Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Hamster88

Z nami od: 2 września 2020 o 13:46
Ostatnio: 15 maja 2021 o 12:01
Płeć: mężczyzna
Exp: 36
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 17 (14 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3538
  • Komentarzy: 493
  • Punktów za komentarze: 2523
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Historia prawdziwa. – - Jacek, jest już prawie majówka a nadal nie ma wiosny.- ale ja ... Mati ja .. - Ku#@ Jacek ! Ty utopiłeś Marzenę czy Marzannę ?
archiwum
Tak się kończy nieudolne prowadzenie gospodarki. Prezes NBP już zapowiedział ..."w 2024/25 będzie wprowadzać banknot 1000 zł" – w 1994 roku jajko 2200 zł, mleko 5500, wódka 71000 zł (są to ceny do których doprowadziła inflacja i są oficjalnie podane na wikipedia "denominacja złotego") Ci przy korycie zabezpieczą swoje pieniądze w nieruchomościach, walutach, metalach,... krzywdy sobie nie zrobią... Ty obywatelu stracisz wszystko i usłyszysz, że wina Tuska, wina UE, wina wszystkich nawet Twoja ale nie rządzących...
archiwum
400 statystów – Historia Polski często pokazywała nam, że największymi tchórzami to byli politycy. Gdyby wirus był tak zabójczy jak się o tym mówi to politycy już dawno chowaliby się po bunkrach. Od roku trwa sondowanie, na ile można sobie pozwolić wobec obywateli. Na całym świecie trwa sprawdzanie jak można ograniczać prawa i swobody. To już nie jest teoria spiskowa ale fakt. Wystarczy zasiać strach i kulimy ogony pod siebie. Gdzie się podziały inne choroby?? ... grypa, nowotwory
archiwum
400 statystów – Najchętniej zagłosuję na tego, który rozliczy i wystawi rachunek poprzednikom i ich rodzinom. Czas sprawdzać majątki rodzin posłów przed i po kadencji.
archiwum
400 statystów – Czy potrafisz wymienić... chociaż 50 posłów?
... ale czy zdążymy to zrozumieć? Oni robią swoje a my się kłócimy między sobą. –
Jak przekonać dziecko, żeby nie wchodziło do oceanu, morza, jeziora, rzeki, wanny, kałuży... –
archiwum
400 statystów – Niby głosujesz na osobę ale musisz wybrać partie, więc głosujesz na kogoś innego z tej partii bo w Twoim okręgu Twojego kandydata nie ma.
archiwum
Moja reakcja, kiedy słyszę ekspertów TVP –
archiwum
Jesteśmy pośmiewiskiem dla zachodu i przykładem dla wschodu. – Amerykański The Washington Post zamieścił dzisiaj artykuł na temat tego co się dzieje u nas i podkreślił że spadliśmy w rankingu global press freedom rankings (światowy ranking wolne media) z 18 miejsca na 62 w ciągu 6 lat Mam k@#wa dość być pośmiewiskiem i zaściankiem Europy!
archiwum
Od roku widzę tylko pie@#@#lenie: Covid i Covid (bo na topie) Może teraz się zastanowicie nad rzetelnym dziennikarstwem i ważnymi problemami. – Wiem , że muszę iść z wami ramię w ramię, bo inaczej nas dojadą do końca ale chce wam jedno wykrzyczeć, że sobie na to zasłużyliście.  WOLNE MEDIA TO NASZ OSTATNI BASTION!! CZAS SIĘ OBUDZIĆ!!
archiwum
Czy nie jest już czas, wypowiedzieć konkordat? –
Źródło: internet
archiwum
Boisz się represji, kiedy głośno mówisz co myślisz o władzy. Zastanów się czy ustrój polityczny w Twoim kraju się nie zmienił. – Jeżeli policja służy do bojkotu niezadowolenia obywateli, to wiedz, że coś się dzieje.
archiwum
Bo, to w co wierzę jest w nas a nie w budynku. – Moja prywatna sprawa w co i kogo wierzę i nie zamierzam pozwolić na dyktaturę urzędnika kościelnego.
Źródło: internet
archiwum
Dlaczego? –
 –  Pewna spółka (nazwijmy ją Polska S.A) miałaswoich udziałowców/właścicieli (nazwijmy ichPolacy)(Polacy) Udziałowcy spółki, musieli wybrać zarząd spółki(nazwijmy ich „partia") , który będzie zarządzał ireprezentował kapitałem (budżet) właścicieli (Polaków)danej spółki (Polska).Zarząd reprezentował Prezes Zarządu (premier) iczłonkowie zarządu (ministrowie).Zarząd spółki nie jest jej właścicielem!!!Zarząd spółki pełni rolę reprezentacyjną!!!Zarząd spółki musi działać zgodnie z kodeksem spółekhandlowych(konstytucja)nie wolno im działać na szkodę spółki (Polski)!!Obowiązkiem (partii) zarządu jest maksymalizacjazysków spółki i nie może jej narażać na straty. W innymprzypadku będzie odpowiadać karnie zgodnie z kodeksemsp. handlowych (konstytucja) przed sądemgospodarczym (trybunał stanu)W związku, że członkowie zarządu nie będą przeciwkosobie zeznawać(polityk politykowi łba nie urwie) Udziałowcy spółki sązobowiązani do wybrania nowego zarządu ireprezentantów firmy, którzy rozliczą poprzedników zanadużycia, niekompetencje, rozkradanie i działanie naszkodę firmy, której właścicielami są POLACY!! a niekarierowicze, którzy nakłamali w swoim CV i udają, żewiedzą jak się zarządza firmą, która i tak ledwo przędzieprzez ich działania.
archiwum
Czy w Polsce zaczął się NeoSocjalizm ? –

1