Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Skarga

2 / 2
Skarga

[demot] @riserubi2 myślę, że przekaz jest taki by u podłoża buntu nie stała destrukcja, ale chęć osiągnięcia czegoś lepszego, nić to co było do tej pory. każdy z nas wybiera między chęcią destrukcji, która jest spektakularna, łatwa i szybko przynosi efekty, a budowy, która jest żmudna, wymaga wiedzy, przygotowań i chęci dążenia do doskonałości. sądzę, że Rollins chciał przekazać, by wybrać ten "słuszny bunt"

18 / 20
Skarga

[demot] @Spedit nawet jeśli miałbym nie wiedzieć o co chodzi, jak miałoby się to przekładać na poziom intelektualny społeczeństwa? Co do Twoich "racji": 1. Aktywność na Facebooku nie polega na tym, że wrzuca się swoje zdjęcia. Tak było na portalach sp. 10 lat temu i te portale są teraz martwe. Na Fejsa wrzucasz wszystko co Ci się podoba, w ten sposób generujesz ruch, a ludzie wchodzą tam bo lubią miejsca gdzie dużo się dzieje. Nie będzie ruchu - nie będzie FB. 2. Czy bym nie chciał? Oczywiście, że bym chciał. Chciałbym aby moje treści mogły być publikowane WSZĘDZIE. Dopiero co BeleRuth wspominał, że piractwo nie pogarsza, a poprawia sprzedaż (http://kwejk.pl/obrazek/854923) podobnie linki do Twojej strony - generują ruch, wpływają korzystnie na pozycjonowanie itd. To m.in. mają na myśli przeciwnicy ACTA gdy mówią o "braku zrozumienia internetowych mechanizmów" przez jej twórców. Wikipedia może zostać usunięta tak samo jak wszystko inne, nikt nie analizuje czy właściciele praw autorskich życzą sobie popularności czy nie – to będzie wbrew prawu. 3. Prosta jak sprawa Megaupload, co? Tam też przecież to userzy łamali prawo? Czemu nie oni siedzą? 4. Tak, ale te treści są tylko czubkiem góry lodowej, prawdziwą wartość YT stanowią użytkownicy. Od reklam i profesjonalnych kanałów mamy TV. Pisałem, że zostaną trailery i reklamy, czytałeś to w ogóle? 5. Co innego, gdy dostawca o czymś wie, a co innego stworzyć prawo nakazujące denuncjowanie własnych klientów pod rygorem, dajmy na to, zamknięcia działalności. Poczytaj trochę o ACTA, sprawdź skąd wziął się protest, a potem się zastanów, która część społeczeństwa zasługuje na miano, jak to ująłeś "bandy idiotów".

34 / 38
Skarga

[demot] Więzienia i tak są przepełnione, kto mówi o więzieniach? Ludzie będą otrzymywać grzywnę, serwisy będą zamykane, ale najgorsze będzie to, że nigdy nie będziesz wiedział czy właśnie nie łamiesz prawa. Nawet jeśli to o czym piszę, to wszystko przesada, to chyba lepiej dmuchać na zimne, niż to sprawdzić, co?

35 / 37
Skarga

[demot] New4 - kwestia systemu. Przed 1939 w PL też pewnie nikt nie wierzył, że da się zrobić z sąsiada konfidenta.

20 / 30
Skarga

[demot] Rząd sprawuje kontrolę i reguluje gospodarkę, ale wszystko to czemuś służy. Podatków nie podnosi się po to, by komuś dokopać, tylko by komuś pomóc - takie są założenia. Czy rząd je spełnia, to osobna dyskusja. ACTA dokopie wszystkim. Mogę się założyć, że nawet sami twórcy będą tego żałować. Każdy ma coś w sieci, co jest dla niego ważne. Obojętnie co to jest, to zniknie albo się zmieni. Na gorsze.

30 / 38
Skarga

[demot] Znajdując się na jednym z serwisów, którego zniszczenia pragniesz, przeczysz samemu sobie.

69 / 87
Skarga

[demot] To nie jest prośba o plusy, mam w dupie plusy. Chodzi o udostępnianie, o informowanie, o protest, a nie jakieś idiotyczne plusy.

14 / 24
Skarga

[demot] Co za bzdura... Oglądam sobie filmik na którym kot reanimuje kota kilka minut, następnie człowiek zabiera truchło. Dodatkowo istnieją przesłanki, że ten żywy kot być może nie tyle chciał go wskrzesić, co wykorzystać. Potem wchodzę na demoty, a tu jakiś natchniony robi z tego tygodniowe czuwanie, co jest o tyle niesmaczne, że kot truchło po kilku dniach śmierdzi nieprawdopodobnie i musiałoby to się zdarzyć w mieście bez służb porządkowych. Jeszcze pokazuje tendencyjnie ludzi, jakby się cieszyli, że kot nie żyje... Co za bzdura...

-2 / 2
Skarga

[demot] To prawda, spojrzeć i się uśmiechnąć tak, żeby wiedział, że odsłonisz dupę i cycki to prawdziwa sztuka.

0 / 0
Skarga

[demot] Zależy gdzie by ten guzik był, bo jak na dupie to faktycznie mogłoby być kiepsko.

0 / 0
Skarga

[demot] W skrócie chodziło o to, że choć nie neguję jego dobroci, stał się idolem mas, miał świetny marketing i społeczne zachowania tłumów (płacz po śmierci człowieka, którego nie poznali, obnoszenie się z uwielbieniem dla niego, plakaty na ścianach) są zupełnie podobne do zachowań powodowanych modą i innymi elementami popkultury.

0 / 0
Skarga

[demot] Skąd przypuszczenie, że leci z nich para? Te jego są z piasku i pewnie unosi się z nich co najwyżej kurz bądź para, ale większe wyglądają poważnie ;)

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2011 o 10:48

1 2 następna »