Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kamill500

Z nami od: 22 czerwca 2017 o 15:49
Ostatnio: 30 stycznia 2021 o 17:42
Exp: 27
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 16 z 291 (275 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 11315
  • Komentarzy: 30
  • Punktów za komentarze: -7
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Tak wygląda dom założyciela Biedronki –
archiwum – powód
Adam z Bremy, "Czyny biskupów kościoła hamburskiego": – "Słowiańszczyzna, największa z krain Germanii, zamieszkana jest przez Winuli, których wcześniej nazywano Wandalami. Podobno jest ona większa niż nasza Saksonia, zwłaszcza jeśli zaliczyć do niej Czechów i Polan po drugiej stronie Odry, którzy nie różnią się ani językiem ani obyczajem".
archiwum – powód
Królestwo Prus 1795 - idealna Polska według KO – Strefy wolne od LGBT poza granicami kraju i po co nam CPK skoro jest Berlin!
archiwum – powód
Logika antyszczepionkowców – Śladowa ilość metali cieżkich w jednej szczepionce wywołuje autyzm, a masowe zażywanis metali ciężkich ze smogu już nie.
archiwum – powód
Podrożało masło, mieszkania, chleb... I co z tego? – To tylko kilka z tysięcy produktów używanych powszechnie w kraju. Średnia wzrostu cen pozostaje w Polsce niezwykle mała. Inflacja jest jedną z najniższych w  Europie.
archiwum – powód
W roku 2018 państwowa służba zdrowia uratowała życie 570 000 osobom. Wydała na to 104 miliardy PLN. Posiada 500 szpitali i ponad 20 000 przychodni oraz 360 000 lekarzy. Zajmuje 5 miejsce w Europie pod względem skuteczności i 7 pod względem jakości. – A ty i tak  powiesz, że to stan  umysłu NFZ to stan umsyłu.
archiwum
Polacy jednoczą się zawsze gdy jest wspólny wróg. Kiedyś był to Hitler i komunizm. Dziś - koronawirus. – Pierwszy raz PiS i PO jednogłośnie przegłosowali ustawę.
archiwum – powód
Mówią, że "Wałęsa szpiegował Solidarność dla PZPR"... – A może szpiegował PZPR dla Solidarności?
archiwum
Tak wyglądają pociagi w Japoni, na mniej ważnych trasach. – A ty myślałeś, że tylko w Polsce jeżdżą starocie.
archiwum – powód
Rząd w latach 2020-2023 wyda na infrastrukturę kolejową 76 miliardów PLN - modernizacja i dostosowanie do wysokich prędkości połowy torowisk w Polsce (9 000 km, zakup ponad 1000 nowych pociągów, 100 nowych miast z pociągami, 60 nowych stacji. – A ty i tak powiesz, że podatki w Polsce to zło.
archiwum
Tak wygląda Manhattan w połowie dzisiaj, w połowie przed zaludnieniem – Tak zdefloryzowano wyspę
archiwum
Podlasie drugim najlepiej wykształconym województwem w Polsce –
archiwum
Dyplomowany nauczyciel po maturze i 4 latach studiów, szkolący pokolenie zarabia w Polsce 1800 złotych netto miesięcznie. – Zaś "Babcia Klozetowa" bez matury, bez studiów będąca symbole najniższego zawodu, myjąca toalety bierze w naszym kraju wypłatę od 2000 do 3000 zł netto miesięcznie.
archiwum
Gaz ziemny - obrót o 90 stopni – Jeszcze niedawno śmieliśmy się że to stary, śmierdzący napał dla bidy. Dziś widzimy w nim tanie, ekologiczne paliwo przyszłości.
archiwum
Kto po kim papugował? –
archiwum
Polska nadal słynie z produkcji Fiatów –
archiwum – powód
Śmiejesz się pewnie, że hahaha, Śląsk, wyngiel, smog, dym, tłoczno. – Pamiętaj jednak, że 1/4 całego PKB Polski jest generowana przez te województwo. Co czwarta złotówka w twoim portfelu siedzi tam dzięki pracy mieszkańców Górnego Śląska.
archiwum
Niemiec: – "Gdybyśmy dekady temu budując nasze autostrady mieli takie doświadczenie jakie dzisiaj macie wy, nasze były by lepsze. Terazi to w Polsce autostrady są lepszej jakości i nowocześniejsze".
archiwum – powód
Statystycznie Elektrownia Bełchatów produkuje więcej smogu niż cała Hiszpania razem wzięta. –
archiwum – powód
Pasaty na polskich drogach – W przeciwieństwie do januszomemów, w wielu miejscach (szczególnie w Warszawie) stosunek nowych do starych wynosi 5:1.