Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jc44

Z nami od: 2 marca 2022 o 22:32
Ostatnio: 28 czerwca 2022 o 0:20
Płeć: mężczyzna
Exp: 17
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 74 (69 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 12195
  • Komentarzy: 3
  • Punktów za komentarze: 4
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

To nieprawda, że zwykli mieszkańcy Inowrocławia nie mogli zadać pytań Jarosławowi Kaczyńskiemu – Mogli, a w imieniu prezesa Kaczyńskiego odpowiedzi obywatelom udzielali funkcjonariusze Policji Państwowej
archiwum
Nie tylko emeryci i bezrobotni popierają PIS. W sieci partia Kaczyńskiego także ma aktywnych zwolenników –
archiwum
Kaczyński z Morawieckim oddają w ręce nominalnie węgierskiego ale kontrolowanego przez Rosję koncernu MOL polskie stacje LOTOS – głupota czy zdrada stanu?
archiwum
PIS = PZPR –
archiwum
Kłamteusz Pisowiecki –
archiwum
Jarosław Kaczyński oświadczył, że Donald Tusk znalazł się po złej stronie mocy –
Wydatki na Kancelarię Premiera rządu Donalda Tuska - 150 mln zł. Wydatki na Kancelarię Premiera rząduMorawieckiego - 830 mln zł –
archiwum
Różnica – Gdy za rządu Donalda Tuska cena ropy na światowych rynkach osiągnęła poziom 140 USD za baryłkę cena paliwa w Polsce nie przekroczyła 6 zł, dziś cena baryłki to ok. 120 USD za baryłkę a cena na polskich stacjach przekracza 8 zł. Tyle, że Tusk za pomocą Orlenu nie grabił Polaków.
archiwum
PiS ograbia Polaków gigantycznymi marżami Orlenu –
archiwum
Różnica – W czasach rządu Tuska za 100 zł robiłem zakupy na tydzień, dziś za Kaczyńskiego na 1 dzień.
archiwum
już wkrótce – PRL BIS  IS COMING
Obiecali i słowa dotrzymali. Brawo! –
archiwum
"Powrót do przeszłości" – Reżyseria: Mateusz Morawiecki Scenariusz: Jarosław Kaczyński Producent: Jacek SasinPatronat medialny: Andrzej Duda
archiwum
i CHRUST+  ZA DARMO – program PIS na trzecią kadencję
archiwum
Europejska drużyna Putina – ***** *** i Putina
archiwum
Komunistyczny rząd PRL (Pisowskiej Republiki Ludowej) wypłaci 14 emeryturę w nowej walucie. –
archiwum
Drużyna Putina w akcji – PIS, Kaczyński i Morawiecki pomimo zbrodniczej agresji Rosji przeprowadzają specjalną operację oddania polskiego Lotosu w ręce węgierskiej agentury Putina i ekspozytury rosyjskiego przemysłu naftowego.
archiwum
TARGOWICA 2022 – Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Gazety Polskiej 28.04.1998r. „Są dwa modele działalności rosyjskiej w Polsce. (…) Drugi wzorzec nazywam targowickim. Charakteryzuje go odwoływanie się do wartości tradycyjnych, katolickich, narodowych. Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. Czyż Targowica nie była właśnie narodowa, katolicka, czyż nie pałała szacunkiem do polskiej przeszłości?”  Do tego należałoby przypomnieć, że przez pierwsze lata działalności Radio Maryja emitowało program z nadajników z terenu Rosji, a Kaczyński uzyskał władzę w 2015r dzięki wsparciu i akcji rosyjskich służb specjalnych  - tzw. aferze podsłuchowej. Przypadek?
archiwum
Для России – Przemówienie Kaczyńskiego do Rosjan i Putina z 2010 roku, nawiązujące do planowanej wcześniej wizyty Lecha Kaczyńskiego w Moskwie i udziału obok Putina w defiladzie na cześć armii rosyjskiej i de facto na cześć Władimira Putina. Co gorsze Kaczyńscy chcieli do Moskwy wysłać polskich żołnierzy aby defilowali przed Putinem! Jarosław Kaczyński mówi m.in "Przyjaciele Rosjanie. Dziś 9 maja. 2010 roku. Na placu Czerwonym miał stać mój ukochany brat, prezydent polski Lech Kaczyński. - Wiem, o czym by myślał, patrząc z dumą na defilujących polskich żołnierzy Myślałby o milionach żołnierzy rosyjskich, którzy polegli w walce z III Rzeszą". Czy w tym kontekście bliska współpraca PIS i Kaczyńskiego z agenturą Putina w Europie (Orban, Salvini, Le Pen) może budzić zdziwienie? Kaczyński od wielu lat konsekwentnie działa w Drużynie Putina, dążąc do rozbicia Europy i skazania Polski na łaskę i niełaskę Rosji i Putina.
archiwum
i Putina –