Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Semiq

Z nami od: 27 października 2009 o 17:19
Ostatnio: 7 kwietnia 2021 o 1:36
Exp: 24
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 16 z 93 (76 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6301
  • Komentarzy: 186
  • Punktów za komentarze: -126
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
"My, Pierwsza Brygada" grana przez uliczną orkiestrę w Grecji – w 2019 roku Orkiestra uliczna w mieście Korfu, na greckiej wyspie o tej samej nazwie, przeszła ulicami grając pieśń polskich Legionów.
archiwum
Z dedykacją dla wszystkich medyków –
Szczyt Manipulacji – Polski Fundusz Rozwoju wysłał film, w którym właściciel pewnej restauracji w Polsce opowiada, że dzięki rządowym programom wsparcia, utrzymał miejsca pracy w czasie pandemii a przelew na konto przyszedł w dwa dni...Problem w tym, że pewien internauta rozpoznał lokal nagrany na filmiku. Okazała się nim restauracja z Warszawy, więc zadał jej powyższe pytanie...
archiwum
Nie ma lekko... –
archiwum
. –
archiwum
A gdyby tak zamiast drzew zasadzić wysokie krzaki? – Wtedy zamiast zabijać, amortyzowałyby wypadające samochody...
archiwum
Godny Przeciwnik –
archiwum
Po aferze z amerykańskim biskupem, przeciwnicy Jana Pawła II domagają się likwidacji pomników z jego wizerunkiem a katolicy bronią ich własną piersią... – tylko, że sam Jan Paweł II kiedyś powiedział: „Nie budujcie mi pomników. Zróbcie coś dla ludzi”
archiwum
Zobaczyłem "Zjednoczony" Naród – Antycovidowcy - J***Ć PiS!Rolnicy - J***Ć PiS!Górnicy - J***Ć PiS!ProAborcjoniści - J***Ć PiS!
archiwum – powód
"Hasło jest nieprawidłowe" –
0:14
archiwum
Wesela takie są... –
archiwum
Trwa kwarantanna! –
Korporacja wykupuje państwa - najlepsza reklama Cyberpunka o jakiej słyszałem –  CD Projekt chce kupić obligacje Polski itrzech innych państw za kilkaset milionówzłotychBusiness Insider PolskaO 6 maja, 19:35 4 95 989inCD Projekt ogłosił, że w ramachinwestycji chce przeznaczyć do300 milionów złotych naobligacje Skarbu Państwa oraztrzech innych państw. Pieniądzemają pochodzić z nadwyżekCD PROJEKT®gotówkowych spółki.• CD Projekt chce kupićobligacje w ciąguFoto: Kacper Pempel / Forum Polska Agencja Fotografównajbliższych trzechCD Projekt ma zamiar kupić obligacje Skarbu Państwa zamaksymalnie 150 mln złmiesięcyNa papiery SkarbuZOBACZ TAKŻEPaństwa spółka maprzeznaczyć do 150 mln złTym spółkom kryzys koronawirusa nie zaszkodził,
archiwum
Skrzynki korespondencyjne – u nas już zamontowali a u Was?
archiwum
Gdy grając w "Państwa miasta", przy literze "C" wpisujesz:Chorwacja, Chełmno, Chomik, Chaber... –
archiwum
Kiedy odpowiedziałeś szybciej, niż uczestnik Familiady –
archiwum
Niesamowity wywiad Piotra Korczarowskiego z Moniką Jaruzelską – Czy da się stworzyć pomost między osobami o różnych światopoglądach? Dlaczego szufladkujemy się według poglądów zapominając o cechach wspólnych, typowych dla człowieczeństwa?
Lichocka Show –  wypierdalaćwon dziadu
archiwum
Nadzieja umiera ostatnia... – jako matka głupich.
Poseł Konfederacji Jakub Kulesza został wyproszony z TVP INFO – TVP utrzymują swoimi podatkami wszyscy obywatele, a nie tylko ci, którzy głosują na PiS. Telewizja Publiczna jednak o tym nie pamięta i wygania ze studia niewygodnych dla PiS polityków Jakub Kulesza@Kulesza_plMiałem dziś brać udział w #Woroniczal7, ale wostatniej chwili dowiedziałem się, że ©KONFEDERACJĄnie jest mile widziana w programie :(Miejsce opozycyjnego Koła Poselskiego zajął kolejnyprzedstawiciel rządzącego Klubu @pisorgplNa to właśnie poszło kolejne 2 mld zł z podatków.