Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Longslaw

Z nami od: 18 lutego 2014 o 21:52
Ostatnio: 1 grudnia 2022 o 19:43
Płeć: mężczyzna
Exp: 106
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 55 z 398 (342 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 28769
  • Komentarzy: 915
  • Punktów za komentarze: 1129
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Do oceny gry naszej Reprezentacji mają prawo tylko Ci bohaterowie "gały", którzy osiągnęli najwięcej.Reszta teoretyzuje. –
archiwum
Wystarczy, że każdy poseł głosujący "za" będzie musiał  przejść egzamin z jej treści, a każdy Obywatel będzie mógł zgłosić się do niego z prośbą o interpretację tejże, która to będzie ostateczną. – Nawet, jeżeli to utopia, to lepsza niż ten legislacyjny bełkot, według którego na każde problemy potrzebna jest  ustawa, zamiast namysłu, czy już wcześniej coś nie zostało opisane w ustawodawstwie.
Będzie stan wojenny, wyngla nie ma. przed stanem wojennym tyż nie było. –
- Co im damy w prezencie ślubnym?-worek węgla i 10 kilo cukru. – - Ale oni nie mają pieca na węgiel i nie słodzą.- ale my mamy i słodzimy, a za tydzień nasze wesele.
archiwum
Jarosław Kaczyński kpi z osób LGBT: „Dziwne poglądy. Ja bym to zbadał” – Też bym to zbadał. Szczególnie, gdy ktoś na co dzień współżyje tylko z kotem.
archiwum
Wypierdzielaj Pan z tego teatru! – Stop cenzurze!
archiwum
Już jest pomysł, by obejść go przez tworzenie w sklepach czytelni i klubów książki. – Śpieszmy się czytać w niedzielę. Jak myślę, rządzący łatając kolejną dziurę, niedługo tego zabronią.
archiwum
Power bank do elektryka. –
archiwum
Pegasus 2.0 –
archiwum
Władza uszczelnia granicę. –
archiwum
Robert Lewandowski odebrał Złoty But! "Nie myślałem, że może się to wydarzyć" – Kopciuszek 2.0 jest faktem dokonanym.
Kolejny sukces polskich ampfutbolistów - pokonali Rosjan, wywalczyli brąz ME – A może tak pełnosprawni wezmą przykład i wezmą się do roboty?
archiwum
Czy dzielenie czekolady na białą i czarną nosi znamiona działań rasistowskich? –
- Panie Kierowco, będzie mandat za przekroczenie prędkości!- Panie Władzo, czy mogę prosić o reasumpcję przejazdu? –
archiwum
Następny jest "za", ale się nie cieszy. – - Zlikwidujemy Izbę Dyscyplinarną w tej postaci, w jakiej funkcjonuje ona obecnie i w ten sposób zniknie przedmiot sporu - mówił Jarosław Kaczyński w rozmowie z PAP. Podkreślał, że ID ma zostać usunięta, ale nie ze względu na wyrok TSUE, bo tego prezes PiS nie uznaje.
archiwum
Jako Gospodarze sukces mieli w kieszeni, tyle że często ten trafia na dziurę w jej przestrzeni –
archiwum
Panie, przebacz nam, Ojcze, zapomnij nam.Zapomnij nam nasze winy,Przywołaj kiedy zbłądzimy,Ojcze, zapomnij nam. – Miałem wielki sen, że gdzie miłość wzajemna i dobroć, albo jakoś tak, ale to był tylko sen.
Analogowy kontroler dystansu –
archiwum
©Piekła kobiet, nim dostał już odstał –
archiwum
Każdy kandydat na to stanowisko, który ideologię stawia ponad dobro Obywateli, nie jest godzien tego Urzędu. – Resztę sami sobie dopowiedzcie. Szczególnie mający moc sprawczą tego wyboru.