Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

MacQ1987

Z nami od: 20 września 2010 o 9:42
Ostatnio: 14 kwietnia 2020 o 21:34
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 5 (4 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 285
 • Komentarzy: 0
 • Punktów za komentarze: 0
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

7 777 777 777 A wśród tych szczęśliwych siódemek jesteś Ty

A wśród tych szczęśliwych siódemek jesteś Ty – Siedem miliardów, siedemset siedemdziesiąt siedem milionów, siedemset siedemdziesiąt siedem tysięcy, siedemset siedemdziesiąt siedem osób. Tyle właśnie mieszkańców liczyła nasza planeta dnia 14.04.2020 o godzinie 21:28:29 czasu środkowoeuropejskiego wg. serwisu worldometers.info Current World Population
archiwum

Zostań w domu.

Zostań w domu. – Koronawirus sieje coraz większe spustoszenieŁączna liczba zarażonych przekroczyła 654 000 Ponad 30360 osób zmarło. W tym tylko dzisiaj:We Włoszech 889 osób. W Hiszpanii 674 osóbWe Francji 319 osóbW USA 249 osóbW UK 260 osóbW Polsce jak dotąd zachorowało 1638 osób.18 niestety zmarło.W dniu dzisiejszym było 249 przypadków zachorowań.2 osoby zmarły.A to dopiero początek.Nie pozwól drastycznie wzrosnąć tym liczbą. Przestrzegaj zasad kwarantanny.               #Zostańwdomu Nie ryzykuj życia swojego i swoich bliskich.
archiwum

Polko, Polaku. Wydaje Ci się, że Koronawirus Ciebie nie dotyczy ? Jesteś młody ? Jesteś zdrowy ?Jesteś mieszkańcem regionu gdzie jest mała ilość zachorować lub nie ma ich wcale ? Jesteś przekonany/a, że większe prawdopodobieństwo,jest zachorować na raka? JESTEŚ W BŁĘDZIE... Jesteś młody – Ty może się nie zarazisz, a jeżeli nawet to 2 tygodnie poleżysz i wyjdziesz, ze szpitala, tylko weź pod uwagę, że: Zarazisz w tym czasie inne osoby, które mogą nie mieć tyle szczęścia. To może być Twój Ojciec

JESTEŚ W BŁĘDZIE...Jesteś młody – Ty może się nie zarazisz, a jeżeli nawet to 2 tygodnie poleżysz i wyjdziesz, ze szpitala, tylko weź pod uwagę, że:Zarazisz w tym czasie inne osoby, które mogą nie mieć tyle szczęścia. To może być Twój Ojciec – Babcia, Dziadek, ulubiony Trener. Jeżeli nawet zarazisz kogoś równie młodego np. kolegę, to on zarazi swoich bliskich a oni znów kolejne osoby. Błędne koło. Koło, które jesteśmy w stanie zatrzymać.Koronawirus wyniszcza gospodarkę. Za miesiąc czasu Twój Ojciec, Matka mogą stracić pracę. Im szybciej zatrzymamy epidemię tym szybciej zaczniemy regenerować kraj pod względem ekonomicznym. Szybciej wrócimy do normalności.Prawdopodobieństwo raka , czy śmierci w wypadku na pewno jest większe. Bo istnieje od wielu lat. Kto wie czy za rok czasu, jeżeli nie powstrzymamy pandemii, nie będzie to najbardziej śmiercionośna z chorób. A jeżeli nawet nie, to na pewno najbardziej wyniszczającą gospodarkę.Na dzień dzisiejszy jest ponad 575 000 zarażonych ludzi. Ta liczna wzrasta w zastraszającym tempie. USA, Włochy, Hiszpania, Francja.Też, na początku bagatelizowali temat. Prześmiewcze filmiki, memy, lekceważące wypowiedzi polityków. Po niespełna 40 dniach, zaczynają sobie nie radzić z zaistniałą sytuacją.
Źródło: Mijają trzy tygodnie od wykrycia pierwszego Koronawirusa w Polsce i już jest ponad 1300 zarażonych osób. Niestety 16 osób zmarło. Jeżeli nie weźmiemy sobie zaleceń o kwarantannie do serca te liczby drastycznie wzrosną. A nie muszą. To zależy od Ciebie.
archiwum

PODRÓŻE MIŁOSNE KSZTAŁCĄ

PODRÓŻE MIŁOSNE KSZTAŁCĄ – - Gdzie mnie weźmiesz na pierwszą randkę ? W bardzo romantyczną podróż
archiwum – powód

Klocki od Mikołaja ?? Nie dziękuje !! Ja chcę ŻYĆ

Klocki od Mikołaja ?? Nie dziękuje !! Ja chcę ŻYĆ –  On nie marzy o klockach - Patryk walczy co dnia z Mukowiscydozą. ..Czy i teraz internauci pokażą się z lepszej strony ??

1