Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

efek

0 / 0
efek

[demot] @Moher_przez_samo_h Ci co chcieli sprawdzić na Face App jak będą wyglądać za 30 lat, też nie odstali emerytur :P

1 / 7
efek

[demot] Pomysł na biznes: Darmowe piwo, toaleta za 100 zł a w okolicznych krzakach wzmożone patrole straży miejskiej. ;)

1 / 1
efek

[demot] Przy 200 km/h w nieruchomą masywną przeszkodę, to wszystko zniknie w 2/3, nie tylko focus.

2 / 6
efek

[demot] @y0u zobacz poniżej post @likkaq, może łatwiej będzie zrozumieć, że zawodówki są dalej ( teraz to są branżówki ) ale wszystkim w głowy nakładziono że "muszą maturę" i to w liceum a nie technikum. A osobną kwestią są " renomowane licea" które teoretycznie powinny lepiej przygotować do studiów. Ale wystarczy poobserwować jakikolwiek wydział politechniki, żeby obalić teorię lepszego przygotowywania absolwentów liceów. Pamiętam laborki z chemii i to co wyprawiali ludzie po biol-chemach. Normalnie jak dzieci we mgle ( szczególnie analityczna ich kładła na podłogę ), jedyne czego ich tam nauczono to niezasadnionego poczucia wyższości bo oni są po "Prusach", "Mickiewiczach", czy innych "Słowackich" :p

Komentarz poniżej poziomu pokaż
3 / 5
efek

[demot] Następny geniusz który pierwszy raz w życiu zobaczył PPO i jeszcze nie klei zasady działania ?

10 / 10
efek

[demot] Ta rządowa sprawiedliwość jest jeszcze lepsza. Ten sam Piotr zapłaci 18 % podatku, jeżeli tylko zamiast być wyrobnikiem na etacie spróbuje założyć swoją firmę.

36 / 36
efek

[demot] Nie no... jak widać na załączonym obrazku matematyka na maturze to całkowicie niepotrzebny przedmiot.

0 / 0
efek

[demot] @VaniaVirgo właśnie o to chodzi że przy najlepszym planie sprawa weźmie w łeb, jak zapomni się o jednym drobnym jednak ważnym szczególe. Nerwy nie jednego zżarły. ;) A na koniec aż chce się zacytować Alexisa Zorbasa - Jaka piękna katastrofa !

0 / 0
efek

[demot] @amomimowy a nie, no tak... jak poszedł się odlać to sprawa załatwiona. Ty tak na serio ?? Normalną kolejnością rzeczy po zatankowaniu, jest udanie się do kasy i zapłacenie ( co nie wyklucza też innych rzeczy w międzyczasie - z reguły toaleta albo kawa, ale jak widać z twojego posta są tacy co robią i inne rzeczy :P ) Tutaj ewidentnie widać, że była próba odjechania bez uregulowania należności ( o czym świadczy nieodłożony pistolet, który uniemożliwia zapłacenie za paliwo ) a poprzedzające to udanie się w kierunku kamer ( budynku) świadczy o tym że raczej nie miał w zamiarze odjechać od dystrybutora a dopiero pójść zapłacić czyli działać w sposób praktykowany przez część kierowców, jak to zauważył @J_R .

3 / 3
efek

[demot] @J_R ale tutaj widać ze koleś odszedł od auta,pewnie w stronę kas, a że nie odwiesił pistoletu raczej niemożliwością było zapłacenie. Wniosek- prawdopodobnie kradzież paliwa z pozorowanym wejściem i zapłaceniem ( żeby nie zawracać na siebie zbytniej uwagi) - wszystko zaplanowane, łącznie z obojętnym myciem szyb jak to robi prawie każdy tankujący na trasie, tylko że w stresie koleś zapomniał o drobnym szczególe :P

2 / 2
efek

[demot] Pewnie, że tak ! Siorbać koktajl nad książką ? Przecież mogła ją zachlapać !

8 / 10
efek

[demot] Co ciekawe przepisy te nie dotyczą tych paskudnych przedsiębiorców. Tak wiec młody zakładając firmę będzie musiał płacić od razu podatek PIT w odróżnieniu od etatowców i tych na zleceniu. Wygląda na to, że Polacy mają jednak być krajem niewolników a każdą próbę samodzielność trzeba natychmiast karać.

-1 / 5
efek

[demot] Ale to wyniki przed czy po tym jak sprawdzającym udowodniono, że sami nie potrafią liczyć ??

17 / 25
efek

[demot] @skinnydog wzrost PKB to niecałe 5 % a minimalna pójdzie o 10. ale jak ceny usług pójdą w górę to zaraz zaczniesz kwiczeć "jak żyć". Podniesienie minimalnej jest na rękę tylko rządzącym, np dzięki temu rośnie inflacja i wpływy do budżetu a siłą nabywcza pieniądza spada. Dzięki takiemu sprytnemu " robieniu dobrze" 500+ warte jest polowe tego co było na początku. Gospodarkę i dobrobyt obywateli tworzy się niskimi podatkami i ułatwieniami dla przedsiębiorców ( nie mylić z dotacjami ) a nie uchwałą, że będzie dobrze.

0 / 0
efek

[demot] @Chung ale tutaj mamy mnogość linii - ja bym stawiał na mnożenie ;)

8 / 8
efek

[demot] @suhardo raczej wszystkie dystrybutory mają zabezpieczenie uniemożliwiające skasowanie, bez odwieszenia pistoletu ( żeby uniemożliwić właśnie takie dewastacje ). Kilkukrotnie i to na różnych stacjach, nie mogłem zapłacić, bo pistolet nie był dobrze odłożony i system go " nie widział"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1035 36 następna »