Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Semiq

Z nami od: 27 października 2009 o 17:19
Ostatnio: 3 grudnia 2020 o 17:01
Exp: 27
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 15 z 88 (72 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5928
  • Komentarzy: 179
  • Punktów za komentarze: 291
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Godny Przeciwnik

Godny Przeciwnik –
archiwum

Po aferze z amerykańskim biskupem, przeciwnicy Jana Pawła II domagają się likwidacji pomników z jego wizerunkiem a katolicy bronią ich własną piersią...

Po aferze z amerykańskim biskupem, przeciwnicy Jana Pawła II domagają się likwidacji pomników z jego wizerunkiem a katolicy bronią ich własną piersią... – tylko, że sam Jan Paweł II kiedyś powiedział: „Nie budujcie mi pomników. Zróbcie coś dla ludzi”
archiwum

Zobaczyłem "Zjednoczony" Naród

Zobaczyłem "Zjednoczony" Naród – Antycovidowcy - J***Ć PiS!Rolnicy - J***Ć PiS!Górnicy - J***Ć PiS!ProAborcjoniści - J***Ć PiS!
archiwum – powód

"Hasło jest nieprawidłowe"

"Hasło jest nieprawidłowe" –
0:14
archiwum

Wesela takie są...

Wesela takie są... –
archiwum

Trwa kwarantanna!

Trwa kwarantanna! –

Korporacja wykupuje państwa - najlepsza reklama Cyberpunka o jakiej słyszałem

Korporacja wykupuje państwa - najlepsza reklama Cyberpunka o jakiej słyszałem –  CD Projekt chce kupić obligacje Polski itrzech innych państw za kilkaset milionówzłotychBusiness Insider PolskaO 6 maja, 19:35 4 95 989inCD Projekt ogłosił, że w ramachinwestycji chce przeznaczyć do300 milionów złotych naobligacje Skarbu Państwa oraztrzech innych państw. Pieniądzemają pochodzić z nadwyżekCD PROJEKT®gotówkowych spółki.• CD Projekt chce kupićobligacje w ciąguFoto: Kacper Pempel / Forum Polska Agencja Fotografównajbliższych trzechCD Projekt ma zamiar kupić obligacje Skarbu Państwa zamaksymalnie 150 mln złmiesięcyNa papiery SkarbuZOBACZ TAKŻEPaństwa spółka maprzeznaczyć do 150 mln złTym spółkom kryzys koronawirusa nie zaszkodził,
archiwum

Skrzynki korespondencyjne

Skrzynki korespondencyjne – u nas już zamontowali a u Was?
archiwum

Gdy grając w "Państwa miasta", przy literze "C" wpisujesz: Chorwacja, Chełmno, Chomik, Chaber...

Gdy grając w "Państwa miasta", przy literze "C" wpisujesz:Chorwacja, Chełmno, Chomik, Chaber... –
archiwum

Kiedy odpowiedziałeś szybciej, niż uczestnik Familiady

Kiedy odpowiedziałeś szybciej, niż uczestnik Familiady –
archiwum

Niesamowity wywiad Piotra Korczarowskiego z Moniką Jaruzelską

Niesamowity wywiad Piotra Korczarowskiego z Moniką Jaruzelską – Czy da się stworzyć pomost między osobami o różnych światopoglądach? Dlaczego szufladkujemy się według poglądów zapominając o cechach wspólnych, typowych dla człowieczeństwa?

Lichocka Show

Lichocka Show –  wypierdalaćwon dziadu
archiwum

Nadzieja umiera ostatnia...

Nadzieja umiera ostatnia... – jako matka głupich.

Poseł Konfederacji Jakub Kulesza został wyproszony z TVP INFO

Poseł Konfederacji Jakub Kulesza został wyproszony z TVP INFO – TVP utrzymują swoimi podatkami wszyscy obywatele, a nie tylko ci, którzy głosują na PiS. Telewizja Publiczna jednak o tym nie pamięta i wygania ze studia niewygodnych dla PiS polityków Jakub Kulesza@Kulesza_plMiałem dziś brać udział w #Woroniczal7, ale wostatniej chwili dowiedziałem się, że ©KONFEDERACJĄnie jest mile widziana w programie :(Miejsce opozycyjnego Koła Poselskiego zajął kolejnyprzedstawiciel rządzącego Klubu @pisorgplNa to właśnie poszło kolejne 2 mld zł z podatków.
archiwum

Zauważyliście pewną smutną tendencję,

Zauważyliście pewną smutną tendencję, – że jak ktoś się zachowuje inaczej niż inni - nie idzie schematem obranym przez większość to jest od razu kierowany do oddziału psychiatrycznego? Wiem, że pytanie może brzmieć trywialnie ale nie zauważyliście, że to nie tyczy się zachowań czysto patologicznych i komentarzy ludzi. Tu chodzi o działanie organów socjalnych i administracyjnych w sprawach typowo nie patologicznych ale nieco odbiegających od "normalności".
archiwum

Nietypowa sytuacja kamienicy w Wodzisławiu Śląskim

Nietypowa sytuacja kamienicy w Wodzisławiu Śląskim – Akcja szpecenia jeszcze bardziej niszczejącej kamienicy, wywieszając na niej banery reklamowe wydaje się być słuszna. Jak uważacie?

Lepiej brzydko wygrywać

Lepiej brzydko wygrywać – niż ładnie przegrywać
archiwum

Wiem, że z 2016 roku

Wiem, że z 2016 roku – ale jeszcze znajdą się tacy, którzy tego nie oglądali. A warto!
archiwum

.

. –
archiwum

Solidarność solidarnością...

Solidarność solidarnością... – ale nie bądźmy baranami i nie dajmy się omamić tym pięknym przemówieniom w sprawie europejskiej zrzutki na katedrę - bo czy nam ktoś ostatnio chętnie pomaga a zwłaszcza Francja?