Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

chibitka

1 / 1
chibitka

[demot] im wydarzyła się właśnie taka okazja. Nie nosiła ładnej bielizny tylko męską. On się brecha z niej, że ma męskie gacie a ona z niego że ma brzydkie gacie :)

-1 / 9
chibitka

[demot] Mój chłopak ma w swojej kolekcji okolo 150 płyt. I kupuje je na bieżąco - nie ściąga żadnych mp3 :) szacun dla niego !

0 / 0
chibitka

[demot] Poucz sie za mnie , moich przedmiotow to pogadamy heh

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2011 o 18:27

0 / 0
chibitka

[demot] a czemu nie będziesz miał wakacji? no ja od 4 lat nie miałem wakacji bo dodatkowo pracuje jeszcze :)

0 / 0
chibitka

[demot] W Czechach przy granicy jest sklepik gdziepiwo kosztuje 1,29 korony czeskiej. 1korona to 0,16zł. Jade do Czech na kilka dni. Także: 1,29k x 0,16zł = ok 20gr , 10000szt x 0,20zł = 2000zł. Jest wykonalne :)

0 / 0
chibitka

[demot] Nie. Moja szkoła to Hogwart :) A wyczuj ironię Kolendra. Dziekan powiedział, że szybciej się dostane na główną niż na semestr kolejny. Wyzwanie mi wyzwał. Iiii - oto jestem ! :) A rektorzy, dziekanowie, wykładowcy i panie w portierni również korzystają z internetu, mają nawet telefony komórkowe i jeżdżą samochodem !!!! Przecież oni nie żyją w epoce kamienia łupanego....

0 / 0
chibitka

[demot] A Ty kiedykolwiek studiowałeś bioinfomatykę? Wątpię. Zapraszam na jeden czy dwa wykłady. Wyjdziesz zdruzgotany :) sam przejedz na kolejny etap. Sama nauka nie wystarczy - jeszcze trzeba umieć przedostać się przez tych wykładowców itp. Jak takiś mądry to zapraszam. :)

0 / 0
chibitka

[demot] 24 latek :) i demot na głównej i rok do przooooooooooodddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuu

9 / 13
chibitka

[demot] tak pisze tylko że emaile - mamy z nim wykłady i ćwiczenia :) a że większość nie zrozumiało ironii, że dziekan zaśmiał mi się w twarz, że szybciej zdobędę główną niż kolejny semestr to się teraz dziekan zdziwi :)

3 / 17
chibitka

[demot] idę spać. oby do jutra. oby było na plus. plusujcie i podawajcie to znajomym!!!!!!!!1 dobranoc!

27 / 39
chibitka

[demot] ja przed chwilą maila dostałem od dziekana " Szanowny Panie Tawerski. Zostanie Pan zakwalifikowany na semestr piąty - wówczas gdy Pański demotywator zdobędzie miejsce na stronie głównej demotywatory.pl. Z racji tego, iż to graniczy z cudem - Pańskie szanse na w/w semestr też graniczą z cudem. (...)"

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1