Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

l1ch0

Użytkownik otrzymał bana za: spam propagandowy
Ban wygasa: 2993-08-30 23:34:21

Ściana

archiwum

Kiedy do karczmy hordy wchodzi szkielet I zamawia piwo i mopa

I zamawia piwo i mopa –
archiwum

Opowiedzieć ci fraszkę ? ... Lambert,Lambert... SPOILER: a fraszki nie ma XD

Opowiedzieć ci fraszkę ? ...Lambert,Lambert...SPOILER: a fraszki nie ma XD – ...jak się nachlał, prał matkę i mnie. Co noc modliliśmy się, żeby wreszcie zdechł. Któregoś razu nasze prośby prawie się spełniły. Tatuś zgubił się w drodze z karczmy i wlazł w gniazdo nekkerów...  Ale uratował go pewien wiedźmin. I wiesz, czego chciał w zamian? "Dasz co pierwsze w domu zastaniesz". Moje życie... Za życie tego ch*ja [nie: też nie było.Ale i tak jest dobrze]
Źródło: Pół wieku poezji później - youtube & CDA
archiwum

"Nie węgiel, nie ropa naftowa, tylko właśnie literatura ma potencjał"

"Nie węgiel, nie ropa naftowa, tylko właśnie literatura ma potencjał" – Pomijając fakt,że książki to palili faszyści i różni autorytaryści (a tak właśnie na "autorytaryzm w Polsce" narzeka ta cała  Tokarczuk) to niestety pragnę zauważyć,że kaloryczność papieru nie jest tak duża by napędzać samochody czy palić literaturą przez zimę w piecu.Ponadto zwracam drobną uwagę że literacka noblistka bez tego palenia węglem i samochodów napędzanych paliwem pochodzącym z tej ropy po prostu by do jutra zamarzła albo zdechła z głodu.
archiwum

Zieloni to niedojrzali czerwoni - dowód ostateczny: Grecia z rodzicami

Zieloni to niedojrzali czerwoni - dowód ostateczny: Grecia z rodzicami – Droga młodzieży,poszukajcie sobie w internecie jak Grecia foliarsko za "kryzys klimatyczny" wini "patriarchalizm" XDTa cała Greta nie jest żadnym "symbolem buntu",robi dokładnie to czego chcą od niej jej patologiczni rodzice.A jeśli nadal traktujecie popieranie czerwonych i ich chorych ideałów jako dobry pomysł to zapoznajcie się z losem waszych rówieśników w Hongkongu i w Chinach bitych lub jeśli są pełnoletni wywożonych do obozów koncentracyjnych jeśli się "buntują" bo tacy czerwoni dranie to wam właśnie chcą zafundować w Europie.I oczywiście chcą też wyłączyć lub ocenzurować nasz internet.Nasza przyszłość - i również wasz wybór.
archiwum

Polska - Państwo z dykty i kartonu Oficer kontrwywiadu wyniósł ściśle tajne informacje dotyczące wewnętrznych procedur bezpieczeństwa

Oficer kontrwywiadu wyniósł ściśle tajne informacje dotyczące wewnętrznych procedur bezpieczeństwa – Zadaniem kontrwywiadu jest jak wiadomo zwalczanie wykradania tajnych informacji...Owszem,złapało go (konkurencyjne) ABW - ale wychodzi na to,że Polski kontrwywiad jest jak najgorsze "darmowe antywirusy".
archiwum

Kolejna rodzina "żołnierza wyklętego" domaga się od państwa odszkodowania na 12 milionów

Kolejna rodzina "żołnierza wyklętego" domaga się od państwa odszkodowania na 12 milionów – Tylko bardzo przepraszam,ale jeśli to był żołnierz to za obrażenia czy śmierć na polu walki w przypadku żołnierzy odszkodowań nigdy nie było i nie ma ! Odszkodowania za krzywdy wojenne to należą się cywilom.A jeśli by go nie traktować jako żołnierza ale jak cywila, to naturalnym wnioskiem było by uznanie tak jak to twierdzili komuniści,że dany "wyklęty" walczący i poległy z bronią w ręku był prawnie bandytą działającym nielegalnie - i wtedy odszkodowanie też się naturalnie nie należy.To po co tu jeszcze proces/procesy ?Tego typu roszczenia i to ze strony krewnych takich osób w stosunku do całego narodu a nie do komunistów i postkomunistów to zwykłe zdzierstwo i rabunek.Bohaterom CZEŚĆ I CHWAŁA -Ale kasa za nich ?! WAŁA !
archiwum

Zamachowiec z mostu w Londynie który zabił 2 osoby to ZWOLNIONY z więzienia PRZEDWCZEŚNIE terrorysta z siatki Al-Kaidy planującej zamach w 2012.

Zamachowiec z mostu w Londynie który zabił 2 osoby to ZWOLNIONY z więzienia PRZEDWCZEŚNIE terrorysta z siatki Al-Kaidy planującej zamach w 2012. – Zwolniono go bo poszedł na jakiś "kurs deradykalizacyjny".Jak widać tyle są warte kursy "deradykalizacji" i litość lewicowych oszołomów.Tyle są warte bajeczki o resocjalizacji bandytów.W niedzielę rano w wywiadzie dla Sky News lider laburzystowskiej opozycji lewak Jeremy Corbyn powiedział jednak, że terroryści "niekoniecznie" muszą odsiadywać pełne wyroki, lecz powinno to "zależeć od okoliczności"...
archiwum

Terroryzm wraca do Londynu.2 zabitych nożem,sprawca zastrzelony przez policję.

Terroryzm wraca do Londynu.2 zabitych nożem,sprawca zastrzelony przez policję. – "Most Londyński wali się"
archiwum

Kolonoskopia to nie żaden homoseksualizm czy jakieś dziwactwo,tylko badanie ratujące życie

Kolonoskopia to nie żaden homoseksualizm czy jakieś dziwactwo,tylko badanie ratujące życie – Tak tytułem pewnego durnego demotywatora na poczekalni.Moderatorze przepuść,bo to ważne.Aktualnie rośnie liczba chorych na raka jelita grubego.Wynika to przede wszystkim z faktu starzenia się społeczeństwa, coraz dłużej ludzie żyją, coraz większa proporcja to osoby starsze i to jest główny czynnik, który powoduje, że liczba nowych zachorowań rośnie.Pamiętajmy, że możliwość zachorowania na raka rośnie z wiekiem. Co za tym idzie zwiększa się bezwględna liczba zgonów, aktualnie na ten nowotwór co roku w Polsce umiera 10 tysięcy osób !!!
archiwum

Work-life balance Kiedy masz czterobrygadówkę w pracy i wejdzie ona za mocno

Kiedy masz czterobrygadówkę w pracy i wejdzie ona za mocno –
archiwum

PAŃSTWO I PAŃSTWIZM Od wieków w obronie takiego "porządku" i takiej "wolności"

Od wieków w obronie takiego "porządku" i takiej "wolności" – BĄDŹ DOBRYM OBYWATELEM - BĄDŹ DOBRYM NIEWOLNIKIEM !
archiwum – powód

Oto rosyjski kot "opija" swój lot

Oto rosyjski kot "opija" swój lot – Kot Wiktor był za ciężki by polecieć do Władywostoku. Ale jego właściciel znalazł sposób by go przemycić i kosztem programu lojalnościowego (i 400 tysięcy mil premiowych) jednak się udało. Kot doleciał cały i zdrowy omijając luk bagażowy.
archiwum

Amerykańska Feministka z bronią - "parodia" (chyba oparta na faktach) dla znających angielski

Amerykańska Feministka z bronią - "parodia" (chyba oparta na faktach) dla znających angielski –
archiwum – powód

Obrażanie żołnierzy przez KOD ? A co jeśli wam powiem że to przypadkiem genialny portret stanu armii - z przodu defilada,z tyłu rzeczywisty stan bojowy ?

A co jeśli wam powiem że to przypadkiem genialny portret stanu armii - z przodu defilada,z tyłu rzeczywisty stan bojowy ? – I tej naprawdę poważniejszej zniewagi dla armii 101 lat od odzyskania niepodległości to winni są politycy wszystkich opcji...I za tą zniewagę możliwe,że nie jednostki ale cały naród może w razie nieszczęścia zapłacić.Wolnością i krwią.
Źródło: ps: moderatorze zostaw bo ważne i akurat na 11.11
archiwum – powód

KOD prowokuje i obraża armię ? Też. Ale co gorsza to najdokładniejsza jaką znam zdrada "Tajemnicy Państwowej" o stanie Polskiej armii !

KOD prowokuje i obraża armię ? Też.Ale co gorsza to najdokładniejsza jaką znam zdrada "Tajemnicy Państwowej" o stanie Polskiej armii ! – Ten obraz przypadkiem mówi więcej niż wiele słów:Na defiladzie wygląda to tak pięknie jak ta kampania wartownicza.Realnie: przestarzały sprzęt i działanie tego naszego wojska w oczach naszych potencjalnych wrogów budzić może taki sam ubaw jak ten "czołg".I ja tu w przeciwieństwie do "Lotnej Brygady Opozycji" ja tu nie obrażam Polski i wojska Polskiego. Robią to pozwalając na ten stan politycy wszystkich opcji.

Niepodległość nie została ot tak nam dana i uzyskana bezkrwawo

Niepodległość nie została ot tak nam dana i uzyskana bezkrwawo – Przeciwnie, była uzyskana dzięki rozbrajaniu zaborców i dzięki broni w rękach Polaków.O granice naszego kraju trzeba było potem latami walczyć z tą bronią w ręku, a żołnierzy armii zaborczych rozbrajać. I nie zawsze oddawali oni broń Polakom dobrowolnie. W wielu miejscach - np. w Łodzi czy Częstochowie ludzie ginęli rozbrajając Niemców...Na zdjęciu pomnik z Międzyrzeca Podlaskiego, gdzie Niemcy, których rozbrojono - wrócili i 15 listopada 1918 rozstrzelali Polaków, którzy brali udział w rozbrajaniu.Choć wojna się niby skończyła...

1