Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

havelik

Z nami od: 23 kwietnia 2020 o 23:04
Ostatnio: 23 listopada 2022 o 7:58
Płeć: mężczyzna
Exp: 73
Jest obserwowany przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 37 z 188 (150 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 36106
 • Komentarzy: 11
 • Punktów za komentarze: 14
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Co przedstawia zdjęcie? – 1 - Polską drużynę szczęśliwą z remisu z Meksykiem2 - Czołówkę gejowskiego pornosa "Analne igraszki. Chłopaki z Kataru".Komentujcie, decydujcie ale pamiętajcie, że to nie ja wykonałem to zdjęcie i nie ja ustawiałem chłopaków :)
archiwum
Jeszcze o dawaniu w szyję – Nie wiesz w co daje nasz prezes skoro nie ma dzieci ani nawet żony?
archiwum
"Jeśli kobieta daje w szyję, dzieci z tego nie będzie" – Kolejna złota myśl prezesa. Więcej spotkań z wyborcami żebyśmy mogli lepiej zobaczyć co naprawdę siedzi w głowie Jarosława.
archiwum
Tak głupia że aż śmieszna –
archiwum
PGE NarodowySkład Węglowy – Moja propozycja na wykorzystanie istniejącej już infrastruktury skoro wykorzystywana od lat infrastruktura składów węgla rządowi nie odpowiada.
archiwum
"Bernanke, Diamond, Dybvig - nie znam człowieka" – To Glapiński powinien dostać w tym roku Nobla z ekonomii. Pomylił się ze wszystkim. Miała być deflacja, jest inflacja. Inflacja miała być poniżej 10% a zbliża się do 20%, miała spadać pod koniec roku a nadal rośnie i końca nie widać. Mimo tych wszystkich dramatycznych pomyłek jako prezes NBP twierdzi, że sytuacja ekonomiczna Polski jest dobra i pod kontrolą.
archiwum
nie uczyni pchły szachrajki orłem –
Sto lat to za mało. Potrzeba tysiąclat żeby przekop MierzeiWiślanej się zwrócił – Ekonomia mocną stroną PiS
Janusz Kowalski został nowym wiceministrem rolnictwa – Nieoczekiwanie dla większości społeczeństwa jak i samego zainteresowanego okazało się, że wśród wielu innych talentów, jest on też specjalistą od rolnictwa. Polityk ten wcześniej poznał się jako wybitny znawca win Tuska, kolorowych kredek i niemieckiej hegemonii w Europie
Oczywiście, że mogą i kłamią, a premier chce za to wręczyć medal – W państwie PiS odwagą jest mówienie prawdy, a największe nawet bajdurzenie jest nagradzane, jeśli tylko pozwoli utrzymać się tej partii przy władzy
archiwum
Reparacje – - Panie prezesie! Jak to jest, że pieniądze z KPO nie są nam potrzebne a przypieprzamy się do Niemców o reparacje których się kilka razy zrzekliśmy?- Milcz durniu, klaszcz jak wszyscy i razem śpiewamy: "Jeszcze Polska nie zginęła..."
archiwum
Proste rozwiązania są najlepsze – - Panie prezesie, problem jest. Nasze laboratoria od trzech tygodni nie potrafią zidentyfikować substancji która zatruła Odrę.- Metanol potrafią zidentyfikować?- Chyba tak...- To wylać kilka beczek metanolu w górze rzeki, niech identyfikują.- Genialne!- A potem powiemy, że to były ścieki z bimbrowni Tuska który destylował swoje wina na bimber.- Z cygarem w ręku?- Obowiązkowo z cygarem.
archiwum
Prosty przepis na rybę a la Mateusz – Bierzesz pierwszą lepszą rybę którą uda Ci się wyłowić patykiem z Odry i przez dwa tygodnie nie robisz nic.Smacznego!
archiwum
Ograniczone zaufanie do ograniczonego premiera – Kiedy premier zapowiada, że węgla nie zabraknie a nawet będzie go za dużo, czym prędzej odszukaj swoje stare narzędzia i biegiem do biedaszybu żeby zimą nie zastanawiać się dlaczego żadna z milionów ton węgla który płynie statkami nie dotarła do Ciebie, tak jak wcześniej zastanawiałeś się dlaczego nie jeździsz jednym z miliona samochodów elektrycznych wyprodukowanych w Polsce albo dlaczego wyśmiali Cię w kantorze kiedy chciałeś kupić euro po 3 złote.
archiwum
Polska Polityka Polarna – Polska Polityka Polarna to kolejny ciekawy program rządu PiS. Po podboju kosmosu przez Polską Agencję Kosmiczną, premier Morawiecki otwiera nowy kierunek działań. Powołano już specjalny zespół z odpowiednimi uposażeniami. Aby bałwanom żyło się lepiej!
archiwum
Promocja szczepień według MON – Jak MON promuje szczepienia? Wysyła na granicę z Białorusią wyłącznie zaszczepionych żołnierzy, w takich kurtkach jaką ma na sobie minister Błaszczak. Ci niezaszczepieni, siedząc w swoich ciepłych jednostkach wojskowych albo pijąc gorącą herbatę w swoich domach razem z rodziną, na pewno bardzo żałują, że się nie zaszczepili. A jak myślicie jaką jednostkę MON najchętniej wysyła do pilnowania słupków granicznych z karabinkiem Beryl na ramieniu? WOT? Piechotę? No chyba nie zgadniecie....czołgistów, tych od Leopardów, ale oczywiście bez Leopardów.
archiwum
Korea Północna zazdrości Polakom Polskiego Ładu. – Koreańczycy z północy którzy na co dzień pracują za miskę zupy z trawy zobaczyli jak po tygodniu działania Polskiego Ładu Polacy pracują za miskę ryżu. Kim Dzong Un wstrzymuje się jednak z wprowadzeniem w Korei podobnej reformy żeby sprawdzić czy po roku działania Polskiego Ładu Polacy będą zazdrościć Koreańczykom zupy z trawy.
archiwum
A Ty potrafisz odczytać ukryte choroby z twarzy na zdjęciu? –
archiwum
 – 1. Prognozę pogody prowadzi fajna laska a prognozę NBP obleśny staruch.2. Pogodynka mówi same konkrety a prezes pier..li kocopoły.3. Prognoza pogody ma większą trafność.
archiwum
"Wszystkiemu winny Tusk!" – Zwolenników PiS proszę o nieczytanie tego demota ponieważ go nie zrozumieją.