Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Jasio61

Z nami od: 14 kwietnia 2020 o 14:13
Ostatnio: 5 października 2020 o 21:49
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 10 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 548
  • Komentarzy: 5
  • Punktów za komentarze: 4
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

 –  Zamrażamy!Odmrażamy!
archiwum
Teraz z rewelacyjnym zaworkiem umożliwiającym legalnie palić w miejscach publicznych –
archiwum
A w polityce bez zmian – Oryginalny dialog z filmu "Miś" Stanisława Barei z 1980r. Polecam młodszym, którzy nie mieli okazji obejrzeć.
archiwum
Czy "nowa normalność" długo będzie nienormalna? – Myślę, że do wyborów. Później to już będzie tylko nienormalna nienormalność i piąty stopień odmrożenia.
archiwum
Ja chcę NORMALNEJ NORMALNOŚCI !!!! – Proszę wymyślcie jakieś jeszcze ciekawsze hasła propagandowe. Podeślę do KPRM może skorzystają i nie będą musieli płacić.
archiwum
Utwór z przed 37 lat ale... – "Przeżyj to sam" utwór Lombardu z 1983r. po 2 dniach emisji w PRL-owskim radiu został zdjęty z anteny przez cenzurę.Ciekawe czy dzisiejsze narodowe media pozwoliłyby na emisję??? Jak myślicie?Tekst:Na życie patrzysz bez emocjiNa przekór czasom i ludziom wbrewGdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocyOczyma widza oglądasz gręKtoś inny zmienia świat za CiebieNadstawia głowę, podnosi krzykA Ty z daleka, bo tak lepiejI w razie czego nie tracisz nicPrzeżyj to sam, przeżyj to samNie zamieniaj serca w twardy głazPóki jeszcze serce maszWidziałeś wczoraj znów w dziennikuZmęczonych ludzi wzburzony tłumI jeden szczegół wzrok Twój przykułOgromne morze ludzkich główA spiker cedził ostre słowaOd których nagła wzbierała złośćI począł w Tobie gniew kiełkowaćAż pomyślałeś: milczenia dośćPrzeżyj to sam...
archiwum
Przepraszam ale mi się ulało. –
archiwum
 – Według Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) polska gospodarka skurczy się w 2020 roku o 4,6 proc. Bank inwestycyjny Goldman Sachs rewiduje w dół tegoroczne prognozy PKB dla Polski i regionu. W najnowszym szacunku PKB Polski spadnie o 3,5 procEkonomiści Credit Agricole obniżyli szacunki dynamiki wzrostu PKB z -2,1 proc. spadnie do -3,8 proc.Szacunki dotyczące PKB podała także agencja S&P, która utrzymała rating Polski na poziomie A. Agencja przewiduje, że w 2020 roku polska gospodarka skurczy się o 2 proc. Analitycy Pekao ocenili, że w całym 2020 r. gospodarka skurczy się prawdopodobnie o 4,4 proc.Kolejne prognozy opublikował Citi Handlowy, analitycy tego banku prognozują, iż PKB w naszym kraju w 2020 roku spadnie o -3,2%Komu wierzyć???
archiwum – powód

Kto daje i odbiera ...

Kto daje i odbiera ... –

1