Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

KateWlodarska

0 / 0
KateWlodarska

[demot] Może wprowadzić system rosyjski. Skazać na śmierć, a następnie skazaniec codziennie wychodzi na spacerniak, ze świadomością, że pewnego dnia padnie strzał. Nie wie, czy za dzień, za tydzień, czy za 15 lat ! Skazani opowiadali, że to jest najgorsze, że woleliby już nie żyć.

0 / 0
KateWlodarska

[demot] @MiWolo Oczywiście, że to reklama Amazona Kogoś kto to zauważył, zminusowali, a moje komentarze usuwają!

0 / 0
KateWlodarska

[demot] @qaro1 Niczego oczywiście NIE USUWAŁAM, to obecna wolność słowa, która nie pozwala nawet na napisanie prawdy iż demot jest reklamą z przesłaniem podprogowym. LICZY SIĘ TYLKO KASA Zrobiłam demota na temat usuwania niewygodnych komentarzy i nie został dopuszczony do emisji :) Nawet tutaj rządzi już KASA. Mam zrzuty ekranu po każdym komentarzu i MAM TAKŻE ZRZUT EKRANU Z TYM KOMENTARZEM. Na szczęście admini tego portalu nie są wyrocznią i najwyższą władzą w Polsce. Zrobię sobie z tego inny użytek, a jeśli mój komentarz nie zostanie przywrócony, idę z tym do Komisji Etyki Mediów. Nie wiedzą z kim zaczęli !

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2019 o 16:20

27 / 35
KateWlodarska

[demot] Momencik... Zarabiasz 2500 zł., płacisz 700 zł ZUSu, dostajesz 2000 macierzyńskiego. Zarabiasz 25 000, płacisz 7000 ZUSu i WIĘKSZE PODATKI, dostajesz 20 000 macierzyńskiego. W czym problem ?

6 / 6
KateWlodarska

[demot] @RoosZeiry To samo pomyślałam. Może spadochrony powinny być w każdej takiej wieży ?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2019 o 21:19

4 / 4
KateWlodarska

[demot] Wreszcie ktoś to zauważył. Przecież z aferą spalinową VW w USA było identycznie. Wszyscy producenci podkręcają wyniki spalania i analizy spalin, ale VW dostał rykoszetem w ramach wojny handlowej z Niemcami. Żadna tajemnica, że Trump nie lubi polityki Niemiec.

1 / 1
KateWlodarska

[demot] Bardziej przekonałaby mnie osoba z prawej fotki, doświadczona w polityce, w średnim wieku. Po lewej jest jakaś "dziunia z Insta". Zero zaufania.

-5 / 7
KateWlodarska

[demot] @Krzysk85 Zgoda i o tym piszę na wstępie. Jednak mienie w postaci gruntu, czy działek ? Nie życzę Ci tego, ale wyobraź sobie, że nagle musisz uciekać ze swojego domu i po kilku latach wracasz, a tam rodzina z Ukrainy i mówią, że sorki, ale Cie nie było, a dom był pusty, więc teraz oni tam mieszkają....

-5 / 9
KateWlodarska

[demot] Zawsze staram się wszystko widzieć obiektywnie. NIE dla zwrotu za zniszczone kamienice, które odbudowali Polacy. NIE dla odszkodowań za te budynki, które zostały zniszczone przez Niemców. Niech idą po odszkodowania do Niemiec. Polska najbardziej ucierpiała w II wojnie ! Teraz inna sprawa. Znam sytuację z opowieści dziadków. Niedaleki sąsiad przepił przed wojną dom, rolę, maszyny, konie itd.... Pił na umór i zadłużał się "u Żyda". Kiedy wartość długu przekroczyła wartość posiadłości, Żyd przepisał całość na siebie, Polak stracił akt własności. W sumie, prawidłowo, zgodnie z prawem rynku. Polak musiał opuścić gospodarstwo, zgodnie z prawem, tak jest i dziś. Po kilku tygodniach wybuchła wojna. Żyd z rodziną uciekł, pozostawiając swój majątek. Cwany pijak, wrócił do swojego byłego gospodarstwa i sobie przetrzymał wojnę, później zamieszkały tam jego dzieci. Z tego co wiem, to do dzisiaj nie mają aktu własności. Czy ubieganie się rodziny tego Żyda będzie bezprawne ?

0 / 4
KateWlodarska

[demot] Tylko prawdziwy facet potrafi być ojcem. Łajza się do tego nie nadaje. ...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2019 o 17:56

1 2 3 następna »