Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Submachine

1 / 7
Submachine

[demot] Tylko nie zapominaj, że młodość marnuje się na naukę, więc kiedy ten czas na radość?

0 / 2
Submachine

[demot] @Fragglesik Poza tym jak wielu też wspomniało popieram kompromis, a nie na życzenie. Zanim mnie oskarżysz o nienawiść zobacz swoje odpowiedzi wobec mnie. Ja nikogo nie chcę atakować, po prostu nie marzy mi się drugi Salwador

0 / 2
Submachine

[demot] @Fragglesik Beczka nienawiści? Bo obnażyłem hipokrytę pro life? Nic dziwnego, że jesteście tak odbierani skoro jako wilki ubieracie strój jagnięcia i podgryzacie swoimi ideami chcąc jednocześnie nałożyć sobie aureolę misji, gdzie po hasłami rzeczywistość weryfikuje coś innego. Nienawiść? Nie ma żadnej nienawiści. Jest tylko reakcja na antypatyczną i świadomą ignorancję i zabetonowanie tragedii pseudo szlachetnymi pobudkami. Ja nic ci nie zarzucam i nie zamierzam, ale twoje metafory, które kolidują z rzeczywistością i to tak butne zapewnia są częścią retoryki prowokacji albo czekania aż druga strona się zmęczy. Aż jestem zdumiony, że posądzasz mnie o nienawiść, jeśli dla ciebie ( bo z tego można wywnioskować) zgwałcona przez imigrantów np 11 latka ma być "matką i strażniczką życia ludzkiego" żeby ne podać jej pigułki dzień PO to po prostu coś tak niewiarygodnego, że nie dziwię się swojemu upustowi emocjonalnemu. Ale dobrze, kończmy rozmowę, bo raczej dalej nic z tego nie będzie. bo pro lifki od razu udają "prześladowanych i urażonych" Chyba stara, dobra retoryka, poszczypać adwersarza,a potem "zobaczcie! to oni nas atakujo! My jesteśmy święci!" A co do wymysłów to zobacz swoją odpowiedź na mój komentarz, ja wcale od tyłka strony nie odpowiedziałem.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 listopada 2017 o 11:54

2 / 4
Submachine

[demot] @Fragglesik Jakim trzeba być zakłamanym hipokrytą, by za pomocą eufemistycznego przesłodzenia lub radykalnej hiperbolizacji w drugą stronę sankcjonować męki zgwałconej osoby, by ZMUSIĆ ją do zapłodnienia. Jakim trzeba być zezwierzęconym gnojem, by coś takiego sankcjonować ciepła teorią. I imię bycia "dawczynią" za pomocą semantyki chcesz ją skazać na męki tylko po to, by w imię atawistycznej, swojej teorii, popartej ociepleniem słownym zmuszać ja zapłodnienia widząc w komórkach podmiot,a z ofiary robić kata dla swoich chorych hiperbolizacji i przejaskrawionych metafor i myśl katachrezy. Chcesz nazywać godnością punkt widzenia czystego zezwierzęcenia, gdzie dla wyimaginowanego podmiotu, którym jest komórka skazać na męki po gwałcie żywy, świadomy podmiot w imię twojej semantycznej gierki. Celowo nadużywasz słowo morderstwo, życie, bo wiesz w jakich przypadkach jeden czy drugi czynnik związany z definicją ma swoje znaczenie, wiec najlepiej rzucić absurd prosto z mostu, by w imię agresywnego, betonowego monologu zmusić innych do swoich racji i metafor wziętych tylko przez swój absurdalny punkt widzenia. Os islamistów różnicie się tym, że swoje zezwierzęcone teorie chcecie załatwiać w białych rękawiczkach w masce dobrotliwej osoby, gdzie z jednej strony trzyma się za rękę z drugiej skazuje na męki. Nie mówię o płodzie w tym przypadkowy, dlatego komórka NIGDY nie będzie równoprawnym podmiotem ze świadomością tylko dlatego, że chcesz postawić znak równości. Wy nie jesteście pro life tylko pro inseminizatorami i pro torture.

4 / 14
Submachine

[demot] @Fragglesik Takie zdania nie mają pokrycia co ma czas do człowieka? https://thumbs.dreamstime.com/t/wczesna-faza-zygota-31024961.jpg ja tu na zdjeciu nie widzę człowieka tylko komórkę. O co więc mnie oskarżysz? O Eugenikę? O odbieranie człowieczeństwa ludziom o ciemnych włosach lub z pryszczami na twarzy? Każdy człowiek musiał wziąć się z plemnika,który dotarł do komórki jajowej, wiec człowiek to plemnik, bo dzieli go czas. Czas tu nie ma nic do rzeczy, bo nadawanie podmiotowości czymś co nie jest człowiekiem ma być dla was tylko słowną manipulacją od metafor z kosmosu, bo walicie coś tak absurdalnego, że potem coś oczywistego trzeba rozkładać na czynniki pierwsze, zupełnie, by potwierdzić błękit nieba podawać cały skład atmosfery i inne czynniki uwarunkowane sporą wiedzą z fizyki. Rozumiem gdyby już wam chodziło o płód, ale wy stale posuwacie się dalej, już ostatnio chcecie odbierać prawo do cięcia cesarskiego czy znieczuleń . Czemu? Bo kobieta to dla was bezwartościowy śmieć, którym chcecie pomiatać jak gównem i nie boję się o takie porównania,a gdy mówicie, ze nie od razu widać podobny obraz, gdy muzułmanin leje swoją żonę kijem mówiąc, ze to z miłości i dla jej dobra. Celowo użycie słowa życia, morderstwo, dziecko,szastając tymi terminami jak z kart. I pewnie podobnej odpowiedzi mogę się spodziewać. Jak już nazywacie komórkę dzieckiem( wiemy dlaczego należny ochraniać dzieci i dlaczego to słowo ma taką wartość a nie inną bierzecie ten termin przeciągacie na komórki.. Wiec jajko nazywajcie kurą, wodę z mąką chlebem lub ciasto, ale mimo waszych przedziwnych metafor takie dziwnym trafem negujcie.

4 / 10
Submachine

[demot] Czytam niektóre komentarze i przerażony jestem, że Polska staje się jednym z najbardziej radykalnych krajów Europy, gdzie człowieczeństwo widzi się w paru komórkach,a zgwałconą kobietę chce skazać się na męki w imię słownych gierek. Pro liferzy są sprytni wzięli sobie monopol, że to co robią to ochrona życia, gdzie dla nich sperma w pierwszych dniach po gwałcicielu nazywają człowiekiem,a umniejszają męki osoby zgwałconej ,gdzie przerwanie cyklu komórek to morderstwo. Nie, komórka nie jest człowiekiem, podobnie jak człowiekiem nie jest włos, ząb czy plemnik,a to ,ze połączony z jajnikiem to nie znaczy, ze to człowiek. Człowiek to rozwinięty byt z świadomością, uczuciami,a nie komórki. W jak absurdalnych czasach żyjemy, że Polska może stać się Iranem jak za Chomeiniego. Wtedy każdy dowolny kraj w Europie będzie lepszy, nawet wojenny wschód Ukrainy. https://thumbs.dreamstime.com/t/wczesna-faza-zygota-31024961.jpg To nie jest człowiek,a jak jeśli uznajecie, że w takim razie człowiekiem nie jest np osoba w śpiączce to tylko świadczy jakimi jesteście fanatycznymi debilami, skoro snujecie porównania z tyłka tylko po to, by nazwać po imieniu to co nim nie jest wykorzystując słowa o konkretnym wydźwięku dla manipulacji. Ale mam nadzieję, że gdyby to spotkało waszą siostrę, matkę,córkę czy żon e ciekawe czy też będziecie tacy konsekwentni. Ale w takich przypadkach bocie się odpowiedzi, dlatego zmieniacie zdanie lub prowadzicie chamski monolog. Jesteście mistrzami kłamstwa. Na swoich transparentach pokazujecie zdjęcia dziecka w 9 miesiącu ciąży( w jakim kraju aborcja jest w takim czasie?) albo zdjęcia szczęśliwych dzieci z zespołem Downa. Ale zdjęcia przypadku Chazana czy zdjęcia zygoty nie wstawicie,a gdy np 11 letnie dziecko umrze po rodzeniu z gwałtu nazywacie to naturą( jak widać to już dla was dzieckiem nie jest),a wtedy tacy jak WY są winni śmierci! Tak, dla was życie to komórki i nie boję się tego napisać, bo nieważne jak byście prowadzili agresywne gierki słowne czy wykrzyknienia nie zmienicie rzeczywistości banda talibów. Wasza cywilizacja życia to cywilizacja tortur psychicznych i fizycznych przez wasze zakłamanie, gdzie wszystko dowolnie wyolbrzymcie lub umniejszacie, w zależności od tego kiedy nazwiecie komórkę człowiekiem tylko po to, by się nad nią znęcać. To że macie słowo życie na ustach nie znaczy, ze jesteście jego obrońcami.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2017 o 15:06

0 / 2
Submachine

[demot] @Jimmy_Waldemar_Resiak Ja osobiście jestem za trzema klasycznymi wyjątkami co do aborcji. !- w przyapdku gwałtu, choć i tak jesteśmy blisko wyeliminowania procederu, ale niestety pro life talibowie wiedzą w pigułce dzień PO aborcję, wiec nawet jakby, tfu wygwałciło kobietę stado murzynów to już ich sperma jest człowiekiem i to jest dla mnie chore, bo co innego płód, dziecko,a co innego niedopuszczanie do połączenia jajnika i plemnika. Drugi to uszkodzenie płodu. I nie mam tu na myśli np downa tylko potwornych deformacji ,gdzie w zasadzie zamiast dziecka mamy twór nie przypominając człowieka, nawet zdeformowanego. Trzeci to zagrożenie życia matki.

-1 / 3
Submachine

[demot] @RadnyZDopiewa Biorąc pod uwagę jak wygląda właśnie Iran po rewolucji islamkiej to bardzo dobrze, że Reza Pahlazi pacyfikował tę zarazę. Jak widać za delikatny był. Powinien ich wrzucać do obozów. Chyba tylko rewolucja kulturalna stylu chińskiej, gdzie zdepcze się tradycjonalizm uratuje bliski wschód.

0 / 6
Submachine

[demot] Za szacha Iran był rajem. Potem Chomeini i ten śmierdzący isalm wszystko zniszczył. Dopóki Ahmadineżad był prezydentem iranu to kibicowałem izraelowi.

-2 / 14
Submachine

[demot] Może coś jest w tym co mówią wegetarianie. Na początek powinno się przerzucić tylko na ryby.

3 / 17
Submachine

[demot] @ChasingCars Jest lek na raka. Lewoskrętna witamina C, korzeń mniszka lekarskiego, mirra, imbir, kurkuma itd. Szukajcie alternatywnej medycyny, a lekarza unikajcie, bo jego rady są po to by pacjent był skarbonką do napełniania. Ten zawód dawno został rozebrany z etyki i moralności.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 stycznia 2017 o 9:35

1 / 9
Submachine

[demot] Widzę, że jest tworzona nowa forma inżynierii społecznej, by ludzie jak najszybciej brali sobie wielki ciężar na barki. Najpierw dziecko, potem kredyt i tak rządy kontrolują masy i ekonomicznie trzymają je za jaja. Wiek do trzydziestki jest na zrobienie kariery i kształcenie się. Całe życie nie może polegać na wyrzeczeniach i egzystowaniu na nizinach wogóle się nie rozwijając. Wielu się nie podoba, ze pokolenie Y i Z jest niezależne. w każdej chwili może pokazać środkowy palec w pracy wracając do domu w cieplarnianych warunkach szukają lepszej pracy. Więc propagandą jakoś tłuszczę, która chce się wybić trzeba uwiązać. Jak jest dziecko to trzeba spłacać kredyt i szef może ci strać na łeb. Akolici przymusowego natalizmu to ścierwa, które wiedzą co robią.

-3 / 13
Submachine

[demot] @kompleksowy a żebyś wiedział. Dla mnie kultury 3 świata to prymitywizm i obskurantyzm zatrzymany najdalej na neolicie.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 1
Submachine

[demot] Ja tam zjem kebaba. Nie żal mi typowego seby co chciał wyjść na gita przed podobnymi sobie jaki to on dzielny i odważny.

1 2 3 4 5 następna »