Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jabolek18

Z nami od: 16 stycznia 2016 o 16:12
Ostatnio: 6 grudnia 2018 o 11:16
Wiek: 28
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
O sobie:

Przeciwko ateizacji Polski.

Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 93 (93 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2371
  • Komentarzy: 79
  • Punktów za komentarze: -331
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne – Legendarny gitarzysta zespołu Iron Maiden. Znany z takich utworów jak m.in. "Welcome to highway to heaven"
archiwum – powód

Premier Beata Szydło dla magazynu "W Sieci":

Premier Beata Szydło dla magazynu "W Sieci": – "Prawdziwie piękne kobiety to takie, które mogą podarować swoją młodość, miłość i przywiązanie ojczyźnie i narodowi, które mogą poświęcić się masom i towarzyszom dla szczęścia ludu i pomyślności narodu."
archiwum – powód

Bułka

Bułka – Chleb
archiwum

Ryszard Petru szokuje slowami:

Ryszard Petru szokuje slowami: – "Islam powinien stać się religią całej Europy."
archiwum – powód

Szokujące słowa Baracka Obamy w wywiadzie dla Teleexpresu:

Szokujące słowa Baracka Obamy w wywiadzie dla Teleexpresu: – "Ludzie potrzebują prezydenta, którego mogą czcić, dla którego mogą żyć i pracować."
archiwum – powód

Jarosław Kaczyński zdecydowanie i bezpardonowo odpowiada KODowcom i innym zdrajcom narodu.

Jarosław Kaczyński zdecydowanie i bezpardonowo odpowiada KODowcom i innym zdrajcom narodu. – "Jesteście jak ślepe kocięta. Beze mnie ten kraj zginie."
archiwum

Mao Tse-tse

Mao Tse-tse – Jeden z największych tyranów w historii ludzkości. Przewodził Chinami, za jego rządów zagłodzonych zostało ponad 0,5 miliarda ludzi.
archiwum

Beata Kempa krzepi serca Polaków wykorzystywanych przez lewacką burżuazję.

Beata Kempa krzepi serca Polaków wykorzystywanych przez lewacką burżuazję. – "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea katolicyzmu."
archiwum

Słowa Rafała Grupińskiego, wiceszefa PO, nagrane w czasie afery taśmowej

Słowa Rafała Grupińskiego, wiceszefa PO, nagrane w czasie afery taśmowej – "Dla osiągnięcia celu politycznego można poświęcić w ofierze połowę ludzkości."
archiwum – powód

Donald Tusk i jego wstrząsające słowa w wywiadzie dla NY Times

Donald Tusk i jego wstrząsające słowa w wywiadzie dla NY Times – "Mahomet był Prorokiem, a nie poetą i dlatego jego Koran musi być traktowany jako Boskie Prawo, a nie jako książka stworzona przez człowieka dla rozrywki lub edukacji."
archiwum – powód

Benedykt XV ostro i zdecydowanie o kryptosatanistach (ateistach)

Benedykt XV ostro i zdecydowanie o kryptosatanistach (ateistach) – Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka na gorsze – bo odmienić w ten sposób istotę ludzką zdolny jest wyłącznie ateizm.
archiwum

Ludzie bez wiary

Ludzie bez wiary – Chcesz być utożsamiany z jednym z nich?
archiwum – powód

Adrian Zieliński drwi z Polaków! Skandal!

Adrian Zieliński drwi z Polaków! Skandal! – ''Jeśli nie bierzecie narkotyków, prawdopodobnie macie inne uzależnienia. Nawet niewinne. Gardzę wami polaczki.''
archiwum

K O D

K O D – Komiter Obrazy Ducha (Polskiego)
archiwum

Jaroslaw kaczynski w wywiadzie dla Charlie edbo

Jaroslaw kaczynski w wywiadzie dla Charlie edbo – "Walka z ateizmem nieustannie się rozwija. Codziennie nowe siły postanawiają sprzeciwić się hegemonii globalnego ateizmu. Dziś płoną francuskie flagi, w przyszłości płonąć będą wszystkie ateistyczno-lewackie miasta."
archiwum – powód

Osoby, które nie przyjęły księdza w czasie wizyty duszpasterskiej

Osoby, które nie przyjęły księdza w czasie wizyty duszpasterskiej – powinny być traktowane jak wrogowie narodu i BEZWZGLĘDNIE deportowanie do Korei Południowej. Tam zaznają ateistycznego raju Kim Dzong Una.
archiwum

Grzegorz Schetyna dla magazynu The Rolling Stones:

Grzegorz Schetyna dla magazynu The Rolling Stones: – "W naszej Księdze, Koranie, nie ma niczego, co nauczałoby spokojnie cierpieć. Nasza religia każe nam być inteligentnymi. Bądź spokojny, uprzejmy, przestrzegaj praw, szanuj wszystkich. Ale jeśli ktoś położy na tobie rękę, wyślij go na cmentarz. To jest dobra religia."
archiwum

Adolf Hitler

Adolf Hitler – czyli zabijanie setek milionów ludzi w imię ateizmu. A ateiści i tak powiedzą że ateizm nie jest wojowniczy.
archiwum

Andrzej Duda odpowiada ateistom czyli krypto-szatanistom:

Andrzej Duda odpowiada ateistom czyli krypto-szatanistom: – "Ateizm to system przeciwny zarówno historii, jak tradycji wszystkich ludów, wiedzy ścisłej, zaobserwowanym faktom a nawet samemu Rozumowi, nie wymagałby obalania, gdyby oderwanie się od Boga i skłonność ku materializmowi, pochodzące z zepsucia, nie szukały chciwie oparcia na tych wszystkich bredniach… I zaiste, pycha po odrzuceniu Stwórcy wszechrzeczy i ogłoszeniu człowieka niezależnym, żeby był własnym królem, własnym kapłanem, własnym Bogiem. Pycha posuwa się tak daleko, że aż do zdegradowania samego człowieka do poziomu martwej materii, potwierdzając w ten sposób nieświadomie słowo boskie: Gdy przyjdzie duma, wtedy przyjdzie i hańba. Ale zepsucie tego wieku, machinacje ludzi przewrotnych, niebezpieczeństwo grożące prostaczkom, wymagają, aby tego rodzaju pomysły, jakkolwiek pozbawione sensu, skoro noszą pozory nauki, przez prawdziwą naukę były zwalczane."
archiwum

Albert Einsten- jeden z niewielu naukowców, którzy otwarcie głosili ukrywaną prawdę.

Albert Einsten- jeden z niewielu naukowców, którzy otwarcie głosili ukrywaną prawdę. – "Naukowy kreacjonizm odważnie deklaruje, iż w przeciwieństwie do dwustuletniej opinii naukowej, fizyczne dowody przemawiają za oceną wieku Ziemi na około sześciu tysięcy lat."