Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

arielovski

-1 / 3
arielovski

[demot] @didja Jak już trolujesz za kasę od Merkelowej to chociaż rób to ze zrozumieniem. Nie odniosłem się do 2015 jak w filmiku tylko do czasów rządów PO. W tamtych czasach nikt się nie przejmował przestrzeganiem kodeksu pracy bo nie musiał. Cały zakład był na umowie zlecenia mimo że praca typowa pod umowę o pracę (8h/dzień, na zakładzie, osobiście, wg poleceń kierowników) i żaden PIP wtedy nie odważył się zainterweniować żeby nie było że gnębią bezbronnego przedsiębiorcę. A poza tym wzmiankę o nadwyżce zrobionej przez PO traktuję jako niesmaczny żart :) Chyba że mowa o tej nadwyżce którą potem sami sobie rozdzielili w kamienicach etc xD Popatrz na to z drugiej strony, skoro takie świetne rządy mieli, mieli telewizję publiczną pod swoim władaniem a i tak przegrali wybory. To co było z nimi nie tak że ludzie pogonili ich od koryta i wybrali tych złych pisowców? Zbyt trudne pytanie, rozumiem :) Dla mnie to tylko kolejny kwik świń oderwanych od koryta i nie ma sensu zagłębianie się w cyferki bez właściwego kontekstu. PS Uwielbiam czytać inteligencję opozycyjną której intelekt ogranicza się to ***** *** oraz wyzywania każdego kto ma inne zdanie, Pisowskim trolem. Nie tylko w tym poście ale w niemal każdej części internetu xD

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 1
arielovski

[demot] @rafik3001 Prawda niestety jest brutalna. Najsilniejsze prywatne media przetrwają bez większego uszczerbku. Natomiast cała masa szmatławców znikomej wartości, którzy na swoich serwisach mają więcej reklam niż treści może być zagrożona. Ale to chyba dobrze dla nas.

-2 / 2
arielovski

[demot] @rafal199 Tu mowa o małych firmach a nie o korpo. Poza tym to wywyższenie się nazywając stanowisko "cieciem" ahh. Tak ma niemal cała opozycja i dzięki takiej mentalności jeszcze długo PIS będzie u władzy. Bo w czort ludzi woli się użerać z wymysłami PIS-u niż oddać władzę tym którzy myślą o nich jak o "cieciach" xD

-2 / 2
arielovski

[demot] @rafal199 Hahaha prywatny właściciel woli dać premie pracownikom...suchar roku. Prywatny właściciel to na nowe BMW by przeznaczył a nie na premie dla pracowników. Oj chłopcze zrozumiesz jak skończy się kieszonkowe od mamy i będziesz musiał iść do pracy xD

-2 / 2
arielovski

[demot] Ramie w ramię jak Spartanie media publiczne i prywatne idą na dno, ani jednych ani drugich nic już nie uratuje. Mi coraz trudnej znaleźć kogoś kto ogląda telewizję, jakąkolwiek.

-3 / 3
arielovski

[demot] A ile kosztuje naszą gospodarkę niski wskaźnik dzietności w Polsce spowodowany tak niskimi pensjami że nie opłaca się rodzić dzieci czy narzucanym przez wolne media stylem życia w którym nie ma miejsca na rodzinę? Oczywiście tego nikt nie umiał przeliczyć :)

0 / 4
arielovski

[demot] Największym problemem jest to że PIS nie musi nic robić. Jego przeciwnicy robią idiotów z samych siebie bez niczyjej pomocy :D

-2 / 4
arielovski

[demot] Najniższą wartość mają reklamy na Polsacie. Jest ich tyle że nikt nie ogląda ich, i reklamodawcy to wiedzą. No ale rozumiem tego mema w obecnej sytuacji ;P

-1 / 3
arielovski

[demot] @lelek2 No jak dodrukujesz to będzie więcej, niekoniecznie tej samej wartości :) Poza tym Polska to kraj z potencjałem więc te media nie wyniosą się. Jakby chcieli to zrobić to by się wynieśli a nie urządzali strajki. Zresztą gdzie by się mieli wynieść jak ta opłata już w co trzecim kraju EU jest.

-3 / 11
arielovski

[demot] Mądry polityk do walki z mediami wyśle własne media. Przykład: Tusk wysyła swoje TVN a sam siedzi cicho i czeka na swoją okazję do powrotu.

8 / 10
arielovski

[demot] @szteker A ja wolę wyjść na spacer a potem oglądnąć coś na YT. No ale co kto lubi. Miłego patrzenia na ten napis :)

-1 / 5
arielovski

[demot] @pastor_ Rozumiem że świecie PO-wskich elfów w sytuacji kiedy za coś zapłaciłem a tego nie otrzymałem moim obowiązkiem byłoby płacić dalej i siedzieć cicho. Dzięki takiej postawie opozycji, PIS będzie na tronie jeszcze z 20 lat :)

4 / 4
arielovski

[demot] @ludek_z_lasu Tak jestem za likwidacją telewizji publicznej. A przynajmniej obowiązkowego abonamentu. Niech rynek sam zadecyduje które media przeżyją :)

13 / 13
arielovski

[demot] I co tu myśleć jak się do pracy jeździ rowerem po oblodzonych drogach a ktoś ci wmawia że musisz nawet wtedy mieć maseczkę dla twojego dobra :)

-1 / 3
arielovski

[demot] @Eaunanisme No chodzi o opłatę za Cyfrowy Polsat, słowo abonament użyte w znaczeniu potocznym a nie w znaczeniu Abonamentu radiowo-telewizyjnego.

-2 / 8
arielovski

[demot] @tenqoba Klaunie :) Jak im źle to niech poproszą o wsparcie swoich sponsorów z Niemiec albo w ogóle niech tam się przeniosą. Nikt nie będzie płakał jak po raz milionowy nie obejrzy Kevina samego w domu. Ja wiem że to jest za słabe żeby rozwiązać umowę ale wystarczające żeby nie przedłużać już jej, zwłaszcza że teraz darmowa telewizja naziemna ma to samo.

1 / 1
arielovski

[demot] Z niektórych badań wynika, że ludzie w czasach ograniczonego dostępu do służby zdrowia wykazują mniej zachowań ryzykownych np jeżdżą mniej brawurowo etc. Komentarz końcowy miał wskazywać na lekko sarkastyczne zabarwienie - w końcu to są Demotywatory a nie portal z badaniami naukowymi.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-3 / 3
arielovski

[demot] @Kirand Są też ludzie "rozumiejący ekonomię" którzy z połykiem biorą oddawanie kamienic ich 130-letnim właścicielom :) Ci sami rozumiejący ekonomię wierzą że kopalnie są nierentowne i trzeba je zamknąć i nie wnikają że zamyka się je po to żeby odkupić za bezcen i kosić hajs ale już na konto właściciela.

-2 / 4
arielovski

[demot] @esbek2 Jakbym przed (teoretyczną) walką Tyson Fury vs Marcin Najman zrobił podobnego mema wyśmiewającego Najmana to zgodnie z twoją logiką byłbym angolem antypolakiem, fajna logika :)

1