Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kamill500

Z nami od: 22 czerwca 2017 o 15:49
Ostatnio: 10 marca 2020 o 13:18
Exp: 27
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 16 z 293 (277 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 11178
  • Komentarzy: 29
  • Punktów za komentarze: -7
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

Podrożało masło, mieszkania, chleb... I co z tego?

Podrożało masło, mieszkania, chleb... I co z tego? – To tylko kilka z tysięcy produktów używanych powszechnie w kraju. Średnia wzrostu cen pozostaje w Polsce niezwykle mała. Inflacja jest jedną z najniższych w  Europie.
archiwum – powód

W roku 2018 państwowa służba zdrowia uratowała życie 570 000 osobom. Wydała na to 104 miliardy PLN. Posiada 500 szpitali i ponad 20 000 przychodni oraz 360 000 lekarzy. Zajmuje 5 miejsce w Europie pod względem skuteczności i 7 pod względem jakości.

W roku 2018 państwowa służba zdrowia uratowała życie 570 000 osobom. Wydała na to 104 miliardy PLN. Posiada 500 szpitali i ponad 20 000 przychodni oraz 360 000 lekarzy. Zajmuje 5 miejsce w Europie pod względem skuteczności i 7 pod względem jakości. – A ty i tak  powiesz, że to stan  umysłu NFZ to stan umsyłu.
archiwum

Polacy jednoczą się zawsze gdy jest wspólny wróg. Kiedyś był to Hitler i komunizm. Dziś - koronawirus.

Polacy jednoczą się zawsze gdy jest wspólny wróg. Kiedyś był to Hitler i komunizm. Dziś - koronawirus. – Pierwszy raz PiS i PO jednogłośnie przegłosowali ustawę.
archiwum – powód

Mówią, że "Wałęsa szpiegował Solidarność dla PZPR"...

Mówią, że "Wałęsa szpiegował Solidarność dla PZPR"... – A może szpiegował PZPR dla Solidarności?
archiwum

Tak wyglądają pociagi w Japoni, na mniej ważnych trasach.

Tak wyglądają pociagi w Japoni, na mniej ważnych trasach. – A ty myślałeś, że tylko w Polsce jeżdżą starocie.
archiwum – powód

Rząd w latach 2020-2023 wyda na infrastrukturę kolejową 76 miliardów PLN - modernizacja i dostosowanie do wysokich prędkości połowy torowisk w Polsce (9 000 km, zakup ponad 1000 nowych pociągów, 100 nowych miast z pociągami, 60 nowych stacji.

Rząd w latach 2020-2023 wyda na infrastrukturę kolejową 76 miliardów PLN - modernizacja i dostosowanie do wysokich prędkości połowy torowisk w Polsce (9 000 km, zakup ponad 1000 nowych pociągów, 100 nowych miast z pociągami, 60 nowych stacji. – A ty i tak powiesz, że podatki w Polsce to zło.
archiwum

Tak wygląda Manhattan w połowie dzisiaj, w połowie przed zaludnieniem

Tak wygląda Manhattan w połowie dzisiaj, w połowie przed zaludnieniem – Tak zdefloryzowano wyspę
archiwum

Podlasie drugim najlepiej wykształconym województwem w Polsce

Podlasie drugim najlepiej wykształconym województwem w Polsce –
archiwum

Dyplomowany nauczyciel po maturze i 4 latach studiów, szkolący pokolenie zarabia w Polsce 1800 złotych netto miesięcznie.

Dyplomowany nauczyciel po maturze i 4 latach studiów, szkolący pokolenie zarabia w Polsce 1800 złotych netto miesięcznie. – Zaś "Babcia Klozetowa" bez matury, bez studiów będąca symbole najniższego zawodu, myjąca toalety bierze w naszym kraju wypłatę od 2000 do 3000 zł netto miesięcznie.
archiwum

Gaz ziemny - obrót o 90 stopni

Gaz ziemny - obrót o 90 stopni – Jeszcze niedawno śmieliśmy się że to stary, śmierdzący napał dla bidy. Dziś widzimy w nim tanie, ekologiczne paliwo przyszłości.
archiwum

Kto po kim papugował?

Kto po kim papugował? –
archiwum

Polska nadal słynie z produkcji Fiatów

Polska nadal słynie z produkcji Fiatów –
archiwum – powód

Śmiejesz się pewnie, że hahaha, Śląsk, wyngiel, smog, dym, tłoczno.

Śmiejesz się pewnie, że hahaha, Śląsk, wyngiel, smog, dym, tłoczno. – Pamiętaj jednak, że 1/4 całego PKB Polski jest generowana przez te województwo. Co czwarta złotówka w twoim portfelu siedzi tam dzięki pracy mieszkańców Górnego Śląska.
archiwum

Niemiec:

Niemiec: – "Gdybyśmy dekady temu budując nasze autostrady mieli takie doświadczenie jakie dzisiaj macie wy, nasze były by lepsze. Terazi to w Polsce autostrady są lepszej jakości i nowocześniejsze".
archiwum – powód

Statystycznie Elektrownia Bełchatów produkuje więcej smogu niż cała Hiszpania razem wzięta.

Statystycznie Elektrownia Bełchatów produkuje więcej smogu niż cała Hiszpania razem wzięta. –
archiwum – powód

Pasaty na polskich drogach

Pasaty na polskich drogach – W przeciwieństwie do januszomemów, w wielu miejscach (szczególnie w Warszawie) stosunek nowych do starych wynosi 5:1.
archiwum

Jedna jaskółka wiosny nie czyni

Jedna jaskółka wiosny nie czyni –
archiwum

Przestańcie opłakiwać, bo FSO nie jest w stanie upadłości

Przestańcie opłakiwać, bo FSO nie jest w stanie upadłości – Zakłady FSM, FSR czy FSC Star znalazły nowych właścicieli. Czemu z FSO miało by być inaczej?
archiwum – powód

Ebay 2019

Ebay 2019 – Pomylił epokę

Moja matka biegała po wielu przychodniach w całej Warszawie, aby zdjęli jej szwy. W wielkomiejskim rozgardiaszu każda odmawiała, odsyłając do Otwocka, który był bardzo oddalony od miejsca zamieszkania mojej matki

Moja matka biegała po wielu przychodniach w całej Warszawie, aby zdjęli jej szwy. W wielkomiejskim rozgardiaszu każda odmawiała, odsyłając do Otwocka, który był bardzo oddalony od miejsca zamieszkania mojej matki – Zdeterminowana poszła do... weterynarza. A on... "Nie ma problemu."