Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jacek82

Z nami od: 11 marca 2020 o 12:13
Ostatnio: 31 grudnia 2020 o 16:47
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 12 (10 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 953
  • Komentarzy: 3
  • Punktów za komentarze: 18
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Karnet na Sylwestra – Janusze biznesu nie odpuszczają. Na jednym z portali sprzedażowych można kupić kod paczki do odbioru w sylwestra. Po dodanie do aplikacji na telefonie w razie zatrzymania przez policję pokazujemy na telefonie kończący się termin jako pilna sprawa.
archiwum
Lifehack: Wcale nie trzeba podpisywać umowy z gminą! – Mieszkańcy stolicy oburzają się nowym  przelicznikiem za wywóz odpadów. Teraz każdy metr sześcienny zużytej wody, będzie przeliczany na 12 zl za wywóz opadów. Po poprzdnich podwyżkach jedna ze wspólnot mieszkaniowych rozpoczęła remont altanki śmietnikowej. Wszystkie frakcje do jednego kubła jako budowlane i jest taniej. Dlaczego miasto wymyśla kolejny metody, zamiast pozwolić płacić wspólnotą za realnie odebrany kubeł? Miasto próbuje ukryć kosmiczne koszta wywozu odpadów, do których doprowadziły działania ekologów. Po zamknięciu granic w Chinach i Afryce na odzyskane surowce z Europy recykling przestał być opłacalny. Za rosnące opłaty tylko rosną hałdy przetworzonych odpadów jak węgla z kopalń.
archiwum
Od 6 maja otwarte żłobki i przedszkola – Producenci maseczek dla kinderków już zacierają ręce. Świnka peppa, star wars a może kot filemon. Jeszcze tylko jak przekonać dzieci w przedszkolu, żeby trzymały się do siebie w odległości dwóch metrów i ich nie ściągały.
archiwum
24 marca rząd wprowadził zakaz wychodzenia z domu poza sytuacjami niezbędnymi. Zaliczało się do nich wyprowadzanie psa. Jedno ze schronisk wyszło z inicjatywą szerokiej adaptacji czworonogów dla wszystkich chętnych. Pobierając kaucję 200 złotych. – Cała akcja okazała się nie mieć żadnego związku z władzami schroniska. Jeden z wolontariuszy postanowił się wzbogacić w czasie epidemii sprzedając bezpańskie psy po 200 złotych wmawiając ludziom tymczasową adopcje licząc, że ludzie przywiążą się do czworonoga  i nie wrócą po kaucję.
archiwum
Benzynę rozdajo – Tanio, taniej, za darmo, bierz pan z dopłatą. Magazyny ropy pełne, a kupować nie ma komu jak wszyscy siedzą w domach na kwarantannie. Cena baryłki ropy osiągnęła dzisiaj nie zero, a -37 dolarów!
archiwum
16 stopni w cieniu – Czemu somsiad wyszedł akurat teraz z domowej kwarantanny pomyślał Janusz patrząc na tłum ludzi spacerujący sopockim molo.
Rzeczywistość. Po kolejkach za makaronem przyszła pora na klopsiki, hotdogi i meble. – Rodziny z całej Warsawy szturmują centra handlowe. Dwa tygodnie wolnego to idealna pora na zrobienie remontu i wymianę mebli.
archiwum
Cukierek albo psikus i dzwonimy po sanepid, że kichasz. –
archiwum
Co wybierasz? – 1. Bunkrujesz się w domu i objadasz chipsami przez dwa tygodnia oglądając cały sezon gry o tron na netfliksie.2. Udajesz się do szpitala, gdzie w spartańskich warunkach i na lichym żarciu ledwo dychasz. Wracasz do domu z nową bazą wirusów.
archiwum
 – Z powodu szalejącej epidemii Koronawirusa zostają zawieszone wszystkie loty z Warszawy do Radomia.
archiwum
Walka o karpia to przeszłość – Teraz prawdziwa bitwa o przeżycie toczy się o makaron.
Szpitalna kwarantanna od zaplecza – Bardziej od koronawirusa pacjenci obawiają się jak przeżyć na szpitalnym jadle po zamknięciu oddziału dla osób odwiedzających

1