Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

MlodyND

0 / 0
MlodyND

[demot] @Rotmistrz123 Sądzę że jednak jest - można żałować myślę - wszystkich ludzi, którzy niewinnie zginęli w tym szaleństwie. Jednakże film jest dla mnie przede wszystkim świadectwem historii - poprzez kolor - nabiera on całkiem innego - zdecydowanie bliższego nam klimatu.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 5
MlodyND

[demot] P.S nie porozmawiamy jak rozumiem o tym jak.to Brzeziński Czerwonych Khmerow wspierał czy Mao? Aaa tak...to była konieczność. Ale Ciii To nie pasuje do.spizu

-1 / 5
MlodyND

[demot] Same pudła w Twojej wypowiedzi - a) urodziłem.się za komuny b) jadłem te wyroby c) historia jest moja pasja a Brzeziński ma tyle wspólnego z obaleniem komuny co ja z baletem, gdybyś znał historie to byś wiedział ze ów uwielbiony przez TVN profesor razem z Kissingerem robili interesy za wiele milionów z Sowietami, zaś sam Brzeziński wspierał reżim Mao w Chinach. Prawdziwym autorem demontażu ZSRR był Reagan - katolik i głęboko wierzący w Boga antykomunista i antylewak. Co ciężko przełknąć lewicy. Razem z królem Arabii Saudyjskiej - Gwiezdne Wojny plus spadek.cen ropy na świecie - w obu przypadkach dzieło Reagana, spowodowało na tyle upadek gospodarki ZSRR ze gdyby nie kredyty z Zachodu których udzieliły czerwonym kraje zachodu to.by głód tam mieli.

-2 / 6
MlodyND

[demot] P.S gdyby nie Brzeziński Polacy nie mieliby rajstop. Samozaoranie level hard :D rajstopy zawsze były szczytem.marzeń każdego Polaka :D

-1 / 7
MlodyND

[demot] Nie sfajdaj się z tego wazeliniarstwa. Szefowi w pracy też tak bez mydła? Pewnie Cie koledzy w pracy lubią :D i nie sfajdaj bo mama będzie musiała spodnie prac, chyba że nauczysz się w końcu obsługiwać pralkę.

-1 / 3
MlodyND

[demot] I smutna tylko reakcja ludzi na prawdę...buczenie, gwizdy, wychodzenie z koncertu...

4 / 4
MlodyND

[demot] @Bihar Poszukaj w innych źródłach. Np. tu - http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/austria-powtorka-wyborow-prezydenckich-mozliwa,653172.html Nie opieraj się tylko na jednym źródle. Poszukaj tez informacji po niemiecku sobie. Nie bądź piyoterem :) I czytaj ze zrozumieniem - prawdopodobnie unieważni wybory w całej Austrii, na razie unieważniono w Wiedniu. Przecież nie napisałem że unieważnił w Austrii, tylko że prawdopodobnie unieważni (bo takie pogłoski są). Poszukaj w innych źródłach, zwłaszcza Austriackich. Liczne fałszerstwa są opisywane, większość na niekorzyść Hofera. Ergo - czytaj ze zrozumieniem, nie opieraj się tylko na jednym źródle i nie szukaj dziury w całym z powodu słów - pozdrowienia ;)

1 / 1
MlodyND

[demot] Lepiej dla nich niż dla Żydów te 65 mld co lewaki chcą oddać z moich pieniędzy, czy na teatrzyk dla Jandy.

1 / 1
MlodyND

[demot] kk to nie jest takie proste. Banki i monopoliści potrafią się bronić a koszty przerzucać na tych najbiedniejszych. Obowiązuje co prawda prawo konkurencji - jeden podniesie ceny inny nie - zyska ten drugi. Ale oni zrobią wszystko by ponieść jak najmniejsze koszty. Socjalizm jest niewłaściwą ideologią. Państwo nie powinno nikomu dawać żadnych pieniędzy. Żadnych zasiłków dla bezrobotnych, żadnych zapomóg i tak dalej. Spowodowałoby to że nie byłoby bezrobocia, nie byłoby patologii, gdyby nie było tego państwowego cyca - który jednym zabiera a innym daje - Ci którym się zabiera zatrudniliby tych którym dziś się daje. Państwo to powinna być administracja, sądy, niewielka ilość urzędów i urzędników, policja, wojsko, być może służba zdrowia jednak - częściowo prywatna, częściowo państwowa. Wszystko co niezbędne dla obronności i bezpieczeństwa kraju. Resztę powinno się sprywatyzować. Jednocześnie powinniśmy chronić rodzimy przemysł i własnych średnich i małych przedsiębiorców. Okładać daninami zagranicznych, ciągnąć od nich pieniądze - z czasem wytworzylibyśmy na tyle silną rodzimą gospodarkę, a nasze firmy tak rozrosłyby się że mogłyby konkurować z zachodnimi.

1 / 3
MlodyND

[demot] Moim zdaniem nawet najlepszym premierem w historii Wielkiej Brytanii. Churchilla nie liczę - bo to jednak inne priorytety były. Szkoda że dziś wszędzie mamy lewicę - czy to narodową (PiS) czy to europejską (PO, Nowoczesna). Nie widać szans na zmianę na lepsze.

1 / 1
MlodyND

[demot] @Bihar Nie mogę się z Tobą zgodzić. Nazizm nie był ideologią prawicową, a sam Hitler był marksistą i socjalistą tyle że narodowym. Nawet flaga III Rzeszy to podkreślała. Kolor czerwony na sztandarach nazistów oznaczał dokładnie to samo co kolor czerwony na sztandarze komunistów. Hitler uważał że Marks mylił się i przerobił go na własna modłę - zastąpił walkę klas proponowaną przez Marksa - walką ras. Ale generalnie resztę pozostawił socjalistyczną. Nienawidził kapitalizmu tak samo jak komunizmu i z taką samą pogardą wyrażał się o kapitalistach jak i o komunistach - obie ideologie były według Hitlera stworzone przez Żydów i obie należało zniszczyć aby na świecie zatriumfował Narodowy Socjalizm. Hitler nie był też nacjonalistą - nacjonalizm nie oznacza niszczenia innych narodów i nie oznacza atakowania kogoś za przynależność do nich. Nacjonalizm to miłość do własnego narodu, starania o poprawę jego bytu, to też narodowy egoizm - ale egoizm zdrowy - nie ma nic zdrożnego ani niewłaściwego w tym że najpierw dbasz o swoją rodzinę, a dopiero później o innych ludzi. Dokładnie tak samo jest z narodem i nacjonalizmem - przede wszystkim dbajmy o Polaków, a dopiero później o innych. To co Ty bierzesz za nacjonalizm - jest w rzeczywistości narodowym szowinizmem, a to już co innego. Prawica - prawdziwa - uważała że każdy człowiek powinien być kowalem własnego losu. Dlaczego człowiek pracujący więcej, starający się więcej, ambitniejszy i inteligentniejszy - nie miałby być bogatszy od lenia, człowieka mało ambitnego i niezbyt bystrego? I dlaczego ten ambitny nie miałby być szefem tego lenia? Dmowski zakładał że każdy powinien o swój byt walczyć sam, a rola państwa powinna być zminimalizowana do absolutnie niezbędnych jedynie czynności. Polski międzywojenny nacjonalizm, polscy narodowcy - byli skrajnymi liberałami gospodarczymi i wyznawali w pełni zasadę że każdy powinien mieć tyle na ile zapracował, a nie tyle ile da mu państwo. Czas najwyższy powoli kończyć z rozbudowana rolą państwa, socjalizmem, rozdawaniem pieniędzy, państwem urzędniczym...jedni są inteligentni, inni głupi, jedni ambitni, inni leniwi - więc sprawiedliwie będzie jeżeli szefem będzie ten ambitny, a nie ten leniwy....

1 / 5
MlodyND

[demot] @Bihar Mimo wszystko lepsza lewica narodowa (PiS), aniżeli lewactwo (PO, Nowoczesna) ;) Aczkolwiek najlepiej by było gdyby była u nas silna prawica narodowa. Ale takowej na horyzoncie nie widać.

1 / 1
MlodyND

[demot] @Lucidus Zobaczymy jak zagra z Niemcami. Niemniej - rewelacyjny mecz w jego wykonaniu. Jeżeli tak będzie grał to czeka go wielka przyszłość. Jest znacznie lepszy niż Lewandowski był w jego wieku.

2 / 2
MlodyND

[demot] @Lucidus Przyznam szczerze - jeszcze nigdy nie widziałem tak utalentowanego technicznie polskiego piłkarza jak Kapustka. Połowa kibiców i ekspertów na Twitterze pyta - kto to jest ten Kapustka :))) Milik słabo, ale chwała mu za bramę :)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2016 o 20:35

0 / 0
MlodyND

[demot] @sredniowieczniak Zawsze jakieś lewaki się znajdą ;) Dobrze jednak że stosunek głosów jest 51:12 dla Polaków. Młode pokolenie jest skrajnie prawicowe - i to jest piękne :) Bo skrajna prawicowość oznacza - połączenie liberalizmu gospodarczego i wartości narodowych - czyli dokładnie to co proponowała niegdyś endecja. Stanisław Baliński był piłsudczykiem akurat - wspaniałym patriotą, Polakiem i bardzo życzliwym i ciepłym człowiekiem. Ale myślę że dawny konflikt już można zakopać. Obaj - Piłsudski i Dmowski - byli wielcy, choć różnili się w poglądach i osobiście się mówiąc potocznie - "nie trawili" ze względu na rywalizację o kobietę. Pozdrawiam :)

0 / 0
MlodyND

[demot] @sredniowieczniak Nie chyba nie. Przypomnieć tu można jak potraktował Andersa Churchill pod koniec wojny. "Może Pan zabrać swoje dywizje"....

1 / 1
MlodyND

[demot] @Reakcjonista39 I nigdy nie wyciągną, przynajmniej dopóki system edukacji w Polsce będzie tak tragiczny. Ludzie nie rozumieją - że albo obronimy się sami, albo nikt nas nie obroni. Tylko my sami możemy zadbać o nasz kraj.

2 / 2
MlodyND

[demot] @Rhz Golicyn wydał też drugą książkę - "Petestroika Deception", nigdy nie wydaną w Polsce - zresztą "Nowe kłamstwa w miejsce starych" - także nigdy miały nie ujrzeć światła dziennego, zdaje się że zamówiono tłumaczenie tej książki na polecenie jeszcze poprzedniego rządu PiS, ale po dojściu do władzy PO ludzie WSI nakazali jej spalenie służbie kontrwywiadu i próbowali sabotować jej wydanie, oficer dzięki któremu książka ostatecznie została wydana - otrzymał ostrą reprymendę czy nawet zwolnienie dyscyplinarne ze służby (tak przynajmniej mówiono). Z tych "klimatów" można polecić jeszcze "Czerwone Horyzonty" Pacepy i nigdy nie wydaną w Polsce książkę generała StB Jana Sejny "We Will Bury You" - twierdził w niej to samo co Golicyn w Nowych Kłamstwach - tyle że wydał ją 2 lata wcześniej, w 1982 roku i nie zajmował się w niej tak szczegółowo dezinformacją i dywersją ideologiczną jak Golicyn w "Nowych..." - ale też twierdził iż był znacznie wcześniej opracowany plan "kontrolowanego przejścia do systemu pluralistycznego" jak to ładnie ujął Alojz Lorenc - generał StB, nadzorujący Operację "KLIN" - zeznając przed "Komisją 17 listopada" (dzięki tej Komisji Czesi dziś są narodem wolnym od komunistycznego balastu) - w sumie właściwie wszyscy wyżsi rangą oficerowie i ludzie zorientowani w temacie - włącznie np. z Gordijewskim, twierdzą iż system został zlikwidowany, a nie upadł. Odbiegłem daleko od tematu dywersji ideologicznej ;) O samym Golicynie - ciekawy artykuł http://jozefdarski.pl/894-demony-cia-czesc-ii Pozdrawiam :) P.S No i Volkoff oczywiście - ta sama liga co Golicyn z dziedziny dezinformacji.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 maja 2016 o 22:51

1 2 następna »