Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

bandit13

3 / 3
bandit13

[demot] @Albiorix Ale żeś doebał! I jeszcze 100% laików :( Geny nie mają większego znaczenia. Dzieci geniuszy zostają alkoholikami, a dzieci alkoholików potrafią się wyrwać z patologii i zostać milionerami. Twoja teoria jest z dupy wzięta. Wszyscy mamy wspólnych przodków więc dlaczego tak się różnimy? Już pomijam problem mutacji genów i inżynierii genetycznej, bo to nie ten portal by ktoś zrozumiał.

6 / 6
bandit13

[demot] @Pistolero10 Sam nim jesteś. Zgadzam się z @DonAlbertino. Uważasz się za lepszego od innych tylko dlatego, że czytasz książki? Niektórzy chodzą do kościoła co niedziele to mają się uważać za świętych? Znam takich i takich. Nie wystarczy przeczytać książkę, żeby od razu uważać się za lepszego człowiek. Owszem, książka ubogaca bardziej niż film, ale ja już mam trochę dosyć tego hejtu na filmy. Ja uważam, że jedno i drugie jest warte poświęcania swojego czasu pod warunkiem, że jest ciekawe, mądre i coś z tego wyniesiemy.

3 / 3
bandit13

[demot] @Jorn Wyjdź i dotleń swój mózg. Gdyby mu tego stolika nie odsunął zrobił by przewrót przez bark i stanął na nogi.

7 / 7
bandit13

[demot] To był zamach. Dokonał go Jarek za pośrednictwem niedoświadczonych pilotów będących pod rozkazami generałów lecących w samolocie, którzy z kolei podlegali najwyższemu zwierzchnikowi sił zbrojnych, czyli prezydentowi. Jarek wiedział, że czas jego brata na stołku się kończy i trzeba było coś wymyślić więc posłał brata i wszystkich świadków do piachu, a teraz rozmywa winę. Pamiętajcie, winny jest ten, który najgłośniej winy wytyka wszystkim dookoła.

1 / 9
bandit13

[demot] Prawda. A całe embargo i wymyślona choroba świń ze strony rosji to czyja zasługa jak nie pisu? Oni by chcieli ruskiemu warunki dyktować jak kart w rękawie nie mają, a te na ręku też słabe. To, że ostatecznie zawsze ruskim dokopaliśmy to nie znaczy, że chcemy znów brnąć do ostateczności.

-4 / 4
bandit13

[demot] Bez kotleta z psa zmielonego razem budą to to nie przejdzie. Po za tym jakieś cienkie te cytaty wybrałeś.

-4 / 12
bandit13

[demot] @bolek5 A ty się uważasz za najmądrzejszego i tylko ty wiesz co jest dla nas dobre? Idź się lecz pacanie. Jak tak ci źle to się wynoś, bo teraz wcale lepiej nie będzie. W każdej partii są złodziej i porządni politycy, którzy coś robią, a w pisie jest dodatkowo kilku nawiedzonych. Jak uważasz, że jest jakaś nieskazitelna to się mylisz.

3 / 3
bandit13

[demot] @Eksequtioner no właśnie. Jak mogłem go pominąć. Szkoda, że obrazek pokazuje tylko zagranicznych muzyków jakbyśmy nie mieli własnych.

5 / 11
bandit13

[demot] @jarasdegras Brakuje tutaj całych tłumów. Ja osobiście tak z bardziej rodzimego rynku uważam, że brakuje nam Anny Jantar, Anny German i Andrzeja Zauchy. Nie wiem czy kogoś nie pominąłem, ale oni naprawdę nie zasłużyli na śmierć, która ich spotkała. I jeszcze Krzysztof Klenczon.

-1 / 1
bandit13

[demot] @agaoc no tylko po cholere przerzucać biegi w automacie? Czy nie po to ludzie kupują automat, żeby tego nie robić? Ja nie znoszę automatycznych skrzyń, ale są ludzie, którzy je lubią i na bank nie zmieniają przełożenia na światłach, bo to chore.

0 / 0
bandit13

[demot] Ja cofnąłbym o 40 lat, tak, aby wszystko się cofnęło do tamtego czasu oprócz mnie. Wiedziałbym jak żyć, w co inwestować i miałbym kandydatkę na żonę :)

0 / 0
bandit13

[demot] @Creyven Zgadzam się co do tego, że nie wolno jeździć niewyspanym i należy się zatrzymać i odpocząć, ale sytuacje kiedy łapie nas sen a mamy przed sobą 10 minut drogi do domu też się zdarzają. I co mają mi prawo jazdy zabrać od razu? Po za tym nie porównujcie zaburzeń psychicznych spowodowanych alkoholem do zwykłego niewyspania. Owszem zaśnięcie za kierownicą to coś co nie ma prawa się zdarzyć, bo jest to równie niebezpieczne, ale osłabiona koncentracja to nie to samo.

3 / 3
bandit13

[demot] Słabizna i dno. Co w tym niezwykłego? Zero rozumu i tyle. Odpowiada za ludzi, których wiezie, a zachowuje się jakby jeździł ciągnikiem po pustym polu.

-1 / 1
bandit13

[demot] @windrunner @Creyven co wy bredzicie!Uważacie, że tu można postawić =? Jak do domu 10 minut drogi, a trasa to jedno jezdniowa nitka wojewódzka bez pobocza praktycznie to gdzie mam się zatrzymać o zmierzchu nie stwarzając zagrożenia? A tu żona dzwoni, gdzie jesteś, bo się martwi i już chce na policję dzwonić, bo może coś się stało, a ty sobie drzemiesz godzinę. Rozumiem jak ktoś jedzie tak wiele godzin, ale jak jadę raptem pół godziny i zaczyna zapadać zmrok i nagle łapie drzemka, a najbliższy bezpieczny punkt do zatrzymania jest 100m od domu to co? To mają mi prawo jazdy zabrać? Ludzie wy się leczcie!

1 / 1
bandit13

[demot] @~Tylko_pytam no ty może nie, ale inżynier, albo ktoś o takim zamiłowaniu się tym zachwyci. Nie oceniaj czegoś tylko dlatego, że tego nie rozumiesz.

0 / 0
bandit13

[demot] @Plague_Doctor Bzdura. Jasne jest, że jak bogatszy daje więcej to jemu sprzedaje, ale nie zawsze. Czasem honor decyduje, że właściciel nie sprzedaje komuś, kto się np. nieuczciwie dorobił (znam takie przypadki, bo jestem rolnikiem i już ziemią handlowałem), a to, że obecnie żyjący niemcy nie maja nic wspólnego z wojną to też bzdura. Tak będzie można powiedzieć za 50 lat, a po za tym to dlaczego domagali się od Polski odszkodowania za drugą wojnę światową? To było jakieś 8-9 lat temu jak dobrze pamiętam. Jak ludzie nie mają rozumu to państwo musi interweniować. Gdyby ludzie kierowali się rozsądkiem to by niemcowi nie sprzedali, ale dzisiaj liczy się tylko pieniądz i takim chciwym hienom mówimy nie! Nawiasem mówiąc mieszkam w centrum Polski i tutaj ten problem nie występuje jak dotąd, ale rozumiem ludzi, którzy nie mogą klupić ziemi, bo ich niemiec podkupuje, bo u nas też ciężko kupić ziemie.

-2 / 2
bandit13

[demot] Można by jakąś polską piosenkę zareklamować, zamiast szerzyć stereotyp, że polskie są do D.

3 / 7
bandit13

[demot] @Plague_Doctor Tak myślisz? Tak się sprzedaje samochody, a nie ziemię. Weź pod uwagę, że niemiec może zapłacić więcej od Polaka, bo jest bogatszy i to znacznie bogatszy. A dlaczego jest bogatszy zapytasz? Ano dlatego, że kraj bogatszy. A dlaczego kraj bogatszy? Ano może K****a jego mać dlatego, że nas zbombardowali doprowadzając kraj do ruiny finansowej i jeszcze ograbili podłe sukinsyny. I to wcale nie było dawno temu, bo raptem 75 lat minęło. Wiesz jak długo kraj się podnosi po takich wydarzeniach zakładając, że w ogóle się podniesie? Czasem i z pięć wieków potrzeba. To jest cały czas wojna, tylko że nie zbrojna.

0 / 2
bandit13

[demot] Widzę sami mali, zawistni ludzie tutaj komentują. Nie nam Ją oceniać. Nie żyliśmy w tamtych czasach. A za "materac komunistycznych aparatczyków" to powinna być gęba skuta. Niemal wszystkie teksty piosenek były anty komunistyczne więc z władzą się nie układała.

0 / 2
bandit13

[demot] @minek1993 Nie kolego. To sama prawda. Chociaż swoją drogą jak na tą stronę to brakowało mi na końcu zdjęcia jakiejś patologicznej matki z papierochem w zębach. Wtedy to byłby true domotywator :)

2 / 2
bandit13

[demot] @JanuszTorun 100% poparcia. Słowo w słowo bym cię zacytował, gdybym miał skomentować demota.

1 2 3 4 5 6 następna »