Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

farfocel1

2 / 8
farfocel1

[demot] jak się dobrze przyjrzysz to nie duch to człowiek w prześcieradle (ale mogę się mylić)

2 / 2
farfocel1

[demot] Panie Kryd mam pytanie. Czy 20lat temu jak byś miał dzisiejszą technikę to w sobotę rano załączył byś Assasina, Diablo 3 gta4 czy wyszedłbyś na podwórko i do wieczora bawił sie na nim. Pamiętam taką sytuacje: bawię się piłką w domu, a starsza osoba (sąsiad) opowiada o swoim dzieciństwie i z pretensą do mnie mówi " ja w twoim wieku to ciężko pracowałem a ty teraz się piłką bawisz!" i co daje do myślenia ?

11 / 11
farfocel1

[demot] Witam mam pytanie: Czy 20 lat temu jak byś miał w domu dzisiejszą technikę to pędził byś na podwórko? łatwo jest krytykować ! Denerwują mnie takie demotwatory jak - fotka pegazusa z informacją to było dzieciństwo, czyli jak kiedyś siedzieliśmy nad TANKIEM , czy CONTRĄ itp to jest ok. A dzisiejsze dzieciaki jak siedzą nad GTA4 czy Assasinem to juz beee!!! Przypomina mi się taka sytuacja siedzę sobie w domu, bawię się piłką a starsza osoba (sąsiad) opowiada o swoim dzieciństwie z pretensją do mnie że za jej czasów to się ciężko pracowało "a ty tutuaj teraz się piłką bawisz" I co daje do myślenia?

1 / 3
farfocel1

[demot] Jak wpisałem odwrotnie (zamach - słabe) to demotywator w poczekalni zostawał automatycznie archiwizowany z powodu niskiej oceny

6 / 8
farfocel1

[demot] ale w jakim celu mają schować laptopy, tablety itp ??? To znaczy że jak grałeś w jajeczka godzinami to jest wszystko OK. A taraz dzieciaki nie mają prawa korzystać z nowości technicznych TAK? Człowieku jak się zastanowisz to po prostu tęsknisz za dzieciństwem i to wszysto i nie obrażaj dziejszej mlodzeży. Sam mam 33 lata i też spędziłem dziecinstwo na podwórku - ale wiem że jak bym miał w tym czasie diablo3 to siedział bym w domu Nie oceniaj ! Tylko się zastanów!

1