Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Longslaw

Z nami od: 18 lutego 2014 o 21:52
Ostatnio: 19 lipca 2019 o 16:53
Płeć: mężczyzna
Exp: 62
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 37 z 258 (215 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 14063
  • Komentarzy: 482
  • Punktów za komentarze: 499
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Źródłem informacji o rzekomej smierci Adama Słodowego była prześwietna TVP Info.

Źródłem informacji o rzekomej smierci Adama Słodowego była prześwietna TVP Info. – Już same paski im nie  wystarczą do pełni samouwielbienia.
poczekalnia

Postanowiłem sprzątnąć swój pokój, a żona do mnie: - coś tam narozrabiał!

Postanowiłem sprzątnąć swój pokój, a żona do mnie:- coś tam narozrabiał! –
poczekalnia

Czechy wyemitowały banknot o nominale 0 euro z wizerunkiem Karela Gotta. Można na nim zarobić tysiące koron.

Czechy wyemitowały banknot o nominale 0 euro z wizerunkiem Karela Gotta. Można na nim zarobić tysiące koron. – To jest dopiero sposób na obniżenie podatków. Można mieć tysiące takich banknotów, a podatek- wciąż zero. Ale żeby tak nisko wycenić zasłużonego artystę, to już skąpstwo.
poczekalnia

Panie, o 4.00 wsiadam na Okęciu, lecę do Modlina. Wsiadam do tego, co leci do Radomia. Lecę, a tam się okazuje, że lotnisko po drodze rozebrali. To pan się dziwisz, że ja nie zdanżam?

Panie, o 4.00 wsiadam na Okęciu, lecę do Modlina. Wsiadam do tego, co leci do Radomia. Lecę, a tam się okazuje, że lotnisko po drodze rozebrali.To pan się dziwisz, że ja nie zdanżam? –
poczekalnia

Tak miedzy nami, że mnie nie wybrano, to jest zemsta za "Bitwę pod Grunwaldem".

Tak miedzy nami, że mnie nie wybrano, to jest zemsta za "Bitwę pod Grunwaldem". –

Polak wynalazł paliwo którego produkcja kosztuje 25 groszy za litr Łącząc węgiel z wodą, Polacy chcą podbić rynek oleju opałowego, a w przyszłości napędzać silniki samochodowe. Poznaj technologię, która może zbawić polskie górnictwo i spełnia wymogi pakietu klimatycznego

Łącząc węgiel z wodą, Polacy chcą podbić rynek oleju opałowego, a w przyszłości napędzać silniki samochodowe. Poznaj technologię, która może zbawić polskie górnictwo i spełnia wymogi pakietu klimatycznego – Słuszne podejrzenie w komentarzu
poczekalnia

"Sześciopak"? A, to jestem "za"!

"Sześciopak"?A, to jestem "za"! –
archiwum

-P. Marszałku, kiedy zostanią ujawnione listy poparcia do KRS? -bardzo przepraszam, ale nie mogę tego zrobić, ponieważ już zostały wysłane do Watykanu.

-P. Marszałku, kiedy zostanią ujawnione listy poparcia do KRS?-bardzo przepraszam, ale nie mogę tego zrobić, ponieważ już zostały wysłane do Watykanu. –
archiwum

Już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata...

Już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata... – W takim razie finał obietnic znamy. Kibice dobrze pamiętają, jak to się kończy.
archiwum

Mechanik przygotowuje but kolarski do wyścigu Tour de France. A ja, profan, w buty bez suwmiarki- hop i potem rozmyślam- co mi tak wolno ten rower jeździ.

A ja, profan, w buty bez suwmiarki- hop i potem rozmyślam- co mi tak wolno ten rower jeździ. –

Tajemnicze rozmowy z tytoniowym potentatem w Sejmie. Terlecki zaprosił ich bez wiedzy kancelarii Oj, ciągnie p. Rysia do trawki i wspomnień z młodości

Oj, ciągnie p. Rysia do trawki i wspomnień z młodości –
archiwum

Zła to sprawiedliwość, której źródłem zemsta i niezaspokojone ambicje.

Zła to sprawiedliwość, której źródłem zemsta i niezaspokojone ambicje. –
archiwum

Premier Morawiecki wyśle pociągi na Woodstock. Koniec sporu? Za "komuny" I Sekretarz też decydował, czy papier toaletowy będzie, więc go nie było.

Za "komuny" I Sekretarz też decydował, czy papier toaletowy będzie, więc go nie było. – Historio, zatrzymaj ten chocholi  taniec.
archiwum

Dzisiaj rano po przebudzeniu, okazało się, że zostałem zaatakowany przez katar. Już złożyłem w tej sprawie stosowny projekt ustawy, żeby już nigdy żaden katar nie czuł się bezpiecznie.

Dzisiaj rano po przebudzeniu, okazało się, że zostałem zaatakowany przez katar. Już złożyłem w tej sprawie stosowny projekt ustawy, żeby już nigdy żaden katar nie czuł się bezpiecznie. – A biegunka niech nie łudzi się nadzieją, że będziemy pobłażliwi i uda się jej nas zaskoczyć.
archiwum

Panowie profesorowie, niniejszym informuję, że egzaminu nie zdaliście.We wrześniu sesja poprawkowa.

Panowie profesorowie, niniejszym informuję, że egzaminu nie zdaliście.We wrześniu sesja poprawkowa. – Ja, z waszej łaski  magister Wam to mówię.
archiwum

Jak to sprawdzić? Dowód łatwo sprawdzić. Trzeba jeszcze wyposażyć w alkomat każdy sklep monopolowy. Co o tym sądzicie?

Dowód łatwo sprawdzić. Trzeba jeszcze wyposażyć  w alkomat każdy sklep monopolowy.Co o tym sądzicie? –
archiwum

Słyszała Pani, że nasz pan p r e z y d e n t jeździ po obcych krajach i szkaluje dobre imię pana Kryżego i pana Piotrowicza?

Słyszała Pani,że nasz pan p r e z y d e n t jeździ po obcych krajach i szkaluje dobre imię pana Kryżego i pana Piotrowicza? – Jak mantra powtarzana teza o sędziach orzekających w stanie wojennym, oczywiście nie jest donoszeniem na własny kraj?

Rząd ponownie podnosi płacę minimalną

Rząd ponownie podnosi płacę minimalną – A co będzie się oszczędzał, w końcu to przedsiębiorcy zapłacą. On tylko poniesie ciężar poboru podatków od zarobionych w pocie czoła pieniędzy
archiwum

Uporządkuj chronologicznie słowa- wiarygodny i niewiarygodny.

Uporządkuj chronologicznie słowa-wiarygodny i niewiarygodny. – Pomocna może być "teoria błędnego koła".

Chwasty - nikt nie pielęgnuje, nie nawadnia, nie nawozi, nie piele i tak można bez końca, a brak słów by opisać ich piękno. Można je wyrywać, tępić do samego korzenia, a i tak odrodzą się w całej swej okazałości Bądź, jak chwasty!

Bądź, jak chwasty! –
Źródło: By Guido Gerding - Personal photograph taken by Author, URL: Ex :: Natura - Freies Portal für Umweltbildung (Environmental Education), CC BY-SA 3.0, Link