Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lidziak

1 / 1
lidziak

[demot] Do wszystkich, którzy uważają, że podkreślam: w przesłaniu mojego demota seks jest czymś złym ;) Jestem na NIE jeśli chodzi o dziewczyny, które wskakują do łóżka komu popadnie; które często są jeszcze "dziećmi"; które uprawiają seks jedynie po to, by "mieć już to z głowy"; a przede wszystkim jestem na NIE kiedy ktoś na demotach chwali się, że jest/nie jest dziewicą, pali/nie pali, pije/nie pije etepe... Ludzie, zachowajcie dla siebie takie informacje. Główną stronę na demotywatorach można zdobywać na wiele innych sposobów, a mam nadzieję, że odpowiedź, którą stworzyłam i która o dziwo trafiła na główną zahamuje ten nawał "seksualnych", całkowicie pozbawionych kobiecości innych demotywatorów. Seks to nic złego! Tylko z głową. Bedąc z chłopakiem rok, pół czy jeszcze mniej można się z nim kochać i nic złego się nie stanie, ale już po paru dniach? To lekka przesada. Miłość choćby od pierwszego wejrzenia nie opiera się wyłącznie na zbliżeniu fizycznym! Jeśli ktoś nie jest gotowy na seks, a pragnie być blisko ze swoim partnerem - może tę bliskość osiągać na wiele innych sposobów [nie, nie chodzi tu o anal-.-]. Czy dojrzałość powoli naprawdę zanika w naszym społeczeństwie? P.S. Dzięki tym, którzy chcieli przeczytać powyższe wypociny. Wiem, że czasem przynudzam.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2011 o 22:40

0 / 0
lidziak

[demot] Błonę można utracić nawet w trakcie jazdy na rowerze czy przy używaniu tamponów ;) faktycznie dziewictwo traci się podczas pierwszego, pełnego stosunku płciowego.

0 / 0
lidziak

[demot] A czy napisałam że zero seksu? :) Chodzi jedynie o to, żeby dziewczyny tak po prostu od razu jak na zawołanie nie dawały przysłowiowej "d***".

1 / 1
lidziak

[demot] Seks wcale nie został przedstawiony negatywnie. Ale chwalenie się, że jest się dziewicą bądź nie na demotywatorach jest co najmniej żałosne. Nie twierdzę również, że superżelaznedziewice to dobro, a dziewczyny sypiające z facetami po krótkim stażu to zło [nie wliczać w to takiej, która sypia z każdym kolejnym swoim facetem już po załóżmy tygodniu]. Seks to indywidualna sprawa każdej osoby, niezależnie od płci. Z tym, że faceci nie afiszują się ze swoim "jestem prawiczkiem" czy też nim nie jestem, co mnie osobiście podoba się o wiele bardziej niż postawa dziewczyn, które stworzyły wcześniejsze demoty.

1 / 1
lidziak

[demot] Niedługo zapewne na demotach "kobiety" będą się prześcigać, która więcej zna pozycji, która lepiej zaspokaja faceta lub w granicach dziewictwa jakiś wyścig powstanie...

0 / 0
lidziak

[demot] Szczerze - nigdy nie paliłam ;) ale nie mam nic przeciwko jednej fajce raz na ruski rok.

4 / 6
lidziak

[demot] A ja cenię sobie takich mężczyzn :) każdy ma inny ideał wg własnych upodobań, a niektórym po prostu nigdy nie da się dogodzić ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2011 o 19:24

0 / 0
lidziak

[demot] no tak, ale żeby wykonać pracę przy nimfomance trzeba ją zaspokoić, co na ogół jest niemożliwe.

1