Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Hamster88

Z nami od: 2 września 2020 o 13:46
Ostatnio: 27 stycznia 2023 o 8:00
Płeć: mężczyzna
Exp: 90
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 13 z 52 (39 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13158
  • Komentarzy: 1251
  • Punktów za komentarze: 5168
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Jesteśmy głupim narodem – Wyprzedają meble z naszego domu, kasę biorą dla siebie, a my klaszczemy. BRAWO!!!!! Skoro jesteśmy tacy tępi, to może zasługujemy na to, co mamy.
archiwum
Zakochanie to wspaniałe uczucie, ale nie traćmy głowy. –
archiwum
Coraz bardziej widać na forach, że Polacy z realnym podejściem podchodzą do tej grupy kopaczy. – Całym sercem jestem za Polską, ale nikt mi nie powie, że piłkarze sobie nie zasłużyli ze strony Polaków na pogardę i niechęć do siebie. Oczywiście im to koło pióra lata, bo zarabiają miliony. Orły XD, niech mnie nikt nie rozśmiesza ... kaczki to max co może z nich być.
Jareczek jest już całkowicie oderwany od ludzi i rzeczywistości. –
archiwum
Poziom expert – Przecież tego człowieka nawet zwolennicy PiS mają dość. Jakie on ma haki na Kaczego i spółkę?
archiwum
Wielka mobilizacja/mogilizacja rezerwistów. –
Wyjaśnimy sobie, kto jest w godle Polski –
archiwum
"To nie jest Twoja prywatna tragedia ch@mie i skończ robienie kariery na niej" – zdjęcie przypadkowe
archiwum
Jest to oczywiście zrozumiałe, ale jakie mogą być konsekwencje, kiedy rząd przenosi całą odpowiedzialność na pracodawców (nie mówimy o Januszach biznesu), to już nikogo nie obchodzi. – Pięcioro pracowników (zarabiają 5000 netto)  chcą podwyżkę 20% ... Pracodawca przystaje na to. Zwalnia jednego pracownika (obowiązki zwolnionego dostaje pozostała czwórka). Z pensji piątego pracownika daje podwyżkę i zostaje mu jeszcze 1000zł. Tak będzie się kończyć wtrącanie się rządu.
archiwum
Ja po dzisiejszych meczach. Gratulacje siatkarze!! Gratulacje Iga!! –
0:00
archiwum
Jeżeli nie do Unii to куда? – Czy tylko mi się wydaję, że PiS działa na korzyść Rosji? Dlaczego nie walczy o reparacje od Rosji? Gdzie jest Tupolew? Kto skorzysta, kiedy Polska wyszłaby z UE? 7 lat nieudolnego rządzenia PiS i zostałem upodlony, sprowadzony do poziomu zbieracza gałęzi w lesie.
archiwum
Koniec z chowaniem się za partią. Skoro odpowiada za zarządzanie 38 mln krajem, to chyba jakaś odpowiedzialność powinna być! – Cwaniaczki chowają się za immunitetami, chowają się za logiem partii. A ja się pytam: Za czyje żyjesz polityku? Na jakiej podstawie Tobie wolno więcej niż mi? Dlaczego masz nie być sądzony za kradzież, jak każdy złodziej? Skoro naraziłeś mój kraj na gwałt i rozbiór, na kradzież majątku i dobra jaki w nim jest,.. masz zostać osądzony, skazany i wyrzucony na śmietnik historii.
Niekompetencje obecnego zarządzania przez PiS są już widoczne gołym okiem – Stadnina w Janowie, elektrownia Ostrołęka (dokładnie jej rozbiórka po tym jak ją wybudowali), fuzja Lotos i Orlen (sprzedaż za grosze obcemu kapitałowi), Centralny Port Komunikacyjny, zatrucie Odry, upolitycznienie sądów, zero środków KPO z UE (bo tak chce PiS i jego przyboczne partie), stałe szczucie Polaków na wszystkich (Unię, Ukrainę, Niemców, Finlandię, Czechy etc. etc.). Podjudzanie Polaków, żeby sami wyszli z UE. Miliardy złotych rozkradzione. Pociotki na stanowiskach (przez 10 lat nie zarobisz tego, co oni w rok).  Ale w TVP i tak usłyszysz, że zegarek Nowaka kosztował 25 tys. PLN (5000 euro) i jedli ośmiorniczki za 50 euro
To nie "ktoś tam" zarabia 12 tyś euro miesięcznie na zachodzie, to Ty zarabiasz 600 euro w Polsce. To ne "ktoś tam" jest bogaty na zachodzie (on zarabia normalnie), to Ty jesteś biedak we własnym kraju. – Ostatnio na pewnym portalu była opisana historia "Jak to małżeństwo nie wypoczęło na wakacjach za 20 tyś zł" On, ona i dwójka dzieci ... 20 000  zł może robić woow  ale przelicz na EURO (4184 euro na cztery osoby)1000 euro na jedną osobę! Woow cały 1000 euro za wyjazd na wakacje dla jednej osoby ... Jeszcze raz porównaj sobie zarobki w Polsce i na zachodzie (ale w euro a nie w złotówce) Cytując monolog Jachimka "Po czym poznać studenta z zachodu na zbieraniu szparagów? Student z zachodu nie zbiera szparagów"
archiwum
Trzy tygodnie, a te Misiewicze PiSowskie nadal nic nie wiedzą. – Tak się dzieję, kiedy pozwala się niekompetentnym osobom, zarządzać poważnymi instytucjami.
archiwum
Poniżej tej liczby czeka ich Trybunał Stanu. – Mają świadomość, że przegięli z zastraszaniem innych posłów (innych partii) i rozkradaniu Polski ... Kwestia już tylko ilości głosów w sejmie, czy się wybronią. A boją się jak nigdy, bo na "chama" już dają sobie podwyżki i przeczuwają, że to ostatni moment. Szkoda, że za te kradzieże (bo tak trzeba to nazwać) oberwiemy my, obywatele Polski.
"Nie przestawaj kłamać, to będzie długa zima" –
 –
archiwum
Więc nie ma co się dziwić, że spora część reklam w telewizji (napisy) i na billboardach, jest w języku ukraińskim. – Jakie są korzyści, a jakie zagrożenia, to już zostawię indywidualnej ocenie.
archiwum
Igomania weszła chłopakom za mocno :) –