Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Imieczem

Z nami od: 15 sierpnia 2019 o 22:31
Ostatnio: 13 grudnia 2019 o 0:45
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 11 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1479
  • Komentarzy: 62
  • Punktów za komentarze: 123
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Halloween sralołin, pozwólmy dzieciakom bawić się, to takie fajne święto, co wam ono przeszkadza, przestańcie się czepiać, niech się dzieciaki bawią.

Halloween sralołin, pozwólmy dzieciakom bawić się, to takie fajne święto, co wam ono przeszkadza, przestańcie się czepiać, niech się dzieciaki bawią. – No i się pobawiły, rok temu w bloku moich rodziców nikt ich nie wpuścił na klatkę, obrzuciły ją jajkami, w tym roku jest nowa sąsiadka i ich wpuściła, wszystkie wycieraczki zostały wysypane mąką, bo nikt oprócz jednej sąsiadki nie otworzył im drzwi. Zaraz jakiś osiołek powie, że to dzieci, że tą mąkę można łatwo uprzątnąć, tylko może ktoś nie ma ochoty na to, by sprzątać po obcych dzieciakach? I najciekawsze, co gówniarze wymyślą za rok? Jak już ktoś puszcza dzieci by się "bawiły", to powinien je nauczyć szacunku dla innych, którzy akurat nie mają ochoty na halołinową "zabawę". Darz bór.
archiwum

ZŁE RZECZY się dzieją, bo ŹLI LUDZIE czują się bezkarni i bezpieczni. Od 14 lat nasi rządzący nie są rozliczani ze swoich czynów, mimo iż na sztandarach mają szczytne hasła, czyny, są ich zaprzeczeniem.

Od 14 lat nasi rządzący nie są rozliczani ze swoich czynów, mimo iż na sztandarach mają szczytne hasła, czyny, są ich zaprzeczeniem. – By było śmieszniej, ostatnim rządem liczącym się z opinią publiczną był SLD, sami powołali komisję ds. Rywina, która przyczyniła się do ich upadku, sami utrącili swoich czołowych polityków za afery, których dzisiaj kaliber by śmieszył w porównaniu z przekrętami POPiSu (Oleksego za aferę Olina i Jakubowską za wycięcie z ustawy wyrażenia "... lub czasopisma"). PO jeszcze kosmetycznie uwaliło Nowaka za aferę z zegarkiem, PiS uważa, iż żaden z polityków tej partii, mimo kolejnych afer , nie zrobił nic nagannego, czyli pewność siebie polskich polityków graniczy już z bezkarnością, a może już ją nawet przekroczyła. Co się z nami stało, że z taką łatwością wybaczamy naszym politykom liczne afery, po których normalny rząd podał się do dymisji? Dlaczego pozwalamy, by ci politycy coraz bardziej psuli Polskę? Z jakiego powodu wzajemnie się nienawidzimy tylko dlatego, iż politycy nas na siebie szczują? Czy jesteśmy już aż tak ogłupiali i leniwi, iż obudzić nas może tylko... no właśnie, co?
archiwum

W Kielcach odsłonięto pomnik Przemysława Gosiewskiego

W Kielcach odsłonięto pomnik Przemysława Gosiewskiego – Pomnik upamiętniający tragicznie zmarłego wicepremiera Przemysława Gosiewskiego stanął przy ulicy Warszawskiej w Kielcach. - Był najbardziej niezwykłym człowiekiem, jakiego w życiu spotkałem - powiedział o Gosiewskim lider PiS Jarosław Kaczyński.Czym się zasłużył ten Gosiewski, wie ktoś? Mi się kojarzy z posądzeniem o tchórzostwo pilota, który odmówił Lechowi Kaczyńskiemu by lądować w gruzińskim Tiblisi, gdy trwała tam wojna i lobbowaniem by w małej mieścinie zbudowano dworzec, gdzie się zatrzymują międzynarodowe pociągi, choć nikt tam do nich nie wsiada i nie wysiada. Jakieś inne "zasługi" tego pana ktoś zna?
archiwum

Janusz Korwin-Mikke wrzucił zdjęcie socjalisty z takim podpisem: Niezwykle rzadkie zdjęcie WCz. Adriana Zandberga trzymającego ręce we własnych kieszeniach. :)))

Janusz Korwin-Mikke wrzucił zdjęcie socjalisty z takim podpisem: Niezwykle rzadkie zdjęcie WCz. Adriana Zandberga trzymającego ręce we własnych kieszeniach.:))) –
archiwum

Hiszpański tenor Placido Domingo podał się do dymisji. Pokłosie oskarżeń o molestowanie.

Hiszpański tenor Placido Domingo podał się do dymisji. Pokłosie oskarżeń o molestowanie. – W połowie sierpnia dziewięć ANONIMOWYCH kobiet rzuciło cień na legendę śpiewaka operowego. Choć Domingo zaprzeczył wszelkim zarzutom, zarząd jednej z największych oper w San Francisco odwołał jego październikowy koncert. To samo stało się w nowojorskiej Metropolitan Operze, gdzie na przełomie września i października Domingo miał zagrać główną rolę w "Makbecie".Na początku września liczba rzekomych ofiar Domingo wzrosła do 20. Kobiety twierdziły, że były molestowane na przestrzeni 30 lat. Podobno artysta wykorzystywał swoją pozycję w branży operowej, blokując dalszy rozwój kariery niechętnych kobiet. Część z nich twierdzi, że nigdy nie otrzymała obiecanych ról.No tak, dały dupy i nie dostały rolę, dały dupy i rolę dostały, czy takie kobiety później mogą  patrzeć w lusterko bez obrzydzenia? I jeszcze po 30 latach pasożytować na tych, którym dały dupy jak zwykłe... każdy wie kto.
archiwum

Chiny zaprezentowały DF-41 - broń, o której mówi się, że można by jej użyć w "dzień Sądu Ostatecznego".

Chiny zaprezentowały DF-41 - broń, o której mówi się, że można by jej użyć w "dzień Sądu Ostatecznego". – Chińczycy pochwalili się budzącym respekt uzbrojeniem podczas wielkiej parady z okazji 70-lecia rządów komunistycznych.Dongfeng-41 (DF-41) to międzykontynentalny pocisk balistyczny, który właśnie został po raz pierwszy pokazany publicznie. Po wystrzeleniu z pojazdu silnikowego rakiety nuklearne mogą polecieć na odległość nawet 15 tys. kilometrów, żadna inna rakieta na świecie nie ma tak dużego zasięgu. Amerykańskie rakiety nuklearne mają zasięg o kilka tysięcy kilometrów mniejszy od DF-41. Prędkość 25 razy większa od prędkości dźwięku. Pocisk lata z prędkością 25 machów, czyli ponad 30 tys. kilometrów na godzinę. Do USA jest w stanie dotrzeć w niecałe pół godziny. Czyli co,  komuna górą? Szkoda że my nie staliśmy się potęga gospodarczą, mimo swojego strategicznego położenia, ale o to zadbali nasi politycy, na usługach USA.
archiwum

"Ochotnik". Nadchodzi najdroższy polski film. Mówimy o 150 mln zł.

"Ochotnik". Nadchodzi najdroższy polski film. Mówimy o 150 mln zł. – To będzie absolutny rekord w historii naszej kinematografii po 1989 r. W Polsce jest planowana realizacja filmu za, bagatela, 150 mln zł. O czym będzie ten film? O Rotmistrzu Pileckim, więcej nie trzeba pisać, mam nadzieje, iż tematu nie skopią tak, jak w filmach o Odsieczy Wiedeńskiej, Bitwie Warszawskiej,  Katyniu i wielu wielu innych.
archiwum

Niemcy. Neonazista wybrany sołtysem miasteczka.

Niemcy. Neonazista wybrany sołtysem miasteczka. – Szerokim echem odbiła się decyzja radnych gminy Waldsiedlung w Hesji. Na sołtysa miejscowości wybrali oni członka NPD, skrajnie prawicowej partii o profilu neonazistowskim.Wśród głosujących byli lokalni politycy partii CDU, SPD oraz FDP. Jednogłośnie zdecydowali o wyborze Stefana Jagscha, wiceprzewodniczącego heskiego oddziału Narodowodemokratycznej Partii Niemiec, partii, która w swoim programie ma rewizję granic z Polską.Co na to Bruksela... ? I dlaczego nic? Rzekomo Polska i Węgry to kraje skręcające w kierunku faszyzmu i nazizmu.
archiwum

3 września 1939r. nasi zachodni "sojusznicy" Francja i Wielka Brytania wypowiedziały III Rzeszy wojnę, którą nazwano "Dziwną Wojną".

3 września 1939r. nasi zachodni "sojusznicy" Francja i Wielka Brytania wypowiedziały III Rzeszy wojnę, którą nazwano "Dziwną Wojną". – Gdyby zachód na poważnie wziął się za wojaczkę z Hitlerem, Stalin nie wkroczył by do Polski 17 września i Adolf padł by walcząc na dwa fronty. A jeśli był jakiś chętny, by usprawiedliwiać żabo i dżemo jadów przypominam o konferencji w Abbeville, w której to wspomniani nasi "sojusznicy" zdecydowali już 12 września, iż nie przyjdą Polsce z pomocą, i dalej będą tylko ścieniać. Takich to mieliśmy wtedy "sojuszników" i jestem pewien, iż w tym temacie, nic się nie zmieniło.
archiwum

Prezydent Polski zaprosił prezydenta Ukrainy na obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Prezydent Polski zaprosił prezydenta Ukrainy na obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. – Tylko pytanie, prezydent Ukrainy reprezentuje tych Ukraińców, którzy mordowali polskich żołnierzy po wkroczeniu wojsk niemieckich 1 września, tych, którzy w Armii Czerwonej wkroczyli 17 września prowadzeni przez ukraińskiego generała Timoszenkę, tych, którzy służyli w ochotniczych kolaboracyjnych jednostkach III Rzeszy, czy też tych, którzy bestialsko mordowali Polaków jako UPA. Wie ktoś?Kogo my zapraszamy? Proste, tych, których każe nam Waszyngton, tak wygląda nasza "niepodległość".
archiwum

Memorandum ​Polski, Ukrainy i USA w sprawie dostaw gazu.

Memorandum ​Polski, Ukrainy i USA w sprawie dostaw gazu. – Polska, Ukraina i USA podpisały w sobotę w Warszawie memorandum na rzecz współpracy we wzmocnieniu regionalnego bezpieczeństwa dostaw gazu.Dlaczego Ukraina nie kupi gazu wprost od USA, przecież mają dostęp do morza? Odpowiedz: bo by musieli Amerykanom za ten gaz zapłacić, od Polski mają jak wiele rzeczy za darmo.Kiedy przestaniemy sponsorować banderowską Ukrainę? Odpowiedz: wtedy, kiedy USA nam pozwoli.Dlaczego polscy politycy nie protestują, po uchwaleniu amerykańskiej ustawy 447, jawnie godzącej w interesy Polaki? Odpowiedz: bo nie mogą protestować, przeciw swoim panom.Tak wygada polska "niepodległość" AD 2019.

1