Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

askes

-1 / 1
askes

[demot] Mnie to wygląda na talerzyk do kulturalnego zjedzenia zawartości bez brudzenia na biwaku dodatkowych naczyń. Tylko gdzie w takim razie jest jednorazowy widelczyk?

0 / 0
askes

[demot] @Sacres Dlatego właśnie albo światła, albo kładka, albo nie ma zebry, jeśli droga ma po kilka pasów!

0 / 0
askes

[demot] Jak porównasz kwoty i zasoby zainwestowane w Lewandowskiego przez Bayern i przez PZPN (zakup, szkolenie, przygotowanie kondycyjne, wynagrodzenie, itp.) to zaczniesz się dziwić dlaczego tacy piłkarze jak Lewandowski nie mają w kontraktach zakazu gry w reprezentacji narodowej.

-2 / 4
askes

[demot] Należałoby całkowicie zlikwidować przejścia dla pieszych bez sygnalizacji przez drogi z kilkoma pasami ruchu w każdą stronę. To na takich dwujezdniówkach (lub więcej-jezdniówkach) przy braku sygnalizacji dochodzi do najtragiczniejszych wypadków. I faktycznie wina jest zwykle po stronie kierowców, bo gdy na jednym pasie się ktoś przed przejściem zatrzyma żeby przepuścić pieszego, to kierowca jadący innym pasem tego pieszego nie widzi (bo pieszy jest zasłonięty tym pierwszym pojazdem). A na znaki pionowe (że to przejście dla pieszych), czy znaki poziome (zebra), czy nawet na stojące samochody (a samochód stojący na prawym pasie często wygląda tak samo jak jadący powoli) już się tak bacznej uwagi nie zwraca jak na postać przechodzącą w poprzek drogi. Wiem, że to wszystko nie usprawiedliwia kierowców, że muszą przestrzegać przepisów itd. I na koniec w statystykach wypadek to wina kierowcy. A pieszy w szpitalu albo gorzej. Kierowca zresztą też zwykle po takim zdarzeniu wymaga leczenia. Dlatego właśnie albo światła, albo kładka, albo nie ma zebry, jeśli droga ma po kilka pasów!

0 / 0
askes

[demot] To, że nie ma już gimnazjów niestety nie oznacza, że wraz z nimi zniknęły dzieciaki w tym wieku.

-4 / 8
askes

[demot] Zamiast ślepej krytyki bo plastik, proponuję mały eksperyment myślowy. Wyobraź sobie, że jesteś marketingowcem tej firmy od tabletek, czy pendriva. I dostałeś zadanie zaprojektowania atrakcyjnego wizualnie opakowania na jedną sztukę Waszego produktu. Do tego na tyle wytrzymałego, żeby się nie urywało z wieszaka w markecie. Bo inaczej nie da się tego sprzedać, zarobić i nie będzie dla Ciebie na wypłatę. Zaproponuj coś. Jak wymyślisz, to potem krytykuj to co wymyślili inni.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
askes

[demot] Ja też bardzo lubię jak ludzie używają słuchawek. Uwielbiam ciszę.

-1 / 1
askes

[demot] Czy tylko mnie się wydaje, że pomiędzy "traktowaniem pracy wyłącznie jako miejsca zarabiania pieniędzy" a "praca ma być dla Ciebie wszystkim" jest tak dużo miejsca, że można się tam spokojnie zmieścić z całkiem fajnym życiem?

4 / 4
askes

[demot] To, że prawie nie ma już gimnazjów niestety nie oznacza, że wraz z nimi zniknęły dzieciaki w tym wieku.

0 / 0
askes

[demot] A ja lubię swoją pracę i tez nie mam wszystkiego czego zapragnę. I najbardziej na świecie nie chciałbym żeby było odwrotnie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2018 o 14:31

-1 / 1
askes

[demot] @rafik54321 Jak do tej pory nikt inny nic im nie dał. Wszystkie poprzednie rządy chciały ich zaktywizować, nawet socjaliści. Skutek był marny, bo ci ludzie nie oczekiwali aktywizacji tylko zasiłków i dopłat. Tylko populistyczny PiS zdecydował się ich dopieścić w tym nicnierobieniu i dał. A teraz się wszyscy zastanawiają jak ich zaktywizować. Powodzenia życzę.

0 / 0
askes

[demot] @rafik54321 Generalnie miałem na myśli głównie drobnych rolników, osoby bezrobotne oraz osoby oficjalnie nie pracujące. W sumie spora grupa wyborców niezwykle podatnych na populistyczne i socjalistyczne hasła. Idealni wyborcy dla PiS.

-1 / 1
askes

[demot] @rafik54321 Wszystko pięknie, tylko PIT w Polsce płaci ok. 25 mln obywateli. A PiS chodzi o te kilka milionów, które nie płacą PIT. To duża część ich elektoratu.

0 / 2
askes

[demot] @U99 A wielu ich znasz? Tak osobiście. Pewnie żadnego. Poznałbyś chociaż kilku, może by Ci przeszło.Całkiem normalni ludzie. Fajni. Kilku znam.

2 / 4
askes

[demot] @głupi_katol Nieprawda! W Polsce na PiS wcale nie głosowała większość obywateli. Nawet nie większość głosujących. PiS zdobył najwięcej głosów, ale to tylko ~32% z ~51% którzy poszli na wybory. Najwięcej, ale ~16% to jednak nie większość.

0 / 0
askes

[demot] "lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain

-3 / 3
askes

[demot] Ja tam wolę jeździć nowym niż starym. Nawet jeśli ma wymieniony filtr.

3 / 3
askes

[demot] "lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain

0 / 0
askes

[demot] Możesz sobie wyłączyć dźwięk. Nie zapomnij tylko PÓJŚĆ NA WYBORY!

1 2 3 4 5 następna »