Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Onyx321

Z nami od: 26 lipca 2016 o 13:05
Ostatnio: 31 sierpnia 2017 o 21:06
Płeć: mężczyzna
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 40 (39 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 602
 • Komentarzy: 12
 • Punktów za komentarze: 4
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Behemoth na zaproszenie burmistrza z koncertem w Szczecinku

Behemoth na zaproszenie burmistrza z koncertem w Szczecinku – Na specjalną wspólną konferencję z zespołem Behemoth, do Warszawy udał się burmistrz miasta Szczecinek.                                 Czy planowany jest wspólny projekt fonograficzny burmistrza z udziałem zespołu?                  Oto projekt okładki!
archiwum

Burmistrz Szczecinka chce miesiąca więzienia dla radnego opozycji za plakat Obywatela Włapko

Burmistrz Szczecinka chce miesiąca więzienia dla radnego opozycji za plakat Obywatela Włapko – W szczecineckim sądzie kończy się proces wytoczony przeciwko radnym opozycji. Burmistrz chce na miesiąc, pozbawić wolności radnego opozycji. Drugiemu zaś karę ma wymierzyć Sąd.Za co? Za plakat zaprezentowany podczas sesji Rady Miasta z Obywatelem Włapko. Radny położył ów plakat z boku, na stole, przy wiceburmistrzu (który się nawet nie odezwał) a siedzący obok wiceburmistrza burmistrz miasteczka Szczecinek siarczyście się obraził. Dlaczego?Obywatel Włapko to symbol urzędnika utrudniającego człowiekowi życie powiedział Henryk Gaszkowski - świadek w tej niecodziennej sprawie.Zaś w Szczecinku powstał Społeczny Komitet Budowy Pomnika Obywatela Włapko który chce postawić ten symbol na cokole. Niestety ratusz nawet nie chce o tym słyszeć. Dlaczego?Lada dzień ma zapaść wyrok w tej kontrowersyjnej sprawie.
Źródło: GK24/Obywatel Włapko
archiwum

Minęło 5 lat od wizyty w Chinach. Gdzie inwestorzy z Chin? A w Szczecinku po terenie strefy ekonomicznej jak wiatr hulał tak hula!

Minęło 5 lat od wizyty w Chinach. Gdzie inwestorzy z Chin? A w Szczecinku po terenie strefy ekonomicznej jak wiatr hulał tak hula! –
Źródło: GAWEX/Obywatel Włapko
archiwum – powód

Przed przeznaczeniem nie uciekniesz... dopadnie i w Chinach

Przed przeznaczeniem nie uciekniesz... dopadnie i w Chinach – Miałeś, chamie, złoty róg,miałeś, chamie, czapkę z piór:czapkę fala niesie,róg huka po lesie,ostał ci się ino sznur,ostał ci się ino wór.
archiwum

Nawet świnia umie się zachować

Nawet świnia umie się zachować –
archiwum – powód

Tak patrząc z góry, to tak jakby chiński mur przybliżył się do Szczecinka

Tak patrząc z góry, to tak jakby chiński mur przybliżył się do Szczecinka –
Źródło: iszczecinek/włapko
archiwum

Narcyzta Pięknus Pospolitus

Narcyzta Pięknus Pospolitus – Wybujały Badyl z głową w chmurach toczy boje z Włapkiem... Być albo nie być oto jest pytanie!
archiwum

Pocałunek śmierci

Pocałunek śmierci – Count Dracula - Nosferatu bezwzględnie traktuje swoje ofiary... pozostawia ślad ukąszenia.
archiwum

Projekt "Mysia Wyspa" w Szczecinku

Projekt "Mysia Wyspa" w Szczecinku – W tym turystycznym miasteczku na Mysią Wyspę można dopłynąć stateczkiem. Ratuszowy plan zakłada kolejkę linową z gondolami. A my proponujemy metrem i balonami.
archiwum

Marzeniem tych, którym na łapki spogląda mały Włapko jest, podarować mu bilet w jedną stronę na bezludną wyspę!

Marzeniem tych, którym na łapki spogląda mały Włapko jest, podarować mu bilet w jedną stronę na bezludną wyspę! – Kilka kilogramów gipsu wystarczy, żeby niektórym zatrzęsły się nogi...
archiwum

Dla kogo plus dla kogo minus?

Dla kogo plus dla kogo minus? – Satyra jest po to żeby piętnować.A ktoś kto ma trudności we współżyciu w społeczeństwie wiecznie będzie niezadowolony.Włapko umoralnia, jest przestrogą dla tych co z uporem maniaka odbierają na swój sposób świat kształtując go na swoją modłę, nie licząc się ze społeczeństwem.
Źródło: GK Szczecinek
archiwum

Konkurs Miss Polonia

Konkurs Miss Polonia – Włapko w jury...
archiwum

Od osób prywatnych wymagają znacznie więcej niż od samorządów...

Od osób prywatnych wymagają znacznie więcej niż od samorządów... – Zabytkowa wieża ciśnień po liftingu, będzie chyba najbardziej rozpoznawalnym obiektem w Szczecinku i nie tylko... w czapie mandaryna.

Zabytkowy pomnik Jana Kaulfussa w Szczecinku

Zabytkowy pomnik Jana Kaulfussaw Szczecinku – To już trzy lata upływają od rozpoczęcia renowacji pomnika Kaulfussa, której podjął się na zlecenie Starosty Szczecineckiego artysta rzeźbiarz Wiesław Adamski. Niestety prace zablokował Miejski Konserwator Zabytków, który stwierdził wtedy, że "nikt nie może ruszyć pomnika bez pozwolenia konserwatorskiego". Prace przerwano... a czas płynie.Tymczasem fundator, który gwarantował środki na pokrycie renowacji zmarł, konserwator przeszedł na emeryturę, artysta pracownię zlikwidował, a pomnik jak widać na zdjęciu stoi, czeka i niszczeje, nawet ucho odpadło, upływający czas zaś zdarł z niego folię a przepychanki urzędnicze nadal trwają. Co jest ważniejsze - rzecz zabytkowa czy papierki, które tworzą wokół rzeczy urzędnicy, bo z konserwacją zabytku nie ma to nic wspólnego - nie ta kolejność!
archiwum

Dziś kolejna rozprawa w szczecineckim sądzie w procesie wytoczonym przeciwko radnym

Dziś kolejna rozprawa w szczecineckim sądzie w procesie wytoczonym przeciwko radnym – Burmistrz Szczecinka poczuł się obrażony po tym jak radni z opozycji na sesji Rady Miasta, przedłożyli burmistrzowi plakat pt. Obywatel Włapko i pozostawili go na stole prezydialnym. Radni chcieli w ten sposób wesprzeć Społeczny Komietet Budowy Pomnika Obywatela Włapko, który złożył w ratuszu oficjalny wniosek o wskazanie lokalizacji pod budowę pomnika. Wnioskodawcy podejrzewając, że wniosek ich nie zostanie poddany procedowaniu postanowili poprosić radnych opozycji o pomoc. Wniosek Komitetu rzeczywiście nie trafił pod obrady Rady Miasta, dopiero po kilku miesiącach i po interwencji Wojewody Zachodniopomorskiego radni rządzący stanowiący zdecydowaną większość w Radzie Miasta z burmistrzem, zmuszeni zostali do procedowania wniosku Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Obywatela Włapko.   Za plakat, przeciwko radnym opozycji, burmistrz wytoczył prywatny akt oskarżenia.
archiwum – powód

Duma konserwatora zabytków... a może...?

Duma konserwatora zabytków... a może...? – Powiada Gargamel do miejskiego konserwatora zabytków; Pawełku wspaniałą chatę mi wybrałeś.  Stara moja chata już się wali!
archiwum

Inwestycja miejska doskonałego ekonomisty

Inwestycja miejska doskonałego ekonomisty –
archiwum

Czy Minister Sprawiedliwości usunie patologię?

Czy Minister Sprawiedliwości usunie patologię? – A może pozostać przy stanie obecnym?
archiwum – powód

Zabójczy system

Zabójczy system – Urzędnicze patologie zasługują na piętno i obnażenie... w tej nierównej walce. Pod nosem rośnie nam arystokratyczna klasa urzędników.
archiwum – powód

Wywiad Obywatela Włapko dla TVP Obywatel Włapko: Rzecznik ratusza powiedział: ..."te prawdziwe łapówki znajdują się dużo wyżej..." Czy to znaczy, że niżej znajdują się nieprawdziwe łapówki? To znaczy jakie?

Obywatel Włapko:Rzecznik ratusza powiedział: ..."te prawdziwe łapówki znajdują się dużo wyżej..." Czy to znaczy, że niżej znajdują się nieprawdziwe łapówki? To znaczy jakie? –