.

0 / 4
lolczyslaf

[demot] Spoko, tu się wypowiadają, że woda święcona im nie zaszkodzi. A później idzie Karyna, Seba czy inny Janusz do biedronki, Rosmana czy innego sklepu i wykupuje na gwałt żele ANTYBAKTERYJNE na koronaWIRUSA i zapas makaronu na rok :) Logika i zdrowy rozsądek w narodzie umiera. Ale jak lubicie maczać paluchy w wodzie z bakteriami kałowymi to już wasza sprawa, co kogo tam podnieca. Tylko miejcie później minimum przyzwoitości i rak ludziom nie podawajcie. A nie sory przecież już to zrobiliście na znak pokoju...

1 2 3 4 5 6 7 8 następna »