Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dzi4d3k

13 / 19
Dzi4d3k

[demot] Jaki krwa zajączek? Myślałem, że to zmartwychwstanie Pańskie. Po za tym... skoro sanepid nie przyjdzie to spoko - można żyć w brudzie :)

2 / 2
Dzi4d3k

[demot] Nie znam się, nie jestem specjalistą, uważam że szczepić trzeba ale... czytając internety to: W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy życia tak wygląda szczepienie: pierwsze 24h - WZW typu B 2 miesiąc życia - WZW typu B (kolejna dawka), błonica, tężec, krztusiec oraz Haemophilus influenzae typu b; 3-4 miesiąc - błonica, tężec, krztusiec oraz Haemophilus influenzae typu b, polio 5-6 miesiąc - błonica, tężec, krztusiec oraz Haemophilus influenzae typu b, polio po 7 miesiącu - WZW typu B Łącznie 17 szczepień co daje średnio 1 szczepienie co 12-13 dni. Oczywiście można stosować szczepionki 5 w 1 (5 chorób zaaplikowane na raz?)... nie uważacie, że jest tego trochę dużo? tak na logikę. Potem po roku są jeszcze szczepienia typu świnka czy różyczka... no.. ja świnkę przebyłem sam w wieku 6 lat, a różyczkę w wieku 12 lat i żyję :) nie wiem, kiedyś na to nie szczepiono, każdy to przechodził i żył. Podsumowując, jestem jak najbardziej za szczepieniem, ale... nie jest ich za dużo jak na tak młodego człowieka?

2 / 2
Dzi4d3k

[demot] Nic bym nie dodał, bo wtedy by się stało lekturą. Natomiast analiza na cząstki pierwsze niszczy przyjemność z książki oraz możliwość indywidualnych odczuć.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 marca 2019 o 17:25

3 / 3
Dzi4d3k

[demot] @Koviru @DexterHollandRulez Chciałem coś napisać od siebie, ale temat jest tu wyczerpany :) Mnożenie jest naprzemienne. Z kluczem się nie zgadzało ?

-2 / 2
Dzi4d3k

[demot] @JanuszTorun np. do wprowadzenia hasła bezpieczeństwa - wprowadzasz kod, wpuszcza was oraz alarmuje policję o zagrożeniu.

0 / 2
Dzi4d3k

[demot] @K64 @Canzas69 @krickin perspektywa. Z trzeciej strony - wygląda mi to na nowe budownictwo. Nie wiem jak zagramanicą, ale w Polsce pomieszczenia mieszkalne muszą mieć min. 2,5m w stanie wykończonym - odgórny nakaz prawa. W domach ludzie najczęściej teraz robią 2,6m-2,8m, w blokach - jak wygodnie deweloperowi. Te pomieszczenie nie ma tyle co tu sugerujecie, a dziewczyna nie stoi bezpośrednio pod żyrandolem.

1 / 1
Dzi4d3k

[demot] Oznaczenie z marsa. Można to w dwojaki sposób interpretować, co można zauważyć po tutejszych komentarzach.

0 / 0
Dzi4d3k

[demot] @Jasiek2r Co miesiąc mam przyznawaną stałą pule GB, która jest dodawana do puli niewykorzystanych GB z poprzedniego miesiąca. Czyli 6GB otrzymałem w styczniu, z tego wykorzystałem 1GB, W lutym przyznają mi kolejne należne 6GB + 5GB ze stycznia...w lutym wykorzystałem, powiedzmy 2GB. W marcu dostaje kolejne 6GB+ do tego pozostałe 9GB z lutego.... i tak dalej aż do dziś :)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 marca 2019 o 15:47

0 / 0
Dzi4d3k

[demot] @Jasiek2r oja... żeś wyskoczył... ostatnio ciągi to w liceum miałem... matematykiem nie jest i nie używam tego świadomie w życiu codziennym ;) Internety piszą: "Pierwszy wyraz jest równy 0, drugi jest równy 1, każdy następny jest sumą dwóch poprzednich". Fn - aktualna suma GB, Fm(m) - przyznany pakiet GB za miech, xm(m) - zużycie w danym miesiącu. Czyli wyglądałoby u mnie to tak Fn=[Fm(1)-xm(1)]+[Fm(2)-xm(2)]+....+[Fm(n)-xm(n)], gdzie xm jest mniejsze od Fm i co miesiąc jest zmienne, a Fm stałe. Nie wiem... chyba tak? :)

1 / 1
Dzi4d3k

[demot] @Jasiek2r u mnie jest 6gb na miech i się sumuje... aktualnie mam cos 160GB i ciągle rośnie :P a internet na telefonie cały czas odpalony ;)

-1 / 3
Dzi4d3k

[demot] @therosiu nie wiem czy za naszego życia ktokolwiek się odważy obniżyć podatki

3 / 13
Dzi4d3k

[demot] @Jelitanastole w rzeczy samej. Gdzie są te rzeczy o których tu wspominają? Gdzie ten zderzacz hadronów, sieć szkieletowa pociągów, gdzie te 800 czołgów albo elektrownia jądrowa? Przecież przed PiS tylu rządziło i miało te same możliwości! Poprzednicy po prostu rozkradali te pieniądze. Pomimo, że jest jak jest i nie jest to najlepsze rozwiązanie to już wole, aby dali po 500zł ludziom niż rozkradali między sobą.

-1 / 1
Dzi4d3k

[demot] @Kasztan528 No oczywiście, że spalanie śmieci przez Kowalskiego jest bez sensu i zatruwa życie innym niż spalanie śmieci przez wybudowaną do tego celu spalarnię ze wszystkimi filtrami i technologiami. Z węglem nie trafiłeś ;)

0 / 4
Dzi4d3k

[demot] @Kasztan528 ale jak to tak tonę węgla bez powodu? To ten ktoś nie ogrzewa domu i wody w zimę?

0 / 0
Dzi4d3k

[demot] @idzNaWybory No niby tak, ale to i równie dobrze mógłby pojechać Możdżer ;) Jednak to jest "za ciężkie" i eurowizja tego nie zrozumie ;) Polityka.... dzięki aktualnym rządom... zrozumiałem, że my (Polska) nie jesteśmy Ci równiejsi :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1027 28 następna »