Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

leszek1q

0 / 2
leszek1q

[demot] A to nie było tak? Duda pojechał w drugi kraniec Polski by osobiście nadzorować mieszanie spirytusu z sokami żołądkowymi?

1 / 1
leszek1q

[demot] Niestety mam takich współlokatorów. Tego typu ludzie wychowują się chyba w chlewie.

2 / 2
leszek1q

[demot] Tak mi się marzy żeby polski naród tak postępował jak te kruki. Jeśli któryś z polityków skłamał już nigdy nie powinien mieć możliwość sprawowania jakiegokolwiek urzędu. Z miejsca powinien mieć dożywotnio zamkniętą drogę do polityki.

3 / 3
leszek1q

[demot] Brakuje stwierdzenia przed kup. Poprawna forma: Weź kredyt, kup kilka kawalerek...

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 2
leszek1q

[demot] Prawie jak przepis na nieudane małżeństwo. Zaczynasz spotykać się z fajną dziewczyną. Najpierw kilka randek. Potem łóżko. Jest jak w niebie. Kino, restauracja, wypad nad morze czy w góry. Jedne wakacje, drugie. Morze wydanej gotówki. Ślub, rok lub dwa sielanka. Później zaczyna się psuć. Ona staje się roszczeniowa i całkiem inna jak była na początku. Dochodzisz do punktu w którym bierzecie rozwód. Tak jak powyżej. Coraz mniejsza kompatybilność i stabilność, coraz mniejsza kontrola nad wszystkim, wszystko staje się usługą gdzie płaciłeś za coś, co nigdy nie było twoje a na koniec zostajesz z niczym bo żona zabrała majątek. Szczęśliwe zakończenie ;)

1