Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

abc_xyz

0 / 2
abc_xyz

[demot] Demot kłamie. Będzie można rejestrować auta spalinowe, które mogą jeździć tylko na paliwie syntetycznym (wytwarzanym z odzyskanego z powietrza CO2 )

2 / 2
abc_xyz

[demot] dla mnie 500+ to porażka, ale jestem realistą i wiem, że tego nie usuną. Dlatego w pierwszej kolejności uszczelnił bym system. 500+ powinno być przelewane na specjalny rachunek z którego możemy płacić tylko kartą. Ta karta działała by tylko na z góry wprowadzone produkty usługi instytucje. Czyli jak na paragonie jest alkohol/papierosy to nie zapłacisz itd. Było by to skomplikowane do wprowadzenia, ale usunęło by to częściowo patologię.

7 / 7
abc_xyz

[demot] pomijając już ten temat.. zastanawiało mnie zawsze czemu obchodzi się rocznicę śmierci, a nie urodzenia ?

4 / 8
abc_xyz

[demot] @belzeq nie zrobię takiego demota, bo w ogóle nie kręci mnie naśmiewanie się z innych (nie mylić z wyśmiewaniem zachowania). Nie obchodzi mnie jakie kobieta ma usta, paznokcie czy tatuaże, bo co mnie to obchodzi. Jak takie lubi to jej sprawa. Jak mi się nie podoba to nie oglądam.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 marca 2023 o 17:16

4 / 14
abc_xyz

[demot] Takie demoty nie są ani fajne, ani śmieszne. Dla mnie osobiście są obrzydliwym sposobem nabijania się z kogoś innego. Opiszę na przykładzie. Wyobraźcie sobie, że zamiast paznokci jest szczupła kobieta, a opis jest w stylu. Oto idealne kobiece ciało... szczupłe, zadbane, wysportowane... a teraz grubasy mogą wcisnąć "słabe" tylko niech uważają, żeby im się wielki paluch nie omsknął. Fajne ?

3 / 7
abc_xyz

[demot] @adamis62 Dla jasności. Mi się nie podobają u kobiet pompowane usta, doczepy, sylikony, cała ta sztuczność, łącznie z przesadzonymi paznokciami i tatuażami. Jednak ocenianie kogoś tylko po tym jak wygląda jest po prostu głupie. Nabijanie się z "tipsiar" to nie wyrażanie opinii, o czym osoba ze zdrowymi oczami i rozumem patrząca na ten demot wie.

3 / 23
abc_xyz

[demot] Co komu do tego, jakie kto paznokcie lubi ? Nie podobają się komuś żywe kolory, to niech nie patrzy.

0 / 0
abc_xyz

[demot] @Shambler Jeżeli nie jesteś "przy morderstwie" to dla Ciebie nie ma niezbitego dowodu. Całą resztę można sfałszować, źle zinterpretować, wypaczyć. Jeżeli brak kary śmierci może uchronić choć jedno istnienie ludzkie to nie warto jej wprowadzać.

0 / 0
abc_xyz

[demot] ja do tej pory pamiętam jak ponad 20 lat temu jechałem pociągiem i w przedziale obok starszy pan się źle poczuł. Najpierw na 2 stacjach przyjeżdżały karetki i po godzinie namawiali go lekarze, żeby poszedł do szpitala bo nie przeżyje. On jednak twardo jechał dalej. Na kolejnej stacji najpierw przyjechała karetka.. a potem koroner. Prawie 7 godzin opóźnienia, bo gościu nie słuchał lekarzy.

0 / 0
abc_xyz

[demot] @Maja123456 a jak zdobędziesz dowody, że bogobojna wzorowo katolicka kobieta była w ciąży, a dziecka nie ma ?

2 / 4
abc_xyz

[demot] Obejrzyjcie sobie serial dla młodzieży "7 życzeń". Nie ma odcinak w którym ktoś nie jara papierosów. Co do 13 posterunku to odcinek o graniu w bilard i rasistach na pewno by obecnie nie przeszedł.

0 / 0
abc_xyz

[demot] Niejaki śp Kluczyk też doszedł do wszystkiego sam... jak dostał milion dolarów od ojca

1 / 1
abc_xyz

[demot] Jak ze swoją starszą siostrą chodziłem "po mieście" pod rękę (bo było ślisko) to w pracy u niej poszła plota, że ma młodego kochanka.

0 / 0
abc_xyz

[demot] pierwsza dolewka, druga dolewka... papieros w buzi i dziecko na kolanach.. tak wyglądały spotkania kobiet

2 / 4
abc_xyz

[demot] Tu na bank chodzi o konkretną pacjentkę na którą szukają haków. Może żona jakiegoś polityka ?

1 2 następna »