Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

havelik

Z nami od: 23 kwietnia 2020 o 23:04
Ostatnio: 2 grudnia 2020 o 20:21
Płeć: mężczyzna
Exp: 44
Jest obserwowany przez: 3 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 24 z 122 (96 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 19882
 • Komentarzy: 10
 • Punktów za komentarze: 13
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

To nie kabaret. To nie Monty Python. To jest Zjednoczona Prawica!

To nie kabaret. To nie Monty Python.To jest Zjednoczona Prawica! – Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu, dopatrzył się, że podczas ostatniej manifestacji pani Marta Lempart mając założoną maseczkę opluła policjanta. Zamiast zgłosić ten fakt do komisji Księgi Rekordów Guinessa zgłosił to do prokuratury. No cóż...jest jak zwykle. Polska mogła być sławna a jest tylko śmieszna.
poczekalnia

Posłanka źle pokazywała legitymację

Posłanka źle pokazywała legitymację – Rzecznik KSP Sylwester Marczak ściga się z rzecznikiem KGP w wymyślaniu najbardziej idiotycznych tłumaczeń zachowania policjantów. Tym razem twierdzi, że posłanka Barbara Nowacka źle pokazywała legitymację - za blisko. Dobrze, że nie została oskarżona o atak z użyciem niebezpiecznego narzędzia. A kilka dni temu inna posłanka, Magdalena Biejat, również dostała gazem, mimo że pokazywała legitymację ze znacznie większej odległości - pewnie usłyszymy, że stała za daleko. Jeśli policjanci czują się źle z tym, że są kojarzeni z nadmierną przemocą wobec protestujących i obciachem to może sami powinni wytłumaczyć, podkreślam WYTŁUMACZYĆ, swoim krewkim kolegom kiedy i jak stosuje się takie środki przymusu bezpośredniego albo będą narażeni na kolejne żenujące tłumaczenia rzeczników na poziomie przebijającym absurd Monty Pythona i ocierające się o poziom wioskowych idiotów.

Dobra passa policji trwa

Dobra passa policji trwa – Podczas manifestacji pod siedzibą MEN policja zatrzymała dziennikarkę Agatę Grzybowską. Rzecznik policji stwierdził, że policjanci nie mieli świadomości, iż zatrzymują dziennikarkę. Jeśli to prawda, to cała ekipa interwencyjna powinna trafić do okulisty, bo z tak bliskiej odległości nie sposób nie rozpoznać legitymacji prasowej
archiwum

Spytaj milicjanta on ci prawdę powie

Spytaj milicjantaon ci prawdę powie – Niedawno rzecznik policji Ciarka opowiadał jak Polska Babcia zaatakowała siedmiu policjantów torebką choć na filmie widać, że po prostu została przez nich otoczona i wciągnięta do radiowozu. Wczoraj rzecznik opowiadał, że marszałek Czarzasty pobił policjanta ( z półobrotu czy ciosem wibrującej pięści? ) a na filmie widać, że policjant potyka się o hak radiowozu. Co pan Ciarka wymyśli tym razem żeby bronić honoru milicji?
archiwum

Praworządność, po co nam praworządność?

Praworządność, po co nam praworządność? – - Obejdziemy się bez pieniędzy z Unii - powiedział premier zarabiający 18000 zł miesięcznie i posiadający dom warty 2 mln zł i 5 mln zł w oszczędnościach.- Hurra! - odkrzyknęli obywatele zarabiający 2000 zł miesięcznie z mieszkaniem w kredycie i bez żadnych oszczędności.Kto więcej zyska, kto więcej straci?
archiwum

Znajdź różnice

Znajdź różnice – Na górnym zdjęciu zadymiarze wyszli na ulice 11.11 z racami, pałkami, gazem i atakowali policję. Na dolnym zdjęciu zadymiarze wyszli na ulicę 18.11 z gazem i pałkami i atakowali pokojowo protestujące kobiety. Ops, przepraszam... to tajniacy, tu wszystko było zgodnie z prawem. Zgodnie z prawem i sprawiedliwością mlaskacza z Żoliborza.
archiwum

Jak to możliwe...

Jak to możliwe... – ...że Polacy mają lepszego dilera od nas?- Serio?- No masz... Słyszałeś, że Maciarewicz widział patriotów na marszu niepodłegłości? Albo minister Wójcik widział dzieci sprzedawane na aukcjach w Unii a premier Morawiecki widział, że mu się krzywa wypłaszcza albo minister sprawiedliwości żąda żeby nie przestrzegać w Polsce praworządności. Nawet nasz najlepszy towar z lat 70-tych tak nie trzepał.- Nasz diler mówi, że nie ma takiego towaru który tak mocno i tak długo trzyma. To muszą być idioci...
archiwum

11.11 Święto dresa

11.11 Święto dresa – Takie obchody Święta Niepodległości to jak zrobić kupę na polską flagę.

Dobra wiadomość

Dobra wiadomość – Premier Morawiecki planuje już podpisanie umowy na dostarczenie szczepionek na koronawirusa. Na razie nie ma informacji, z którym ze strategicznych partnerów chce zawrzeć umowę premier: z handlarzem bronią, instruktorem narciarstwa czy sprzedawcą oscypków
archiwum

Co sugeruje Gowin?

Co sugeruje Gowin? – Jarosław Gowin mniej więcej w tym samym czasie zasugerował, że możliwe jest otwarcie sklepów meblowych ale też możliwe są ograniczenia w przemieszczaniu się. Znając już logikę rządu można się spodziewać, że zezwoli on na otwarcie sklepów meblowych i jednocześnie zabroni chodzenia do nich. Genialne!
archiwum

Minister przeprasza

Minister przeprasza – Sklepy meblowe w piątek wieczorem dowiedziały się, że od soboty maja być zamknięte. Minister Szefernaker tłumaczy się: "Jeżeli popełniamy błędy w komunikacji, to przepraszamy. W tej chwili żyjemy w takiej rzeczywistości, gdzie trzeba podejmować decyzję z godziny na godzinę."Oznacza to, że przy następnych obostrzeniach z piątku na sobotę możemy dowiedzieć się , że wszystkie sklepy z wyjątkiem meblowych będą zamknięte. Nie należy się temu dziwić a minister przeprosi nas za błędy, co na pewno będzie dużym pocieszeniem kiedy zamiast chleba będziemy mogli kupić sobie taboret.

Rząd przyspiesza przygotowania do drugiej fali pandemii

Rząd przyspiesza przygotowania do drugiej fali pandemii – Ogłoszono właśnie przetarg na 17 ton produktów spożywczych, w tym na dostawy jagnięciny, sarniny, kruchej wołowiny, jaj przepiórczych. Produkty mają trafić do Kancelarii Premiera, ośrodka rządowego w Łańsku i rezydencji przy ulicy Parkowej. Bardzo głodny rząd...
archiwum

Strategia walki z pandemią wersja 3.0

Strategia walki z pandemią wersja 3.0 – Mamy do czynienia często z pewnym niezrozumiałym ukrywaniem łóżek w szpitalach, które faktycznie są dostępne, a niekoniecznie dyrektor czy kierujący jednostką chce tego pacjenta przyjmować. Z tego powodu do każdego szpitala zostanie skierowany żołnierz. Jeżeli nadal będzie brakowało łóżek do każdego szpitala będzie skierowany działacz PiS. Jeśli i to nie pomoże do każdego szpitala kupimy łóżka z Ikei które pacjent będzie musiał sam sobie złożyć.

Bo najważniejsza jest rzetelność

Bo najważniejsza jest rzetelność – To nieprawda, że willi prezesa Kaczyńskiego pilnuje kilkadziesiąt radiowozów. Po prostu na ulicy Mickiewicza odbywa się Ogólnopolski Zlot Pojazdów Policyjnych "Suka 2020" TVN - Fabryka fake newsów?
archiwum

Magister Pyłek objaśnia

Magister Pyłek objaśnia – W zastępstwie profesora Miodka opowiem dzisiaj o modnym ostatnio w przestrzeni publicznej słowie "niuansować", czyli wydobywać i pokazywać niuanse między zjawiskami, tekstami itp.. Weźmy na przykład słowo "wyp...lać". Możemy je niuansować w sposób następujący: wyp...lać na San Escobar, wyp...lać na Księżyc, wyp...lać w kosmos, wyp...lać do więzienia czy wreszcie wyp...lać w PiS-du.To tyle na dziś pszczółki moje kochane. Pozdrawiam was i uważajcie na pchłę szachrajkę!

Zdjęcie warte więcej niż 1000 słów Zdjęcie, które jest symbolem stosunku PiS do niepełnosprawnych

Zdjęcie, które jest symbolem stosunku PiS do niepełnosprawnych – I żadne panie wyprane w Vizirze tego nie przykryją
archiwum

Gdy leki przestają działać...

Gdy leki przestają działać... – Taki oto symbol SS zerwałem dziś rano ze skrzynki na ulicy!
archiwum

Co robić?

Co robić? – - Córcia, pomóż. Pan Prezes znowu trochę nawywijał. Ty jesteś młoda jak ci protestujący, znasz ich język, poglądy. Doradź tacie co zrobić?- Wyp...lać?
archiwum

Déjà vu

Déjà vu – Gdy po ostatnich protestach zastanawiasz się gdzie to już wcześniej widziałeś..
archiwum

Na Krystynę Pawłowicz napadli "menele" i sterroryzowali przedmiotem przypominającym kamerę

i sterroryzowali przedmiotem przypominającym kamerę – Po wezwaniu policji okazało się, że to byli dziennikarze z OKO.Press którzy chcieli uzyskać komentarz do wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Pani Pawłowicz zdecydowanie marnuje się w roli sędziego, powinna zacząć pisać baśnie.