Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

JosephFernando

Z nami od: 20 maja 2013 o 6:14
Ostatnio: 12 grudnia 2018 o 19:02
Wiek: 31
Płeć: mężczyzna
Exp: 22
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 207 (203 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4769
  • Komentarzy: 868
  • Punktów za komentarze: 373
  • Obserwuje: 41 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

W teorii poprawność polityczną stosują wyłącznie lewacy, którzy nie chcą krytyki homoseksualistów, muzułmanów bądź innych mniejszości

W teorii poprawność polityczną stosują wyłącznie lewacy, którzy nie chcą krytyki homoseksualistów, muzułmanów bądź innych mniejszości – W praktyce zarówno lewacy jak i prawacy  ją stosują. Z tym że prawa strona nie chce krytyki KK, konserwatyzmu i Korwina z powodu jego kontrowersyjnych wypowiedzi.
archiwum

Moim zdaniem jeśli Polska ma przyjmować w ogóle imigrantów to powinni być:

Moim zdaniem jeśli Polska ma przyjmować w ogóle imigrantów to powinni być: – 1: Polacy z terenów dawnego ZSRR2: Niektóre grupy z Azji, które będą pracować.3: Nieliczne grupy z Czarnego Lądu, które nie żerują na zasiłku, nie wyznają islamu i nie zasłaniają się rasizmem.Muzułmanom a zwłaszcza cwaniakom, podszywającym się pod chrześcijańskich uchodźców z Syrii należy powiedzieć "NIE!"
archiwum

Niestety, ale powiedzenie że mężczyźni są ogólnie gorsi od kobiet jest tak samo fałszywe jak to że kobiety są ogólnie gorsze.

Niestety, ale powiedzenie że mężczyźni są ogólnie gorsi od kobiet jest tak samo fałszywe jak to że kobiety są ogólnie gorsze. – Cała reszta tych feminazistowskich "faktów" o płci męskiej wpisanych przez pewną mizoandryczkę też. Bo tak naprawdę dobrym i złym może być zarówno facet jak i baba.
archiwum

Nowoczesna.pl

Nowoczesna.pl – Kolejna złodziejska partia, biorąca elektorat PO który się na Platformie zawiódł.
archiwum – powód

Mówi się że czarni są głupsi od białych, nie jest to w 100% prawda

Mówi się że czarni są głupsi od białych, nie jest to w 100% prawda – Bo gdyby tak było to wodzowie plemion afrykańskich by nie sprzedawali swoich najgłupszych pobratymców za paczkę fajek białym handlarzom niewolników a plemiona afrykańskie by nie napadały na inne i nie brały z nich jeńców w celu ich sprzedaży dla handlarzy niewolników, przywożących ich do Ameryki
archiwum – powód

Ty lewaku! Ty szmato! Obrażasz papieża, sukinkocie! Zabiję cię, ty lewacki pomiocie!

Ty lewaku! Ty szmato! Obrażasz papieża, sukinkocie! Zabiję cię, ty lewacki pomiocie! – Typowa reakcja fanów Jana Pawła II na filmy typu "JP2GMD"
archiwum

Jedni mówią że na początku ZSRR religijnie wierzących bądź księży mordowali ateiści w imię ateizmu. Inni z kolei mówią że mordowali ich ludzie o poglądach antyreligijnych.

Jedni mówią że na początku ZSRR religijnie wierzących bądź księży mordowali ateiści w imię ateizmu. Inni z kolei mówią że mordowali ich ludzie o poglądach antyreligijnych. – I jedni i drudzy mają rację. Z tym że najbardziej trafnym określeniem na tych ludzi jest słowo "antyteiści"
archiwum – powód

Największy dowód na to że Korwin to celebryta którego nie należy trakować poważnie?

Największy dowód na to że Korwin to celebryta którego nie należy trakować poważnie? – Porzucenie swej dotychczasowej partii i założenie nowej.
archiwum – powód

Jak durnym trzeba być, żeby szczycić się wywodzeniem od warstwy, która sporą część naszego narodu traktowała podobnie jak Niemcy Żydów.

Jak durnym trzeba być, żeby szczycić się wywodzeniem od warstwy, która sporą część naszego narodu traktowała podobnie jak Niemcy Żydów. –
archiwum

Część z tych, którzy obecnie o Putinie mówią negatywnie(ja osobiście też go nie lubię) jeszcze do niedawna tych, co krytykowali Putina wyzywali od moherów, katofaszystów czy ksenofobów

Część z tych, którzy obecnie o Putinie mówią negatywnie(ja osobiście też go nie lubię) jeszcze do niedawna tych, co krytykowali Putina wyzywali od moherów, katofaszystów czy ksenofobów – A przecież wiadomo że od początków swej kariery politycznej nie był uczciwy ani też dobry
archiwum

Moim zdaniem Chińczycy powinni zażądać od Japończyków miliardowych odszkodowań za masakrę w Nankinie.

Moim zdaniem Chińczycy powinni zażądać od Japończyków miliardowych odszkodowań za masakrę w Nankinie. –
archiwum

Niektórzy "mieszczanie" wyśmiewają się z mieszkańców wsi

Niektórzy "mieszczanie" wyśmiewają się z mieszkańców wsi – Zapominając o tym że większość z tychże "mieszczan" to potomkowie chłopstwa pańszczyźnianego
archiwum

Jakiś czas temu, byłem na Wykopie i zauważyłem że większość Wykopowiczów wolała Jelcyna od Putina, bo był wesoły mimo pijaństwa.

Jakiś czas temu, byłem na Wykopie i zauważyłem że większość Wykopowiczów wolała Jelcyna od Putina, bo był wesoły mimo pijaństwa. – Zapominają jednak o tym, że za jego czasów w 1994 roku, wysłano wojska rosyjskie w celu spacyfikowania Czeczenii. I mam pytanie? Czym Jelcyn różni się od Putina?
archiwum – powód

Tak wygląda typowy Słowianin

Tak wygląda typowy Słowianin – Czyli włosy podobne do hełmu, tylko brak wąsów
Źródło: Żartobliwy demot, nie brać go na poważnie
archiwum

Pieniądze szczęścia nie dają

Pieniądze szczęścia nie dają – Lecz mogą dać miejsce w Finale
Źródło: Gdyby nie ropa to by nie mogli brać zawodników
archiwum – powód

Tak wygląda przeciętny mieszkaniec Rosji(a także Ukrainy i Białorusi)

Tak wygląda przeciętny mieszkaniec Rosji(a także Ukrainy i Białorusi) – Cwaniak, kombinator, recydywista, alkoholik który pali "сигареты" i rozwalający kosze na śmieci. Takich ludzi toleruje Putin
archiwum – powód

Łysy nie pojedzie już do Moskwy

Łysy nie pojedzie już do Moskwy –
archiwum

Oto przed wami hiszpański komentator w meczu piłki nożnej

Oto przed wami hiszpański komentator w meczu piłki nożnej –
archiwum

W drugiej turze jest tylko jeden kandydat

W drugiej turze jest tylko jeden kandydat –
archiwum – powód

Jak się nazywa najnowsza tajna broń Rydzyka?

Jak się nazywa najnowsza tajna broń Rydzyka? – Moherowy Ninja