Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

SzalonyJohny123

Z nami od: 24 sierpnia 2018 o 0:21
Ostatnio: 12 marca 2019 o 13:12
Wiek: 40
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 7 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 559
  • Komentarzy: 10
  • Punktów za komentarze: 3
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Kartel z Medellin wycofuje partię kokainy z Polski. Może być skażona bananami

Kartel z Medellin wycofuje partię kokainy z Polski. Może być skażona bananami – Banana o wadze 120 gramów przechwycił podczas rutynowej kontroli towaru Alejandro Caraball, przemytnik na granicy Kolumbii z Ekwadorem - przyznał kartel z Medellin. Wartość kontrabandy została oszacowana na jakieś 1,5 PLN. Mamy komentarz szefa kartelu.Pikanterii sprawie dodaje fakt, że kartel cieszył się renomą i znany był w całym podziemiu ze znakomitego i czystego towaru. Miał rzesze zadowolonych klientów także w Polsce.
archiwum

O Żydach można mówić tylko dobrze, albo wcale. CNN zerwał współpracę z czarnoskórym komentatorem.

CNN zerwał współpracę z czarnoskórym komentatorem. – Marc Lamont Hill, czarnoskóry komentator współpracujący ze CNN, nie będzie już zapraszany do stacji. Powodem protesty środowisk żydowskich w USA po jego wystąpieniu w ONZ.Marc Lamont Hill jest profesorem medioznawstwa na Temple University w Filadelfii. Na nic zdały się jego tłumaczenia w mediach społecznościowych, iż nie popiera antysemityzmu.Wystarczyło, że wygłosił przemówienie w ONZ w trakcie Międzynarodowego Dnia Solidarności z Narodem Palestyńskim. Wezwał w nim do bojkotu Izraela w związku z jego działaniami w Palestynie, a także do utworzenia państwa Palestyńskiego od morza (Śródziemnego) do rzeki (Jordan).
archiwum – powód

Od 1 grudnia sprawdzisz, czy dostawca internetu Cię nie oszukuje

Od 1 grudnia sprawdzisz, czy dostawca internetu Cię nie oszukuje – 1 grudnia tego roku ruszy bezpłatne narzędzie pomiaru szybkości i jakości dostępu do internetu dla wszystkich użytkowników – podał w czwartek Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). Dzięki certyfikacji UKE wyniki pomiarów będzie można wykorzystać podczas reklamacji u operatora.Mechanizm monitorowania, który dostarczyła firma V-Speed sp. z o.o., dostępny jest pod adresem pro.speedtest.pl. Składa się z serwisu internetowego oraz aplikacji na komputery stacjonarne, aplikacji WEB i mobilnych (działających na systemach Android oraz iOS).
archiwum

Cejrowski ujawnia, za co wyleciał z TVP Info Poszło o postawę polityczną Kaczyńskiego.

Poszło o postawę polityczną Kaczyńskiego. – Wojciech Cejrowski znika z anteny TVP Info. Na Twitterze podzielił się ze swoimi fanami informacją, którą otrzymał od Michała Rachonia. Teraz ujawnił za co jego zdaniem wyleciał.W opublikowanym przez siebie na Twitterze oświadczeniu poinformował, że nie będzie gościem w programie Michała Rachonia „Minęła 20”. Znany podróżnik dziękuje wszystkim widzom za śledzenie jego telewizyjnych występów i informuje, że program z jego udziałem bił w tym czasie konkurencję państwowej telewizji informacyjnej.

Dostałeś bana na Fejsie? Dzięki ministerstwu będziesz mógł się odwołać

Dostałeś bana na Fejsie? Dzięki ministerstwu będziesz mógł się odwołać – Polska będzie pierwszym krajem, w którym użytkownicy Facebooka uzyskają możliwość weryfikacji odmowy dotyczącej odwołania od decyzji o blokadzie treści na ich profilu.Możliwość taką przewiduje porozumienie, jakie Ministerstwo Cyfryzacji podpisało 28.11 z przedstawicielami Facebooka
archiwum – powód

Będzie kler 2, włosi wyłożą kasę Włosi chcą dać Smarzowskiemu 20 mln euro na kontynuację „Kleru”

Włosi chcą dać Smarzowskiemu 20 mln euro na kontynuację „Kleru” – Jest szansa na kontynuację hitowego Kleru. Duże pieniądze, konkretnie 20 mln euro , chcą na ten cel przeznaczyć włoscy producenci.Film miałby zrealizować Wojciech Smarzowski.
archiwum

Włoska lekarka wzywa do topienia migrantów.

Włoska lekarka wzywa do topienia migrantów. – Imigranci „powinni zostać utopieni na otwartym morzu” – stwierdziła niedawno na swoim koncie na Facebooku lekarz ze szpitala we włoskim mieście Spoleto. Teraz czekają ją postępowanie dyscyplinarne.Według dziennika „Il Messaggero” lekarka miała nazwać imigrantów, przybywających do Włoch „czarnuchami w butach Nike’a z pełnymi brzuchami”.Lekarka pisała również na Facebooku, że imigranci cierpią na „świerzb ze względu na przemoc, której się dopuścili”. Przekonywała również, że imigranci „powinni zostać utopieni na otwartym morzu”.W sprawie lekarki wszczęte zostało już postępowanie dyscyplinarne, prowadzone przez regionalny urząd zdrowia. Przełożeni lekarki potępiają jej wypowiedzi.

1