Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

PZA9099

-1 / 1
PZA9099

[demot] @supadupacipafly jaki problem wyciągnąć peta z popielniczki z kosza na śmieci? Żaden. Tak samo na chodnikach leżą i to różne długości petów. Zarówno wypalony do połowy papieros albo nawet pociągnięty z 2-3 razy głównie na przystanku, gdzie autobus nagle przyjechał.

-1 / 1
PZA9099

[demot] Nieważne jak dobre studia skończysz to i tak jedyne zatrudnienie znajdziesz albo jako zamiatacz ulic albo w McDonaldzie. Mówię o tym gdyż w Polsce jest 80% kierunków takich, że nawet nie znajdziesz się w konkretnej pracy. Kiedyś w Urzędzie Pracy było ogłoszenie że szukają JEDNEGO pracownika który ukończył kierunek zarządzanie, A chętnych do pracy po tym kierunku było kilkadziesiąt tysięcy osób.

2 / 6
PZA9099

[demot] Paradoks policji - kiedy Cię pobiją to policji nie ma. Kiedy posiadasz gram zioła to nagle jest Policja.

-2 / 4
PZA9099

[demot] @RoseCherry Nie mogę się doczekać czasów kiedy będzie możliwość klonowania ludzi. Wówczas wtedy każdy samotny i samotna stworzą sobie taki ideał, że już nic im do szczęścia nie będzie potrzebne.

-1 / 1
PZA9099

[demot] @wic1 wystarczy tylko opodatkować i zaakcyzować maryśkę i w zasadzie zdepenalizowana. Tak samo jak w Holandii.

-4 / 4
PZA9099

[demot] Nawet jak będą zarabiać co miesiąc milion złotych to i tak będą kraść i pakować się w korupcję. Kasy im za mało? Niech sobie wydrukują więcej kasy w NBP.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lutego 2018 o 19:23

0 / 2
PZA9099

[demot] Najlepszy prezent jaki można dać kobiecie to kartę kredytową razem z PINem przypisanym do karty. Gwarantuje że od razu będzie miała orgazm.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lutego 2018 o 19:13

0 / 4
PZA9099

[demot] Nowy sposób żebrzenia o plusy. Daje minus, podwójny gdyż nienawidzę bigosu.

-1 / 1
PZA9099

[demot] Najgorsze jest to że prawdopodobnie porzuciła szkołę mając 18 lat (gdyż wtedy mogła mieć już pierwsze dziecko). Do pracy nie pójdzie, gdyż po pierwsze - opieka nad dziećmi jej na to nie pozwoli a po drugie - nie ma wykształcenia. Mogłaby powiedzieć wprost że szuka kogoś kto utrzymałby jej dzieci no ale kto przy zdrowych zmysłach by chciał utrzymywać nieswoje dzieci i to w dodatku czwórkę? Inna kwestia - zmieni się władza i zlikwidują 500+ i co wtedy? Pewnie pozabija te dzieci gdyż nie będzie miała za co ich utrzymać. W tym jest dopiero największa patologia.

-1 / 1
PZA9099

[demot] Zapach benzyny, rozpuszczalników, środków chemicznych jak np proszków, płynów, kapsułek do prania, płynu do mycia naczyń, domestosów itp. Zapach nowych mebli, zapach farby, zapach z tyłka ale tylko z mojej, zapach potu, zapach maryśki, zapach nowego telefonu... Wnioskując - zapach wszystkiego co pachnie ale jeżeli chodzi o osobach to tylko od siebie.

-1 / 1
PZA9099

[demot] @adamski234 Komentarz na tyle trafiony, że ten smak idzie kupić w każdym Europejskim kraju a nawet na Ukrainie. Tylko u nas nie.

-1 / 1
PZA9099

[demot] Kupuje również rockstara. Dziwię się że Red Bull nie bierze przykładu z Rockstara.

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »