Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

klupio

5 / 11
klupio

[demot] Uważam Suskiego za kretyna w całej rozciągłości, jednak tym razem miał racje. Przecież tu nie chodzi o dokonanie odkrycia że kredyt trzeba spłacać ! Chodzi o to, że jeśli bierzesz kredyt to pomyśl jak i czy będziesz w stanie go spłacić , nie na zasadzie jakoś to będzie, kredytobiorcy biorąc kredyt nie za bardzo wgryzają się w szczegóły a stają się zależni od banku na 25 lat. Wszyscy teraz jęczą że stopy procentowe idą do góry, a nikt nie był łaskaw zauważyć, że ze względu na pandemie stopy powędrowały nienaturalnie do zera! Czy teraz my wszyscy mamy płacić konsekwencje bo ktoś był lekkomyślny to samo odnośni się do tzw. frankowiczów..

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 maja 2022 o 20:05

2 / 2
klupio

[demot] No masakra jak oni mogli, zapewne na słoniu też nie można było pojeździć . Dzieki za ostrzeżenie w życiu do ZOO nie pójdę.

0 / 0
klupio

[demot] @Aarcticfrost skoro nalegasz mogę skomentować twoją zaczepkę z dupy wziętą, jak dla mnie jesteś debil full opcja. Proponuje weź wspomnianą pałę i walnij się nią w tępy, zapewne łysy łeb. Co prawda nie ma szansy, że zmądrzejesz od tego, ale rozładujesz niezdrowe emocje.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 marca 2022 o 4:32

0 / 0
klupio

[demot] @Aarcticfrost Na prawdę mam gdzieś jaką wizje sobie ułożyłeś w swojej malutkiej główce odnośnie tego czym się zajmowałem i zajmuje, absolutnie nie zamierzam ci się tłumaczyć . Wiem też, że hasło CHWDP jest wciąż żywe dla Ciebie i takich samych jak ty tępych łbów . Uważasz , że wszyscy zaś policjanci to bandyci, którzy idą tam pracować żeby znęcać się nad prawdziwymi Polakami, wysoko wykwalifikowanymi o niebywałej wręcz inteligencji, gdyż nie mogą znieść ich wielkości , czego właśnie ty jesteś przykładem. Policje w ogóle powinno się rozwiązać, bo obywatele są tak świadomi, że nie potrzebują nadzorców. Ubzdurałeś sobie, ty i twój kolega kondon, że bycie policjantem to wstyd i hańba. Piszesz to łatwy chleb, poczucie władzy i jeszcze pare jakiś kocopołów , powiedzieć "no debil", to jakby nic nie powiedzieć. Szkoda tylko trochę, że mamusia nie nauczyła Cię szacunku do ludzi bez względu na to jaką pracę wykonują. Najgorsze nie jest to, że ty jeden jesteś tępa dzida, ale że tacy jak ty dość szybko się rozmnażają , min. dzięki takim durnym demotywatorom jak ten powyższy. Na prawde nie wiem co komu przeszkadza policjant patrolujący centra handlowe, no może tym porządnym obywatelom, kieszonkowcom czy innym złodziejom. Taka mała prośba, jeśli dostaniesz po swoim durnym ryju na ulicy, albo obrobią ci samochód czy mieszkanie to nie wzywaj Policji bo to banda zwyrodnialców, a te małe niedogodności, których doświadczyłeś to zapewne od Twoich kolegów których główne motto to CHWDP! Wpomniałeś że policjanci to ćwierćmózgi, niestety z przykrością muszę stwierdzić, że na ćwierć mózgu trzeba by zebrać co najmniej kilku Tobie podobnych i tu jeszcze mógłby być problem trzeba by dopchać sianem. Jak chcesz tak bardzo mnie poprawiać i bawić się w ortografie to spójrz na siebie panie Miodek "wrzechobecny" czy aby na pewno tak piszemy. P.S. Który z kolegów: filozof stoicki @kondon czy językoznawca @Aarcticfrost zgłosił mnie nie słusznie jako spamera przez co zostałem zbanowany na chwilę, miejcie odwage i przyznajcie się. Krytykujecie policjantów a zachowujecie się jak TW dziecinada.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 lutego 2022 o 7:18

0 / 0
klupio

[demot] @kondon Dziękuje bardzo, teraz zdaje sobie sprawę , że nie doceniłem Twojego trudu jaki włożyłeś w wyjaśnienie mi prostemu człowiekowi kwestii zawartej w powyższym demotywatorze. Wiem też, że uczyniłeś to w możliwie jak najbardziej dostępny sposób przy Twoim zasobie słownictwa. Ja jednak nie doceniłem tego trudu, powiem więcej pozwoliłem sobie na złośliwość . Uwierz mi nie jest to oznaką mojej podłości, a jedynie wyrazem chwilowego podekscytowania. Nie jestem też tak wybitnie inteligentny jak pan @Aarcticfrost , żeby wszystko zrozumieć. Pozdrawiam i również życzę miłej nocy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 lutego 2022 o 1:33

-3 / 3
klupio

[demot] @kondon No popatrz niby kondon, a tak imponujący wykład, cóż mogę powiedzieć tu nawet Immanuel Kant byłby pod wrażeniem , co prawda on nie kopiował cytatów bez związku z internetu no ale zawsze miło poczytać takie dywagacje . Nie wiem stary co brałeś ale stuff bardzo mocny.

-2 / 2
klupio

[demot] @Aarcticfrost Naprawdę imponująca dedukcja, jestem pod wrażeniem, normalnie wróżbita Jacek by mnie tak nie rozgryzł. Jestem byłym ZOMOwcem i wielbie PiS i jego naczelnego wodza, a jeszcze zapomniałes dodać że regularnie wpłacam na konto ojca dyrektora . Szkoda tylko , że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wyłapujesz z kontekstu pojedyńcze słówka, widać że próby tłumaczenia czegokolwiek nie mają większego sensu. Jednak wypij szklankę wody lub wylej ją sobie na głowę potem zobacz jeszcze raz na demotywatora i na to co napisałeś w pierwszym komentarzu i zastanów się jakim prawem obrażasz Policjantów, którzy wykonują swoją pracę za naprawdę niewielkie pieniadze, narażając swoje zdrowie, muszą jeszcze narażać sie na hejt anonimowych internetowych napinaczy co robią kupę pod siebie ale w sieci brylują na bohaterów. Na tym raczej zakończyłbym te przemiłą dyskusje , bo jak ktoś to powiedział: nie kłuć się z idiotą bo ludzie mogą nie zauwarzyć różnicy"

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 lutego 2022 o 23:28

-2 / 4
klupio

[demot] @kondon A jak na to wpadłeś geniuszu praca polegająca na gnębieniu innych ? To, że burakom antyszczepionkowym zwracają uwagę żeby przestrzegali prawa jakim jest noszenie masek, czy żeby stosowali sie do reżimu sanitarnego, to jest gnęienie ludzi ? Praca policji nie polega tylko na sciganiu poważnych przestepców co bezprzescznie robią ( no chyba, że masz jakieś inne dane i ty sam tym musisz się zajmować) , ale równiez na przestrzeganiu prawa w całej jego rozciagłości, a jeśli któs robi problemy i jest agresywny to powinien ponieśc tego konsekwencje. PS. Naprawde orginalny nick robi wrażenie, gratuluje

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 lutego 2022 o 22:37

-1 / 3
klupio

[demot] @Aarcticfrost Napisałem że nikt nie fikał z byle powodu jak teraz, nie popieram pałowania za poglądy to dopiero była bandyterka. Teraz burzy sie całe buractwo jak im się każe założyć maseczkę (co jest prawem ) czy pokazać dowód i jeszcze robią z siebie cierpietników, a Policje która przestrzega prawa nazywają bandytami . Kiedyś dostałby pałą w łeb to by od razu otrzeźwiał.

-2 / 10
klupio

[demot] @Aarcticfrost sam jesteś kundel ! Ci ludzie wykonują swoją pracę i muszą sie użerać z takimi właśnie dupkami jak ty jeszcze z telefonami w rękach rejestrującymi jaka to im krzywda się dzieje. Jednej rzeczy brak mi z czasów PRL tam nikt nie fikał z byle powodu do władzy. Dziś większym szacunkiem cieszą sie bandziory Nikosie Słowiki od policji, jest to żałosne.

16 / 18
klupio

[demot] ten gość może w Czwartek przepowiedzieć, że jutro będzie Piatek co najwyżej. Niestety ludziska głupie i gościu na tej głupocie trzepie kase. Jasnowidz od siedmiu boleści!

-1 / 1
klupio

[demot] @luc2233 chłopie ogarnij się mowilem to wiele razy I nie tylko ja inni tez, zestawiasz jakiś durny przykład rzeczniczki Majchrowskiego z całą PiSowską machiną cenzury i zamordyzmem w mediach we wszystkich programach państwowego radia i telewizji publicznej w programach ogólnopolskich i lokalnych ,pogugluj sobie i zobacz ilu dziennikarzy publicystów bedacych ikonami stacji wyleciało na zbity pysk , byli oni w tych mediach przez dziesiątki lat przy zmieniających się rządach jednak pisu nie przetrwali, wielu z nich nie miało nawet wiele wspólnego z politykowaniem zajmowali sie sportem czy pogodą czy muzyką , jednak nie byli zgodni z linia nowych mediów czytaj mieli nieprzychylne poglądy wobec władzy.lub się narazili politycznie Zwróc uwagę jakie jest przedstawianie WOŚP w TVP zakrywanie serduszek oczernianie akcji głównie dlatego że Owsiak jest anty PiS. . Zobacz ilu aktorów artystów piosenkarzy (nawet noblistka) jest blokowanych w mediach tylko dlatego że mają inne poglady. Jeśli oglądając jakikolwiek program informacyjny w TVP nie dostrzegasz tępej natrętnej propagandy , jeśli słynne już paski w wiadomościach są zupełnie normalne to sorry nie dziw się że Cię obrażam bo jesteś po prostu tępym lub płatnym trolem PiSu .Tu kończę naszą dyskusję życząc Ci przejrzenia na oczy.

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2020 o 23:37

0 / 0
klupio

[demot] @luc2233 chłopie ogarnij się mowilem to wiele razy I nie tylko ja inni tez, zestawiasz jakiś durny przykład rzeczniczki Majchrowskiego z PiSowską machiną cenzury i zamordyzmem w mediach we wszystkich programach państwowego radia i telewizji publicznej w programach ogólnopolskich i lokalnych ,pogugluj sobie i zobacz ilu dziennikarzy publicystów bedacych ikonami stacji wyleciało na zbity pysk , byli oni w tych mediach przez dziesiątki lat przy zmieniających się rządach jednak pisu nie przetrwali, wielu z nich nie miało nawet wiele wspólnego z politykowaniem. Zobacz ilu aktorów artystów piosenkarzy (nawet noblistka) jest blokowanych w mediach tylko dlatego że mają inne poglady. Jeśli oglądając jakikolwiek program informacyjny w TVP nie dostrzegasz tępej natrętne propagandy , jeśli słynne już paski w wiadomościach są zupełnie normalne to sorry nie dziw się że Cię obrażam bo jesteś po prostu tępy lub płatnym trolem PiSu .Tu kończę naszą dyskusję życząc Ci przejrzenia na oczy.

-1 / 1
klupio

[demot] @luc2233 jeśli uważasz, że dostarczyles merytorycznych argumentów i powtarzasz te "argumenty " z uporem maniaka to niestety musiałem Ci w dosadny sposób powiedzieć że się troszkę mylisz.I to by było na tyle cytując klasyka.

-2 / 2
klupio

[demot] luc2233 gołąb jak to gołąb nas""ł na szachownice rozrzucił figury I mówi że wygrał . Tyle dyskusji z amebami.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2020 o 22:26

-1 / 1
klupio

[demot] @luc2233 Poświęce jeszcze chwile na odpowiedź choć dyskusja z Tobą to jak gra w szachy z gołebiem .Zastanawiam sie dlaczego teraz mnie nagabujesz przy tym demotywatorze co chcesz udowodnic gazeta wyborcza jest gazetą państwową wydawana przez opozycje ? Spróbuj napisać artykuł krytykujacy władzę i opublikuj go w Gazecie polskiej życze sukcesów.Brniesz cały czas w durne porównania bronisz PiSu jak lew zastanawiam sie czy ktos ci płaci czy robisz to społecznie. Ktos nazwał Cie trafnie zresztą amebą pod moim demotem, skoro starasz sie zestawiać zawłaszczenie całych mediów państwowych radia telewizji oraz uprawianie zamordyzmu w najlepsze z jakimś epizodem z rzeczniczką Majchrowskiego, który oficjalnie jest bezpartyjny zobacz wikipedie . W tym miejscu kończe naszą przesympatyczną dyskusje gdyż dyskusje z trolami mijaja się celem zycze miłego dnia .

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2020 o 10:19

3 / 7
klupio

[demot] @luc2233 wyprany to ty jesteś zapewne przez TVPiS . O czym ty wogole tu prawisz jestes tak tepy ze nie wiesz ze Majchrowski jest bezpartyjny dałeś jeden wątpliwy przykład i jeszcze nietrafiony a na zachowanie PiS są setki wszyscy dziennikarze nieprzychylni władzy wylecieli na zbity pysk , jakikolwiek aktor piosenkarz artysta jest blokowany w TVP jesli krytykuje wladze

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 21:17

2 / 6
klupio

[demot] Cenzury takiej jak zafundowało nam PiS nie można porównać z niczym ostatnia afera w trójce to tylko wisienka na torcie to co się dzieje tzw Mediach Publicznych od kiedy PiS objął władzę woła o pomstę do nieba, I jeszcze mają czelność mówić że przywrócili prularizm w mediach.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 21:08

0 / 0
klupio

[demot] @zasysacz2 No i czemu mają służyć i co wnoszą Twoje wpisy, czy to cos zmienia ze tak było ? Jaki jjest Twój cel co chcesz udowodnić bo naprawdę nie kumam. Jedyne co mi sie nasuwa to to , że starasz sie usprawiedlić swoje sympatie polityczne, niestetety z marnym skutkiem. Morderstwa kradzieze gwałty i rozboje są od zawsze, jeśli ktoś napisze ze doszło do zabójstwa ty mu odpowiesz nie bądź dzieckiem zabójtwa były zawsze to normalne a nawet powiesz wiecej, że zdarzały się bardziej brutalne.

4 / 8
klupio

[demot] To własnie typowa retoryka PiSowskich troli widać Hołownia ma za duże poparcie i padło hasło do ataku. Ja jednak wole miec za pprezydenta gościa od talent show niz maliniaka-marionetke prezesa.

1 2 3 4 następna »