Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jabolek18

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta jabolek26. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 2995-03-12 19:02:44

Ściana

archiwum
Wszystkie dzieci rodzą się chrześcijanami i nie mają pojęcia o ateiźmie. – Alan Walker odważnie wyjaśnia mit ateistów.
archiwum – powód
Ateizm narzuca siłą swoje dogmaty i wartości, masoneria do nich przymusza „subtelniej” piorąc ludziom mózgi, indoktrynując ich przez szkołę, media, modę, przesłania celebrytów i „naukowych autorytetów”. – Barrack Obama masakruje współczesne lewactwo, ateizm, oraz religię ateistyczną - naukę.
archiwum – powód
"Jeżeli córka kapłana bezcześci siebie nierządem, bezcześci przez to swojego ojca. Będzie spalona w ogniu." – Cytat z Koranu. Ale pamiętaj, to ty jesteś islamofobem, Islam jest religią miłości.
archiwum – powód
Ateista nie jest człowiekiem, lecz bydlęciem – człowiek bowiem różni się od ateisty tym, że kieruje się Zasadami Moralnymi. – Agata Kornhauser-Duda odważnie występuje przeciwko lewicowcom niszczącym Polskę.
archiwum – powód
Jak zgasić wyznawcę "teorii" ewolucji? – Dlaczego w dalszym ciągu istnieją małpy skoro człowiek rzekomo z nich wyewoluował?
archiwum – powód
Tusk to kat. To on ponosi winę za to, że nasz kraj stracił cały wiek w swym rozwoju. – Beata Szydło odważnie o Tusku i jego działaniach wobec Polski w trakcie rządów PO.
archiwum – powód
Rzeczą niemożliwą jest bycie dobrym ateistą. – Dwayne "The Rock" Johnson odważnie o ateistach tj. krypto-satanistach.
archiwum – powód
Wrogiem ludu jest nie tylko ten, kto szkodzi, ale i ten, kto wątpi w słuszność PiS. Takich jest wśród nas jeszcze wielu, a my musimy zrobić z nimi porządek. – Leszek Dobrzyński ostro o lewicowcach.
archiwum – powód
Fakt numer jeden: Lech Kaczyński nie jest lewicowcem, tylko umiarkowanym konserwatystą. Fakt numer dwa: dziś zmorą polskiej polityki są lewicowi radykałowie. – Terlecki jasno o Kaczyńskim, PiSie oraz polityce w Polsce
archiwum – powód
Jestem jak LeBron James. Potrafię grać na tym samym poziomie. – Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla magazynu "Zdrada24".
archiwum – powód
Taki obraz ateistów –
archiwum – powód
Chrześcijaństwo to społeczny i moralny wyraz wolności i praw człowieka, ideologia głosząca równość, miłość i braterstwo. – Vin Diesel nie boi się bronić swojej wiary.
archiwum – powód
Tak, wierzę w Boga – Po czym to poznałeś?
archiwum – powód
Po prawej typowy chrześcijanin – Po lewej typowy lewicowy ateista
archiwum – powód
"Teorii" ewolucji przeczy druga zasada termodynamiki – w przyrodzie typowy jest rozpad i dążenie do nieporządku, a nie ewolucja i rozwój
archiwum – powód
Teoria ewolucji – Skoro to tylko teoria to czemu jest powszechnie uważana za fakt?
archiwum
Palenie furgonetek antyaborcyjnych – Czyli kolejny atak na lewicy na tradycyjne wartości chrześcijańskie.
archiwum – powód
Platforma Obywatelska jest tak samo obywatelska, jak kiedyś Milicja Obywatelska. – Prawnik Krystyna Pawłowicz ostro o opozycji.
archiwum – powód
Życie człowieka zaczyna się z chwilą poczęcia: to nie jest artykuł wiary, to jest elementarny fakt biologiczny. – Legenda piłki nożnej - Thierry Henry stoi w obronie życia.
archiwum – powód
500+, 300+, 13 emerytura – PiS jest jedyną partią wspierające Polskie rodziny. Walka z lewactwem trwa, a Oni są już wielcy.