Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

havelik

Z nami od: 23 kwietnia 2020 o 23:04
Ostatnio: 14 września 2021 o 9:42
Płeć: mężczyzna
Exp: 53
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 28 z 145 (116 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 25627
  • Komentarzy: 10
  • Punktów za komentarze: 14
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Na razie nie ma potrzeby żeby premier spotykał się z protestującymi medykami – No jasne. Dziś zapisałem się do lekarza pierwszego kontaktu. Dziś czyli we wtorek. Termin teleporady mam na piątek. Miesiąc temu zapisałem się w czwartek a termin był na poniedziałek. Naprawdę jest spoko i nie ma co się spieszyć.  Pogadajmy, podyskutujmy.
archiwum – powód
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Jaki pan taki dzban – Na zdjęciu jeden z prokuratorów nominowanych przez Zbigniewa Ziobrę robi zakupy w jednym ze sklepów w Świdnicy.
archiwum
Takie tam przemyślenia... – Premier Morawiecki stwierdził, że bez pieniędzy w budżecie pochodzących od mafii vatowskich nie byłoby finansowania programów socjalnych które tak cieszą suwerena. Skoro więc mafia jest aż taki dobrym płatnikiem, bez którego budżet w ogóle się nie spina to może czas zalegalizować ową mafię  a przynajmniej podziękować jej za nasz socjal?
archiwum – powód
Baron Münchhausen to przy niej powiatowy amator – "Zasięgnęła opinii pięciu prawników". Teraz okazało się, że opinie były z 2018 roku i dotyczyły głosowań sprzed lat. Dwugodzinna przerwa kiedy "zasięgała opinii" była potrzebna na przekupienie Kukizowców.
Dzień bez kłamstwa to dzień stracony – Podczas przemówienia premiera w Brzydowie, chwalił on sprzęt rolniczy właściciela gospodarstwa na tle którego się fotografował. W rzeczywistości sprzęt został wypożyczony od dwóch importerów maszyn rolniczych i całość była jedną wielką ustawką co potwierdził właściciel tego gospodarstwa
archiwum
W sprawie reasumpcji... – W sprawie reasumpcji głosowania zasięgnęłam opinii pięciu znakomitych prawników konstytucjonalistów:- Jarosław Kaczyński- Kaczyński Jarosław- Pan Prezes- "Szef"- NaczelnikChciałabym, żeby wszyscy mieli taki kręgosłup moralny jak ja.
archiwum
Kukiz - artysta który ostatnio najlepiej się sprzedaje :( –
archiwum
Luzowanie obostrzeń w gospodarce – Luzowanie obostrzeń w gospodarce w/g PiS przypomina luzowanie kury. Najpierw zarżnąć, potem oskubać, w końcu połknąć.
Społeczeństwo to nie ludzie,to tylko głosy wyborcze – Kolejna miesięcznica, kolejna rocznica. Wtedy zginęło 96 osób, teraz codziennie umiera kilka razy więcej, tak jakby codziennie rozbijało się kilka Tupolewów a jednak "jest lepiej niż się spodziewano". Ta sama ekipa która wtedy rządziła pałacem prezydenckim, teraz rządzi całą Polską. Ile jeszcze takich samolotów musi spaść żeby wszyscy zrozumieli, że dla PiS społeczeństwo to nie ludzie, to tylko głosy wyborcze a cała reszta to teatrzyk kukiełkowy.
archiwum
Sytuacja wygląda lepiej niż się spodziewano – Sytuacja wygląda lepiej niż się spodziewano - stwierdził prezydent po zakończeniu Rady Gabinetowej, w dniu w którym na COVID zmarło 768 osób. Czy ich poje****ło?
archiwum
Zaskakujące zdarzenie z telefonem – - Wiesz co Jarek, już niczego nie podpiszę. Możesz pocałować mnie w dupę!- Panie prezydencie, sprawdziliśmy i ten telefon ma jednak drugie podłączenie z boku... bezpośrednio do prezesa...- Tak, Panie prezesie. Tak jest panie prezesie, Rozumiem, panie prezesie. Bez pana poparcia nie byłoby mnie tu gdzie teraz jestem. Co mam podpisać?
Błąd systemu na zdjęciu –
archiwum
Wyszło Szydło z worka – Takie luźne skojarzenie po wczorajszym newsie...
archiwum
CBA ma prześwietlić majątek Daniela Obajtka – Daniel Obajtek pewnie trzęsie się ze śmiechu. To będzie ta sama ekipa która potwierdziła, że Banaś to kryształowy człowiek. Pewnie dowiemy się, że Obajtek wspomaga Orlen z własnych oszczędności i dzięki temu firma kwitnie a majątek podarowali mu ci sami bezdomni którzy ofiarowali Rydzykowi auta.
Nasza strategia - tylko przemyślane rozwiązania – W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów od poniedziałku w Warszawie i pewnie w całym województwie mazowieckim zamykane są biblioteki. Biorąc pod uwagę ilość książek przeczytanych rocznie przez statystycznego Polaka oraz fakt, że książki można było zamawiać przez internet i telefon a także to, że dużą cześć tego ruchu generowali uczniowie wypożyczający lektury, należy się spodziewać, że obostrzenie to dramatycznie zmniejszy ilość zachorowań na koronawirusa
archiwum
Pieniądze w PiS-du – Rozpoczęła się rozbiórka Ostrołęki C, jednej ze sztandarowych inwestycji PiS. Po wydaniu ponad 1,31 mld złotych na to co widać na zdjęciu stwierdzono, że inwestycja nie będzie się opłacać. Przy tym Sasinowe 70 mln to drobne na waciki.
archiwum
Co pani Pawłowicz tankuje na Orlenie? – Wprawdzie nie ma samochodu ale  patriotyzm gospodarczy zobowiązuje i coś tankować na Orlenie trzeba. Prawda, pani Krystyno!?
archiwum
2021 Człowiek jeszcze na wolności –
archiwum
Energiczna reakcja rządu – Po niemal roku trwania pandemii rząd chce ogłosić w rozporządzeniu, że maski wykonane z szalików, chustek, pończoch i przyłbice nic nie dają w kwestii ochrony przed wirusem. W następnej kolejności trzeba będzie wydać rozporządzenie, że modlitwa też nie jest środkiem ochrony przeciwko  koronawirusowi. Ja od początku doceniałem ochronne właściwości alkoholu, oczywiście tego powyżej 70% i stosowanego doustnie, więc nic mnie nie bierze poza kur**cą.
archiwum
Pani Krystyna na rehabilitacji – Pani Krystyna wyjechała do hotelu-spa w Solcu Zdroju rzekomo w celu rehabilitacji. Ciekawe kto dał jej skierowanie? Przecież wiadomo, że na utratę twarzy żadne zabiegi lecznicze nie pomogą.