Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

barthef

0 / 0
barthef

[demot] Wiesz, paluszki pianistów nie interesują, bo wolę dziewczyny. Po prostu sam gram na gitarze;)

3 / 3
barthef

[demot] I to trzydziestocentymetrowe;) Ale nikt takich zgrabnych paluszków nie ma jak gitarzyści i basiści:D

0 / 0
barthef

[demot] Gitarzyści pozdrawiają:) A tak btw... Wydaje mi się, że akurat każdy instrument będzie doceniony:) A to, że to nie jest na pokaz tylko dla siebie to wiadomo od zawsze i myślę, że większość po prostu nie poznała się na dowcipie tego demota.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2012 o 12:09

-1 / 1
barthef

[demot] Pewnie, że to dużo, ale nie zapominajmy, że poza Wielką Brytanią, wszystkie te kraje mają znacznie mniejszą liczbę ludności.

3 / 5
barthef

[demot] Wyjątkowo spodobał mi się ten demot;D Tylko kolor tychże literek można byłoby zmienić ;P W każdym razie, ogólnie bardzo fajny pomysł ;)

-1 / 3
barthef

[demot] No, nie zgodzę się. Jeżeli ktoś zaprzecza mojej tezie, to wymagam od niego logicznego argumentu, którego na początku nie dostałem. Nie zamierzałem na ten temat w ogóle dyskutować. Ja się tylko broniłem przed nazywaniem mnie gimnazjalistą o zawyżonym mniemaniu o sobie. Poza tym jak mówiłem w innej odpowiedzi na komentarz: ten serwis ma dostarczać rozrywki, a nie prawd życiowych. Przedstawiłem tylko stereotyp w zabawnej formie, a admin był łaskaw to dostrzec.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 marca 2012 o 22:38

1 / 1
barthef

[demot] Cóż, ależ ja się nie obrażam;P Tylko nie zapominajmy, że to tylko demoty. Nie jestem profesorem z zakresu geopolityki, tylko skromnym byłym studentem geologii. Nie miałem zamiaru mądrzyć się na temat spraw o których nie mam pojęcia (na temat spraw o których mam pojęcie też nie mam zamiaru się mądrzyć) tylko w sposób zabawny przedstawić popularny stereotyp o Stanach Zjednoczonych, jako państwie przynoszącym 'pokój' krajom uciśnionym, posiadającym całkiem przypadkowo zasobne złoża ropy. To nie jest serwis, w którym przedstawia się swoje mądrości, on przede wszystkim ma dostarczyć rozrywki ;)

-4 / 10
barthef

[demot] Muszę Cię zdziwić, gimnazjum skończyłem dawno. A jakieś argumenty podasz racjonalne czy tak obrazisz żeby obrazić jak ostatni gimnazjalista?

0 / 2
barthef

[demot] Ciekawy jestem jak to wypadnie na inauguracji Euro 2012 na Narodowym xD Grecy po hymnie oddadzą mecz walowerem. Nie mówiąc już o Rosjanach i Czechach xD

2 / 2
barthef

[demot] A ty masz 10 lat czy z natury jesteś chamem? Zrobiłem błąd, do którego się przyznaję. Moja wina, ale trudno, zdarza się. Cytat mi się spodobał i nie tylko mi bo ktoś go na główną wybrał. Poza tym w poczekalni i teraz ma dość wysokie oceny. Aczkolwiek uważam że mój demot powinien zostać usunięty.

-5 / 7
barthef

[demot] Będę szczery: mój głupi błąd. No cóż, ale nikt tego wcześniej na poczekalni nie zauważył, wtedy gdy można to było jeszcze naprawić. Łącznie z najwyższą władzą na demotach. Sam bym go usunął/poprawił gdybym mógł.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 września 2011 o 19:30

-3 / 11
barthef

[demot] A wiesz co to jest liryczny sopran? Takie darcie mordy, tylko operowe. W takim razie każdy rodzaj wokalu można w ten sam sposób obrazić - nazwać darciem mordy.

3 / 3
barthef

[demot] Żył. Zaczął nauczać w wieku 30 lat (nie pamiętam do końca dlaczego, ale można znaleźć potwierdzenie na to). Nauczał 3 lata. Czyli został ukrzyżowany w wieku 33 lat.

0 / 0
barthef

[demot] Inkowie podobno na okrągło wcinali świni morskie, więc to może nie być takie złe:P

1 / 1
barthef

[demot] Pojęcie o sprzęcie typu: "Im droższe tym pewnie lepsze". Niestety akurat parametry sprzętu audio mierzy się trochę inaczej...

1 2 następna »