Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Krzysztofsensei

0 / 0
Krzysztofsensei

[demot] Zhańbił jest poprawnie. Na konfę zagłosuje około miliona lub więcej wyborców. I to jest straszne. Nie lansujcie tego ćwoka, bo sporo niezbyt rozgarniętych, nie rozumiejących rzeczywistości ludzi zagłosuje na to tałatajstwo myśląc że walczą z systemem, bo ani PO (KO) ani Pis.... To samo było z kukizem. Bo młodzi głosowali na Pawełka, bo to antysystemowiec...I co? Urządził się cwaniaczek i można mu pluć w mordę, a i tak głosuje z pisem. Z konfą jeżeli by pis (co się nie zdarzy).wygrał będzie to samo....wezmą kasę i urządzą swoich. Już to widać po listach konfy kto na nich jest. Rodzina na swoim.... Nihil novi sub sole...Polecam przeczytać opowiadanie Marka Twaina z 1970 roku. Jak kandydowałem na gubernatora. Dla tych co czytają książki - a jest ich coraz mniej. I dlatego mamy ludzi co będą glosować na konfe i pis.

-1 / 3
Krzysztofsensei

[demot] Kto nie widzi różnicy w tym co zrobił pis a co było za PO jest idiotą i nie ma nawet po co z nim o czymkolwiek dyskutować.

2 / 2
Krzysztofsensei

[demot] To Honda Super Cub. Honda Cub jest w ciągłej produkcji od 1958 roku z produkcją przewyższającą 60 milionów pojazdów w 2008 roku, 87 milionów w 2014 roku i 100 milionów w 2017 roku[1], Super Cub jest pojazdem który został wyprodukowany w największej liczbie egzemplarzy w historii[2]. W 2017 roku osiągnięto 100 milionów wyprodukowanych egzemplarzy – z tej okazji na 100-milionowym egzemplarzu umieszczono tabliczkę upamiętniającą.

1 / 3
Krzysztofsensei

[demot] Przy założeniu że Konfa zdobędzie jak wskazują sondaże aktualne około ~14% to znaczy na tych prawaków zagłosuje około 2 500 000 Polaków. I to by było na tyle. Można się naśmiewać z tych pajaców, ale może być tak, że oni "was urządzą". I siebie oczywiście.

17 / 17
Krzysztofsensei

[demot] Nazwa Związku Radzieckiego na mapie jest z błędem: powinno być ZSRR - Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. A autor demota jest szczylem, który nie ma pojęcia jak wyglądało życie w socjalizmie. I pisze bzdury. Próba udowadniania, że za komuny było lepiej jest kompletną bzdurą.

1 / 1
Krzysztofsensei

[demot] Kolejny debil w górach. Gdyby było jak na Słowacji że za akcje ratowania debili trzeba samemu zapłacić to swołocz może by otrzeźwiała.

13 / 21
Krzysztofsensei

[demot] Część kierowców w autach robi miejsce i rozumie, że po co motocykl ma stać skoro może pojechać pomiędzy autami. I tak jest w całej Europie. Natomiast część zazdrości i nie chce, aby biker miał lepiej. To jest frustracja i ludzka podłość. To samo się dzieje, gdy się wyprzedzi jakiegoś sebixa w starej bmc'e. Gościowi odwala... W niektórych komentarzach widać sposób myślenia o którym piszę.

8 / 10
Krzysztofsensei

[demot] Są i porządni - są i nie bardzo. Jeden z takich "bohaterów" jechał za szybko i za blisko. Aby nie najechać na ciężarówkę zatrzymującą się przed nim zjechał na drugi pas i najechał samochód mojej żony rozbijając jej auto i narażając ja na ciężki uszczerbek na zdrowiu. I tyle w temacie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »