Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

StrongWalus

Z nami od: 27 czerwca 2016 o 10:48
Ostatnio: 22 stycznia 2017 o 6:21
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
O sobie:

Komuna to rak cywilizacji. Nieważne jakiego jest koloru czy to czerwona czy tęczowa czy to ze wschodu czy zachodu. Należy ją materialnie wykorzystać a następnie trzebić jak robactwo do fizycznego unicestwienia włącznie.

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 44 (44 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2305
  • Komentarzy: 280
  • Punktów za komentarze: 154
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Najobrotniejszy dziennikarz ostatnich dni ? Albo...

Najobrotniejszy dziennikarz ostatnich dni ? Albo... –
archiwum

Czy nie uważacie że Papież wygląda jakby odbywał pielgrzymkę po Polsce na siłę ? Wciąż wygląda na przestraszonego lub wręcz znudzonego ?

Czy nie uważacie że Papież wygląda jakby odbywał pielgrzymkę po Polsce na siłę ? Wciąż wygląda na przestraszonego lub wręcz znudzonego ? –
archiwum

Naśladuje pan Leppera i skończy pan jak Lepper

Naśladuje pan Leppera i skończy pan jak Lepper – Stefan Niesiołowski były marszałek sejmu , polityk Platformy Obywatelskiej, podczas posiedzenia sejmu pełniąc funkcję marszałka, skierował się do obecnego wiceprzewodniczącego komisji śledczej ds. Amber Gold słowami: Naśladuje pan Leppera i skończy pan jak Lepper”. Co miał na myśli pan Niesiołowski?
archiwum

TRUMP trzymamy kciuki

TRUMP trzymamy kciuki –
archiwum

Polska powinna się wywiązać ze zobowiązań miedzynarodowych i przyjąć siedem tysięcy uchodźców

Polska powinna się wywiązać ze zobowiązań miedzynarodowych i przyjąć siedem tysięcy uchodźców – Czy kroś wie co się stało z tą kobitą ? Czy lewactwo ma jej rozbierane fotki czy co ?
archiwum

No to od dzisiaj mamy przygotowania do nowej wyprawy krzyżowej.

No to od dzisiaj mamy przygotowania do nowej wyprawy krzyżowej. – Atak na kościół i morderstwa, które miały dzisiaj miejsce, to barbarzyństwo – powiedział w pierwszym oświadczeniu premier Francji Manuel Valls. Napastników było dwóch. Zostali zastrzeleni przez francuską policję. Miejscowość, w której doszło do ataku na kościół to Saint-Etienne-du-Rouvray; położona jest niedaleko miasta Rouen w Normandii, w departamencie Seine-Maritime. Zakładnikami byli wierni oraz ksiądz. Duchowny został brutalnie zamordowany, zanim policji udało się przeprowadzić akcję odbicia zakładników. Jedna osoba jest w szpitalu, jej stan określono jako ciężki - poinformowało francuskie MSW
archiwum

Ludziom już całkiem wali na dekiel. Atak Rosji na Polskę to kwestia godzin -ostrzega gazeta brytyjska.

Ludziom już całkiem wali na dekiel.Atak Rosji na Polskę to kwestia godzin -ostrzega gazeta brytyjska. – Gazeta podaje że Rosja ma wojska gotowe do rozpoczęcia przejęcia ponownie krajów Europy Wschodniej pod swój protektorat. Chodzi o Litwię Estonie i Polskę.Generał sir. Richard Shirreff, mówi że wojska rosyjskie są w stałej gotowości po konflikcie na Ukrainie i w Syrii i aby odwrócić uwagę od problemów gospodarczych może zaatakować Polskę i kraje Europy Wschodniej.Rosja nie zniesie wojsk sojuszu przy swoich granicach.Choć kraje zachodnie nałożyły sankcje na Rosję po zajęciu Krymu, to Rosja zachowuje potężną siłę bojową która jest w gotowości a siłę pokazała walcząc z państwem islamskim.Ogólne Shirreff ostrzegł:” Rosja jest zdolna do zaskakującego ataku Zachodu , atak będzie miał niestety katastrofalne konsekwencje dla Polski i śmiertelne konsekwencje dla Sojuszu. Kiedy wojska rosyjskie zaatakowały wschodnią Ukrainę w marcu 2014 Putin mówił o ochronie mniejszości rosyjskojęzycznej w regionie Donbasu.W chwili kiedy zaatakuję Polskę powie że chce bronić dostępu do Kaliningrad
archiwum

kondukt żałobny

kondukt żałobny – W Berlinie trwa właśnie kondukt żałobny po tragicznych wypadkach w Monachium. W ataku terrorystycznym zginęło tam 10 osób. Pogrążone w smutku i żalu maszerują grupy lewicowe całej Europy w proteście przeciwko rosnącej agresji ze strony śniadych braci przybyłych do Europy na zaproszenie Pani Kanclerz.
archiwum

Jak zwalczać terroryzm - poradnik

Jak zwalczać terroryzm - poradnik –
archiwum

Kto to jest ?

Kto to jest ? – To coś ze zdjęcia co tylko przez przypadek jest nazywane posłem , twierdzi że powinniśmy tarzac sie na kolanach przed zydami za niezawinione oskarzenia. Z tego co wiem gościu zajmował się przez pół swego marnego żywota żukiem gnojowym i chyba tak mu już zostało. Te żuku gnojowy popytaj się lepiej swoich kumpli z belgii kto wytrzebil jak zwierzynę 10mln tubylcow afrykanskich i dlaczego rodziny poszkodowanych nigdy od belgów nie otrzymały rekompensaty nawet w postaci kozy. I dlaczego masakra zydow jest ludobojstwem a masakra polakow w latach 30-stych w sowieckim sojuzie ( nawet 300tys ofiar ) , rzeż wołyńska ( nawet 100tys ofiar ) nie mówiac juz o Katyniu to wg takich zakłamanych gnoji to tylko incydenty
archiwum

(18+) Genitalia w ustach, wydłubane oczy, policjanci wymiotowali. Francuski rząd ukrył krwawą informację o zamachU

(18+) Genitalia w ustach, wydłubane oczy, policjanci wymiotowali. Francuski rząd ukrył krwawą informację o zamachU – Na jaw wychodzą kolejne informacje na temat zamachów terrorystycznych we Francji. Tym razem chodzi o rzeź jaką urządzili dżihadyści w klubie Bataclan. Okazuje się, że ofiary były brutalnie torturowane przez napastników, co postanowiono ukryć przed opinią publiczną. Terroryści nie tylko wymordowali w klubie Bataclan 89 osób. Ich zbrodnia charakteryzowała się szczególnym okrucieństwem. Gdy policjanci odbili klub i zobaczyli rozerwane ciała, wielu wymiotowało, choć nie był to pierwszy raz, gdy widzieli martwych ludzi.
archiwum

ostrzał kabiny

ostrzał kabiny –
archiwum – powód

...

... –
archiwum

Vive la mort, vive le guerre, vive Légion Etrangère

Vive la mort, vive le guerre, vive Légion Etrangère –
archiwum

Car jewropy chyba ma spóźnione klimakterium.

Car jewropy chyba ma spóźnione klimakterium. –
archiwum

...

... –
archiwum

Dość chowania głowy w piasek ws. Ukrainy

Dość chowania głowy w piasek ws. Ukrainy – Grzegorz Braun twierdzi że decyzje polskiego rządu ocierają się o granice zdrady narodowej, ponieważ gabinet Beaty Szydło, a w zasadzie Jarosława Kaczyńskiego w coraz większym stopniu reprezentuje interesy ukraińskie, a nie polskie. Może o tym świadczyć próba przemilczenia rocznicy rzezi na Wołyniu.
archiwum

Electronic ‘magic’ marker creates illuminated 3D city from mere drawings

Electronic ‘magic’ marker creates illuminated 3D city from mere drawings –
archiwum – powód

...

... –
archiwum

Kosmiczny odlot lewackiego aktywisty: Brexit to wina Polaków

Kosmiczny odlot lewackiego aktywisty: Brexit to wina Polaków – Daniel Cohn-Bendit – lewak, znany ze swoich pedofilskich upodobań – znalazł winnych wyniku referendum w Wielkiej Brytanii. Jeden z liderów Zielonych i były europoseł oznajmił, że za Brexit odpowiada nie kto inny, tylko… Polacy!Cohn-Bendit udzielił wywiadu niemieckiemu dziennikowi „Die Welt”. Rozmawiano na temat Brexitu. Jeden z wątków rozmowy dotyczył przedreferendalnej kampanii – i tu niemiecko-francuski polityk odleciał całkowicie. Zdaniem byłego posła do Parlamentu Europejskiego to nie problem uchodźców był jej głównym tematem. Według lewackiego aktywisty, największym problemem mieli być Polacy.